‘گاو برای اولین بار یک mooooo-ving پرتره از دوستی مرد

اگر شما فکر فانوس مکیده? شما در حال رفتن به نفرت این فیلم است. آن است که کمی طولانی قطعا آهسته و در زمان حتی خسته کننده است. اما اگر شما نوع از کسی که قدردانی کند سوختگی وجود دارد چیزی واقعا خاص در اینجا.

مدیر Kelly Reichardt با این نسخهها کار بسیار ساده فرض—دو سرقت شیر—هر چند مفاهیم او و نوشتن شریک Jonathan ریموند کاوش به مراتب پیچیده تر از گاو برای اولین بار‘s طرح نشان می دهد.

بخش عمده ای از داستان می گیرد در قرن 19 اورگان خاک که در آن تنها و بیکس کوک (John Magaro) و برهنه چینی مهاجر (Orion لی) به طور غیر منتظره دیدار خواهد کرد. پس از قابل توجه دوستی این دو تبدیل به roomies و به معنای واقعی کلمه کلبه در جنگل. اوتیس “کوکی” Figowitz (Magaro) آشپز و ورود به قلمرو اولین گاو باعث می شود او در آرزوی یک عنصر است که مواد غذایی خود را واقعا پاپ: شیرین moo آب. بنابراین او و شاه لو (Lee) شروع به سرقت از گاو / او ثروتمند صاحب (توبی جونز) فروش خوشمزه بیسکویت شیری در شهر و صرفه جویی در بالا برای باز کردن یک هتل کوچک در سان فرانسیسکو.

آن را از طریق لنز از این فروتن رویای آمریکایی که Reichardt و ریموند ruminate در رفاقت کلاس و سرمایه داری.

برای شیشه ای-نیمه پر جمعیت رابطه ای که شکل بین کوکی و پادشاه Lu طنین انداز خواهد شد بالاتر از همه—پاک نشدنی bromance برای نگه داشتن بر روی از طریق فیلم bleaker لحظات. اولین گاو‘s فریم روایت (مجموعه ای مدرن و روز) برقرار عذاب حق دور اما Reichardt به نحوی می یابد و حس پیروزی در کوتاه زندگی می کردند در این دوستی غیر معمول.

بقیه ما را به تمرکز بر روی نحوهی کشیده شده به معاصر سیاسی-اجتماعی. به عنوان زیبا به عنوان آن است که برای دیدن قهرمانان ما همبستگی خود را با شرایط و تزلزل حاکمیت ثروت در طول تاریخ آمریکا—را افسرده سازمان دیده بان. کوکی را backstory به طور خاص به تشریح بی رحمانه دست او برخورد شده است: پدر و مادر او فوت کرد زمانی که او جوان بود و کار خشک شده و او مجبور شد به مرز. چه کسی قرار است انجام دهد در این شرایط ؟ چه تحرک رو به بالا می تواند وجود داشته باشد زمانی که شما در حال تلاش فقط برای زنده ماندن ؟ به عنوان پادشاه لو می گوید: “هیچ راهی وجود دارد برای یک مرد فقیر شروع می شود.”

متاسفانه افرادی که بیشترین نیاز به شنیدن این احتمالا نمی خواهید برای دیدن در اندازه گیری گاو دوره قطعه. هنوز, آن را به ارزش دعوت کردن که چگونه به طرز ماهرانه ای Reichardt رله هر دو یک حس ناامیدی و هیجان شاید فقط شاید افزایش فوق یکی از این شرایط است. این همه مقطر از چند گالن شیر است.

توبی جونز سزاوار خود shoutout به عنوان آنتاگونیست مدیر عامل. در حالی که او هرگز واقعا یک جای خواب با تشکر به طور مداوم کشتن آن وجود دارد ظریف scariness به جونز تفسیر است که یو پی اس سهام بدون veering نسبت به خیلی بد کاریکاتور. آن را نه لاشی مقدار به سرقت رفته شیر می شود که عامل بز; این ایده که کسی مثل کوکی می تواند آنچه را که خود را. البته از ایده مالکیت هرگز عبور ذهن خود را هنگامی که او به نظر می رسد در بومیان آمریکا خود را به همسر یا نوار از شمال غربی اقیانوس آرام او ادعا کرد برای خودش.

اولین گاو ممکن است اما اجرای آن و موضوعی برجسته به مراتب سنگین تر بودن از جنبه های منفی آن. فقط نمی رفتن به دنبال زندگی تصدیق دوستان عکس این تریلر را در این می شود. این فیلم یک عمده downer.

اولین گاو
کارگردان: Kelly Reichardt
بازیگران: Orion Lee, John Magaro
تاریخ: PG-13
پس از انتشار اولیه آن تاریخ به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 نگرانی آن را در حال حاضر جریان در آمازون نخست iTunes و Google Play.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>