اولین و شناخته شده ما جوانان coronavirus مرگ: جزئی می میرد و پس از آزمایش مثبت در لس آنجلس

جوانان زیر سن 18 سالگی تبدیل به اولین جزئی در آمریکا به مرگ در COVID-19 گیر لس آنجلس مقامات بهداشتی گزارش روز سه شنبه.

جوانان یکی از سه مرگ و میر گزارش شده توسط گروه سه شنبه. مقامات بهداشت گفت: ناشناس جزئی بود از لنکستر کالیفرنیا اما نه ارائه جزئیات دیگر از جمله اینکه آیا یا نه این جوانان تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

“غم انگیز یکی از افرادی که کشته شد یک فرد زیر سن 18 ویرانگر یادآوری است که COVID-19 آلوده مردم از همه سنین” گفت: بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر در یک کنفرانس مطبوعاتی.

در لس آنجلس وجود داشته 256 موارد جدید در 48 ساعت گذشته با 662 موارد در این شهرستان در مجموع. یازده نفر کشته شده اند در این شهرستان تا به امروز است.

افراد بین 18 تا 40 سال را تا 42 درصد مثبت موارد فرر گفت.

که درصد زیادی از افراد آزمایش مثبت برای این ویروس است و حتی بیشتر استارک از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش منتشر شده در هفته گذشته است که در بر داشت که 1 در 5 متحده موارد در میان افراد سنین 20 تا 44.

که داده ها هنوز هم در بر داشت آمریکایی ها مسن تر افزایش خطر بستری ورود به بخش مراقبت های ويژه و یا حتی مرگ شود.

تنها نه از 44 شناخته شده مرگ و میر در این گزارش در میان کسانی که بین سنین 20 و 64 و هیچ کس زیر 19 شناخته شده بود که در آن زمان درگذشت.

“این ویروس است که تأثیر کل جمعیت و این چیزی است که تمام مردم باید در پاسخ به” دکتر وین Tsuang های ریوی و مراقبت های ویژه پزشک در کلینیک کلیولند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

این مجموعه داده های CDC استفاده می شود محدود است و حساب نیست برای زمینه شرایط پزشکی. بسیاری از افراد جوان می تواند COVID-19 با علائم خفیف نیاز به بستری شدن در بیمارستان و بدون موارد در حال پیگیری توسط مقامات بهداشت عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>