نگاه اول: همه سرنشین Tori جدید و فوق العاده درجه یک رامش قطار

سرآشپز و مالک Jason dorweiler می برای اولین بار باز Tori (neé “Tori رامش”) در سلبی خیابان در سال 2016 به عنوان یک روش ساده اما زمان سریع خدمات eatery. در این سال که به دنبال Tori انباشته ستایش و جان سالم به در برد آتش قبل از dorweiler می اعلام کرد که فروشگاه بسته شدن در تابستان گذشته. در آن زمان dorweiler می امضا کردن با تیزر “ما دوباره قوی تر از همیشه قبل از.”

معلوم می شود او باید به معنای repurposing روشن, آبی, خانه سابق شیکاگو طعم قدرت. این همه وقت O. G. Tori بوده است hibernating! در حال حاضر آنها در یک بزرگتر و بهتر فضا که بسته بندی شده به لبه با شخصیت. نابغه حرکت صادقانه میگویم.

Tasteful, vintage train car glory.

ذوق, قدیمی, قطار, ماشین, شکوه. Elle سالن

برای کسانی که ناآشنا 603 غرب هفتم است (و شده است) قابل توجه برای اینکه تا حدودی یک ماشین قطار. یک بار Tori در زمان بیش از آنها برای آوردن finale کنار سابق فرهنگ و هنر را جذاب حفاری. اولین آنها تعویض که بیرونی کت cerulean آبی رنگ در حمایت از یک مطيع تر رنگ. در سراسر کشور آنها مجدانه به روز رسانی مهم لهجه مانند تصاویر پس زمینه با شکوه در, غنی, شلخته رنگ پالت اضافه کردن یک کنیاک چرم مساحت سالن در نزدیکی نوار و نصب یک صلیب-برش چوب نوار سطح است که به نظر می رسد به طور مستقیم به آشپزخانه. عملا داخلی نیز دارای سه ظرفیت OG Tori و این که قبل از مقاطعه در شهرستان تایید پیاده رو/پاسیو صندلی آمدن فصل تابستان است.

آنچه که باقی مانده است این است که گریز از مرکز احساس رفتن در یک سفر از طریق یک وعده غذایی – آیا تجربه از طریق قطار, ماشین, گرم, چوب, لهجه, اتاق ناهار خوری و یا مشابه به Tori را مارینر-مانند که به پایان می رسد تا مقطر به ظروف و لیوان, مجموعه, قبل از مشتریان. هر دو در خدمت Tori هست.

Open kitchen magic.

باز کردن سحر و جادو آشپزخانه. Elle سالن

آن را در صندلی به تنهایی که جدیدترین تکرار Tori گسترش یافته است یا نه. Tori جدید منو نمی کند فقط در تخصص رامش. صفحات کوچک از نوار خام مانند درمان راهب ماهی با لیمو و فلفل سیاه و درمان زرده تخم مرغ گیاهی صدف (?!) خدمت در “پوسته” ساخته شده توسط ceramicist کوین Caufield و اردک یاکیتوری به نام به نام ما.

هنوز ما نمی تواند عبور کند تا خود را به جدید کره ای, تخم مرغ رها رامش که ویژگی های یک الک ribeye در bulgogi ترشی و درست به, نام, کاملا انجام می شود تخم مرغ به حالت تعلیق در بالای کاسه انتظار به… رها… زرده طلایی خود را هنگامی که شما (و یا آشپز) چاقو آن را با یک چاقو. ارائه? 12/10. عطر و طعم? حتی دورتر کردن نمودار.

نمی دانم که در آن برای شروع و یا چگونه به وزن مزایای گوش ماهی crudo با daikon فوم در مقابل بالی بالی رامش? دوستی از Tori را staf در صدر است تنها با باز بودن خود را به سوالات.

Perfectly paired cocktails with depth? Don't mind if we do.

زوج کاملا کوکتل با عمق? مهم نیست اگر ما انجام دهد. Elle سالن

در علاوه بر این به یک نوار کامل منو با ستارگان کوکتل مانند شمال Swizzle (یک دیوانه, گرمسیری امر است که توازن سفید روم, لیمو ترش, پرتقال و یک خانه ساخته شده از بادام زمینی/پسته orgeat خدمت بیش از نقش ونگار ریگی دادن یخ با یک کل نعناع بوش) به دنبال نوشیدنی fizzing با yuzu آبجو زنجبیل, ژاپنی, ویسکی, sakes و شلاق-هوشمند نوار کارکنان قادر به اشاره مهمانان در مسیر درست اگر شما فقط ساده از دست داد.

هر چند آن هنوز تازه این جدید Tori احساس lovey و امیدوار کننده خوشمزه و صمیمی با یک کل خیلی دوست دارم. بروید ببینید که چه ما چیست.

Tori
603 W. هفتم St. St. Paul
پنج شنبه ساعت 11 صبح-2 بعد از ظهر و 4 بعد از ظهر-نیمه شب پنج شنبه-شنبه 1-2 بعد از ظهر و 4 بعد از ظهر-نیمه شب یکشنبه 1-2 بعد از ظهر; 4-11 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>