نگاه اول: Angelea روح غذا آشپزخانه پخت و پز شگفت انگیزی برچسب ها: گزش

“هنگامی که ما فکر می کنم در مورد روح محبت و مطمئن شوید که همه خوب قبل از اینکه خودتان را—که روح زندگی می کند که در Angelea را [روح غذا آشپزخانه],” بابی می گوید. “غذای روح است بنابراین جمعی و دعوت و آن را برای هر کس و در آن همان روح ما اینجا هستیم برای درمان هر کس با همان انرژی است.”

این مهم است به یاد داشته باشید که زمانی که خانواده سخن گفته است در Angelea به آن معنا نیست که در ایران حس. “هنگامی که شما می آیند به Angelea به عشق شما و به مواد غذایی شما در حال خدمت به شما کمک کند تبدیل شدن به بخشی از خانواده” بابی توضیح می دهد. “فقط به عنوان اگر دوستان خواهد آمد بیش از برای تعطیلات شما نشان داده شده است همان عشق به عنوان هر کس دیگری.”

پس از مادر خود دور می گذشت در اواخر سال 2017 در سن جوان 49, خواهر و برادر تصمیم به آوردن Angelea روح غذا آشپزخانه به زندگی است. “خواهر و برادر من و من می خواستم برای انجام کاری به افتخار مادر ما و میراث چیزهایی که او به ما آموخت—و یکی از چیزهایی که فرشته و دواین آموخته و قادر به انجام این کار واقعا خوبی بود را غذای روح گفت:” بابی. “از طریق بسیاری از تولدها و تعطیلات ما متوجه شد چقدر همه همیشه عاشق پخت و پز, پس ما نمیفهمد چرا که نه؟”

Everyone is treated like family here.

همه درمان است مانند خانواده در اینجا. علی Elabbady

Angelea است عجیب و جالب فضا که در آن Mama Ti آفریقایی آشپزخانه پس از عمل. آن را فقط به اندازه کافی بزرگ برای چهار مدفوع همراه ضد و سه جداول کوچک. “خواهر من صاحب دو کسب و کار دیگر در همان کشش از زین و بروکلین بلوار در داخل یک مایل از یکدیگر: مرکز آموزش و سلمانی,” بابی می گوید. “این است که منطقه ما به نام خانه پس ما تربیت است. در سال 2006 قدیمی ترین خواهر زاده من و من همه مشترک یک آپارتمان یک خوابه در حدود نیم مایل از اینجا. [باز Angelea است] واقعا یک دایره کامل حاضر است.”

علم از قرار دادن سفارش در Angelea را شامل چیدن انتخاب خود را از گوشت و دو طرف. هر آشپز Tereso پیشنهاد من رفت و برای, حرکت تند و سریع, مرغ, همراه با yams و مک و پنیر. همه چیز می آید با برخی از نان ذرت چرا که نان ذرت است که زندگی در این طرح بزرگ از غذای روح.

هنگامی که شما پرداخت شما صبر کنید.

هر سفارش می آید در یک ظرف و محتویات آن گفت: ظرف نمایش داده شده به مشتری هنگامی که نام خود را به نام. هنگامی که آشپز Tereso باز, مطالب, من احساس می کردم که وینسنت در داستان عامهپسند. مک و پنیر می درخشد با یک صاف و ابریشمی شین از همه پنیر slathered بر آن yams طلایی و gleaming و بخار از مواد غذایی با فرار به هوا مانند Lebron James انجام گچ شیر یا خطنمایش طراوت و تازگی آن را مستقیما از فر برای شما.

حرکت تند و سریع مرغ می آید به عنوان یک چهارم قطعه خفه پرخرج در فلفل و پیاز و مقدار زیادی از حرکت تند و سریع, چاشنی که نفوذ یاس برنج زیر. بلافاصله پس از باز کردن ظرف من نشسته اند و بیش از مدفوع مراجعان آه و آه. یکی فریاد زد: “من می خواهم آنچه که او” با هیجان به مردم در ثبت نام کنید. من اولین بار پس از نیش مک و پنیر خود واکنش درخشان با شور و هیجان ساخته شده حس.

مک و پنیر خوش طعم, خوشمزه و چسبناک. پس از مک و پنیر در Angelea را که در فر پخته آید تپه بخشی از پنیر و خامه استفاده می شود (دستور خاص یک راز است). توصیه می شود حرکت تند و سریع مرغ فقط به عنوان لذت بخش است. غرق دندان های خود را در نشان می دهد که فلفل و پیاز (کبابی با یک کمی از کاراکتر و خفه شده بر روی مرغ) کاهش یافته است در بستر برنج باسماتی جایی که آنها غرق به برنج با مرغ, حرکت تند و سریع چاشنی. که ادویه بسته ومزه و قوی پا زدن اما فوق العاده تند. در بین گزش های زمینی هندی و نان ذرت کمک به پاک کردن کام خود و به همان اندازه مرزه در حق خود. راجرز خواهر و برادر’ عشق و کار و تلاش از طریق می آید با هر نیش.

برای دندان شیرین Angelea را شما پوشش داده شده با مجموعه ای از cheesecakes و میوه اسموتی برای شستن کردن تمام مواد غذایی خوشمزه شما فقط لذت می برد. آنها حتی رو سالاد گزینه های درونی خود را گیاهی—یا واقعی گیاه خواران.

بابی توصیف Angelea تجربه بهترین زمانی که او می گوید: “اگر شما در حال خوردن غذای روح در یک روز تعطیل شما در حال انتظار را به خوبی به شب را به صفحه خود را. اما در Angelea را در ما کاهش می یابد که زمان انتظار توسط 90 درصد است. شما هنوز هم ممکن است باید صبر کنید نیم ساعت برای سمت های مورد علاقه خود و یا اصلی پخته شود و با مراقبت از آنجایی که ما همه چیز را تازه و در نقطه ای روزانه اما شما نمی توانید عجله شادی و رضایت شما از معتبر غذای روح.”

Angelea روح غذا آشپزخانه رسما افتتاح شد درهای خود را در ژانویه 24, و با وجود این گاه به گاه منتظر پاسخ بوده است به شدت مثبت است. مجموعهای از مراجعان نگه داشته اند خانواده کار بدون توقف با تشکر از ویدئو ها در Facebook نشان دادن برخی از گزینه های منو پخته شده توسط کارکنان در آشپزخانه. دیدن لبخند بر چهره مردم و مردم به اشتراک گذاری غذا از طریق کانال های اجتماعی ساخته شده است که راجرز خانواده می دانم که روح Angelea زندگی می کند.
 

“My siblings and I wanted to do something to honor our mom and her legacy," says Bobby of founding Angelea's Soul Food Kitchen.

“خواهر و برادر من و من می خواستم برای انجام کاری به افتخار مادر ما و میراث او می گوید:” بابی از تاسیس Angelea روح غذا آشپزخانه.

Angelea روح غذا آشپزخانه
7800 زین Ave. N. بروکلین پارک
763-432-5642

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>