اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران می تواند فروشگاه ویژه ساعت دریافت تخفیف در این کسب و کار در طول coronavirus بحران

خرده فروشان در سراسر کشور در حال دادن اولویت دسترسی به مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان.

فروشگاه های تعیین خرید ویژه ساعت برای کمک به کسانی که خدمت در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر. تعیین ساعت شبیه به آنچه که خرده فروشان معرفی شده در مارس برای سالمندان و خریداران با زمینه نگرانی های بهداشتی.

در Costco Wholesale Club, اعضای, که مراقبت های بهداشتی کارگران و یا اولین پاسخ دهندگان می تواند حرکت به جلو از خطوط.

برخی از کسب و کار از جمله رستوران ها و فروشگاه رفاه در حال ارائه تخفیف و مباحث از جمله قهوه و غذا.

Walgreens پنج شنبه اعلام کرد که آن را تعیین مارس 25 به عنوان “خط مقدم قهرمانان تخفیف روز” و به اولین پاسخ دهندگان و پلیس و پرسنل پزشکی با 30 درصد تخفیف به طور منظم قیمت Walgreens برندها و 20 ٪ تخفیف قیمت به طور منظم ملی محصولات با نام تجاری.

اشتغال نشان یا شناسایی مورد نیاز است در Walgreens و دیگر خرده فروشان و رستوران ها برای شرکت در اکثر ساعت خاص و تخفیف.

خرید ویژه ساعت

ضربه فیلم های پورنو کار را Wholesale Club: از 8 تا 9 صبح روزهای یکشنبه اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی می توانید بدون عضویت در all locations, زمانی که آنها خود را نشان می دهد نشان جدید “قدردانی ساعت.” ارشد, خرید ساعت برای اعضای باشگاه 60 و بیش از خواهد شد به روز دوشنبه از طریق شنبه 8 تا 9 صبح به دلیل تغییر دهید.

یک راه به می گویند با تشکر از شما برای ما اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان برای همه کار سخت و فداکاری است. pic.twitter.com/66cbBZXSe6

— ضربه فیلم های پورنو کار را عمده فروشی (@BJsWholesale)16 آوریل سال 2020

Costco Wholesale Club: Costco است به طور موقت اجازه می دهد اولویت دسترسی به کاربرانی که در حال مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان با مدرک شناسایی معتبر از نقش خود را به “حرکت به جلو در هر خط وارد انبار” شرکت های ارسال شده بر روی وب سایت خود را.

عقاب غول: مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان می توانید فروشگاه یک ساعت قبل از فروشگاه به روی عموم باز هر پنج شنبه و جمعه.

Meijer: فروشگاه های زنجیره ای رزرو 7 تا 8 صبح روزهای دوشنبه و چهارشنبه به صورت ضروری کارگران خدمات (all, پزشکی, کارگران, اولین پاسخ دهندگان و اجرای قانون) و کارکنان فروشگاه.

Publix: تا اطلاع ثانوی فلوریدا-بر اساس مواد غذایی فروشگاه های زنجیره ای گسترش است ساعت برای اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بیمارستان. ویژه ساعت از 8 به 9 بعد از ظهر پنج شنبه ها و 7 تا 8 صبح در روزهای جمعه.

یادگیری morehttps://t.شرکت/5xgWhYMhrQpic.توییتر.com/HRdxuNKbXz

— Publix (@Publix)15 آوریل سال 2020

باشگاه سام: هر پنج شنبه از 8 تا 10 صبح تا اطلاع ثانوی مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان می توانید فروشگاه در باشگاه سام کاردانی قدردانی خرید ساعت, که همچنین باید لقب قهرمان ساعت.

Save Mart: تمام Save Mart, FoodMaxx و خوش شانس فروشگاه باید خرید ویژه ساعت – یک ساعت قبل و یک ساعت بعد از ارسال شده فروشگاه ساعت روزانه – برای اولین پاسخ دهندگان از جمله قانون اجرای آتش و پرسنل پزشکی با “اثبات اعتبار است.”

ما افتخار داریم که برای کمک به اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان است که کمک به همه ما است. هر یکشنبه از 8-10 صبح ما پیشنهاد ویژه ای قهرمان ساعت در سراسر کشور برای کمک به جامعه خود را قهرمانان انجام آنچه آنها بهترین – نگه داشتن شما safe.pic.twitter.com/lhTB76PbzY

— Sam’s Club (@SamsClub)14 آوریل سال 2020

جنوب شرقی فروشنده: شرکت مادر BI-LO, نقاشی با آبرنگ روی گچ y Más Harveys سوپر مارکت و Winn-Dixie فروشگاه های مواد غذایی رو به گسترش است ساعت ها در روزهای دوشنبه و سه شنبه برای اضافه کردن یک خرید ویژه ساعت از 8 به 9 p. m. برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان.

ما خواهید بود رزرو وانت خدمات از 7 – 8 ساعت روزانه برای مشتریان بیش از سن 60 اولین پاسخ دهندگان به مشتریان با معلولیت و دیگر افرادی که در خطر بالا برای#COVID19. ادامه مطلب در اینجا:https://t.شرکت/wVgn3GaBI2pic.توییتر.com/3Th0Cgsilb

— Walmart, Inc. (@WalmartInc)14 آوریل سال 2020

خارج: غول خرده فروشی رزرو یک ساعت در هر روز برای وانت سفارشات برای اولین پاسخ دهندگان به عنوان به خوبی به عنوان خریداران بیشتر در معرض خطر ابتلا به کوروناویروس. به “وانت ساعت” است که از 7 به 8 ساعت در روز است.

بیشتر ویژه ساعت: کسب و کار با بیش از 50 مکان خود را به اشتراک بگذارید ویژه ساعت با ایالات متحده آمریکا امروز با پر کردن این فرم امکان را برای گنجاندن در به روز رسانی به این داستان.

مباحث تخفیف برای کارکنان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان

برخی از کسب و کار هستند ارائه رایگان مواد غذایی و قهوه به بیمارستان. در سایر رستوران ها به ویژه ممکن است ارائه شده در برخی از حق رای دادن مکان. زیر را ارائه می دهد در دسترس هستند در مکان های شرکت تا اطلاع ثانوی مگر اینکه در غیر این صورت اشاره کرد.

Bojangles’: از طریق ژوئن 10, زنجیره ای است که به دور فنجان از آن افسانه ای چای سرد به بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان و اجرای قانون است. بدون خرید لازم است.

BP: اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی دریافت 50 سنت در هر گالن در آینده خود را را پر کنید تا در BP Amoco ایستگاه. برای دریافت تخفیف شما باید به منظور بررسی وضعیت شغلی خود. اطلاعات بیشتر در www.bp.com/localheroes.

به محلی ما قهرمانان, اولین پاسخ, پزشکان, پرستاران و بيمارستان کارگران با تشکر از شما برای بودن در مقابل خطوط و نگه داشتن جوامع ما امن است. ما در حال افتخار به شما ارائه سوخت تخفیف. محدود, تخفیف, کدهای در دسترس:https://t.شرکت/rqjwm0WIDK#InThisTogetherpic.توییتر.com/3PS0wPA3ZV

— BP America (@BP_America)6 آوریل سال 2020

Circle K: این فروشگاه که قهوه و چای و یا نوشابه به مراقبت های بهداشتی کارگران و خط مقدم پاسخ.

Crocs: این شرکت در حال دادن دور رایگان کفش به کارکنان مراقبت های بهداشتی از جمله پزشکان و پرستاران و دیگران در این صنعت هستند که در خط مقدم از این بیماری همه گیر. را انتخاب کنید بین Crocs کفش های چوبی کلاسیک و Crocs در محل کار سبک. رایگان Crocs در دسترس هستند در حالی که منابع آخرین, در www.crocs.com/freeforhealthcare.

Cumberland Farms: از فروشگاه های زنجیره ای ارائه شده است رایگان فنجان داغ یا قهوه سرد در هر اندازه به بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان و پرسنل نظامی “در طول این زمان بی سابقه.” برای دریافت رایگان قهوه, به یک کارمند فروشگاه حرفه ای خود را در پرداخت.

پلیس و آتش نشان فعال نظامی امدادگران و پزشکان و پرستاران در بیمارستان و کادر پزشکی و محققان پزشکی – ما بگویید که اعضای تیم شما در یکی از این زمینه ها و قهوه خود را رایگان است. با تشکر از شما!pic.twitter.com/OIgWA0giSK

— Cumberland Farms (@cumberlandfarms)مارس 30 سال 2020

دلار کلی: از طریق 30 آوریل تمام پرسنل پزشکی اولین پاسخ دهندگان و فعال ملی Guardsmen دریافت 10% تخفیف در خرید مقدماتی زمانی که آنها خود را نشان می دهد اشتغال نشان یا ID در بیش از 16,300 فروشگاه. تخفیف فروشگاه در انتشار اخبار گفت که این برنامه می تواند تمدید شود.

Krispy Kreme: هر دوشنبه از طریق پرستاران ملی هفته (ممکن است 6-12), Krispy Kreme دادن تمام مراقبت های بهداشتی کارگران با نشان رایگان ده ها تن از اصلی آن لعاب دوناتها. این درایو از طریق ارائه برای هر کسی که با این نسخهها کار در یک بیمارستان و همچنین پزشکان و پرستاران و جراحان و روانشناسان دندانپزشکان optometrists داروسازان و کارکنان خود را. در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

با تشکر از شما به بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ کار خستگی ناپذیر برای امن نگه داشتن جوامع ما.

با الهام از سخاوت از همکاران ما (کارکنان) ما در حال ارائه تمام خط مقدم پاسخ رایگان, قد بلند قهوه دم در شرکت فروشگاه US.pic.twitter.com/e7Z8aRCtMt

— قهوه استارباکس (@Starbucks)مارس 26 سال 2020

استارباکس: قهوه غول پیکر است که در خدمت رایگان قهوه برای اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی از طریق ممکن است 3. این پیشنهاد است برای پلیس و آتش نشان و امدادگران و پزشکان و پرستاران در بیمارستان و کادر پزشکی و پزشکی, محققان, Starbucks گفت.

بارگذاری: سوار-نقطه خدمات ارائه شده است 10 میلیون سواری رایگان و تحویل به کارکنان مراقبت های بهداشتی سالمندان و افرادی که نیاز به. این سرویس همچنین می گوید آن است که به دور از وعده های غذایی.

با تشکر از شما یاران برای داشتن قلب و امید دادن. این است که برای شما!#helperspic.twitter.com/bH2KE2dIvF

— Wawa (@واوا)16 آوریل سال 2020

Walgreens: مارس 25 توسط “خط مقدم قهرمان تخفیف روز” در این شرکت بیش از 9,200 فروشگاه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان که در حال حاضر اشتغال خود نشان یا مناسب شناسایی کنید تا به 30% کردن آیتم های واجد شرایط.

Wawa: برای مدت زمان محدود راحتی فروشگاه های زنجیره ای که قهوه به مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان.

قلعه سفید: از آوریل 30, بهداشت و درمان کارگران و EMTs گرفتن رایگان قلعه دسته کوچک موسیقی جاز یا صبحانه دسته کوچک موسیقی جاز خود را با ID و یک کوپن ارسال شده در www.whitecastle.com.

تخفیف بیشتر: کوچکتر منطقه ای زنجیره ای نیز ممکن است درمان اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

کسب و کار با بیش از 50 مکان خود را به اشتراک بگذارید تخفیف ویژه و یا ساعت با ایالات متحده آمریکا امروز با پر کردن این فرم.

کمک: Genna Contino, Greenville, اخبار; Brett ملینا, ایالات متحده آمریکا امروز

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTyko

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>