اولین مدرسه بهداشت بر کلینیک باز کردن در گاو دریایی شهرستان

گاو دریایی شهرستان مدارس سرپرست سینتیا ساندرز (سمت چپ) و پاتریک کارنگی رئیس جمهور و رئیس اجرایی در MCR سلامت. [حسن نیت ارائه میدهد عکس / مدرسه منطقه Manatee County]

چه شد یک بار در کلاس درس نرم در خارج از جنوب شرقی دبیرستان در حال حاضر کامل درمانگاه ارائه خدمات بهداشتی رایگان به دانش آموزان است.

گاو دریایی شهرستان اولین مدرسه-مرکز سلامت مبتنی بر همکاری های منطقه مدرسه MCR بهداشت و مدرسه و درمانگاه. مدرسه بر اساس مرکز بهداشت افتتاح شد به دانش آموزان جنوب شرقی دبیرستان در ماه گذشته.

“کلید پیشگیری و مراقبت های اولیه است که دسترسی درست است ؟” گفت: Patrick کارنگی رئیس جمهور و رئیس اجرایی در MCR, سلامت, غیر انتفاعی سیستم مراقبت های بهداشتی در گاو دریایی, ساراسوتا و دسوتو شهرستانهای استان است. “پس چه بهتر از راه برای مطمئن شوید که همه فرزندان ما دسترسی دارند نسبت به آن حق در مدرسه سیستم؟”

هدف از این کلینیک های جدید است که به بهبود تحصیلی نتایج بهبود کلی وضعیت سلامت دانش آموزان. تحقیقات نشان می دهد کار می کند.

“این فقط حس مشترک — هنگامی که بچه ها دسترسی به مراقبت های بهداشتی آنها در حال رفتن به انجام بهتر در مدرسه, آنها در حال رفتن به از دست کمتر روز” گفت: Manatee County, مدرسه, مدیره نایب رئیس چارلی کندی.

یک درمانگاه است که برای تعیین سلامت جسمی و دانش آموزان ارائه می دهد چشم انداز و دندان سلامت جنسی نمایش فیلم و همچنین به عنوان درمان برای بیماری های حاد واکسن و physicals.

“داشتن این سرمایه گذاری مشترک در پردیس اجازه می دهد تا دانش آموزان ما این فرصت را به ادامه با دانلود آموزش بعد در حالی که داشتن نیازهای مراقبت بهداشتی ملاقات گفت: جنوب شرقی مدیر دبیرستان رزا کارولینای شمالی. “این درست برکت به مدرسه ما دانش آموزان ما و جامعه ما است.”

دوم قابل حمل استفاده می شود برای ارائه خدمات سلامت روان که در آن دانش آموزان می توانند با مراجعه درمانگران.

“این یک وسیله نقلیه برای جایگزین هایی برای نظم و انضباط گفت:” لورا Brey مدیر ارشد استراتژی افسر ملی بهداشت مدرسه بر اساس داد. “دانش آموزان است که بازیگری را در مدرسه ای که دریافت منظم و چیزهایی مانند که آنها در واقع می تواند به مرکز غربالگری و پیدا کردن آنچه که واقعا در رفتن با فرد جوان و آنها در مدرسه است.”

منطقه را انتخاب شرقی بالا مدرسه به عنوان اولین مدرسه برای دریافت یک کلینیک به دلیل جمعیت گفت: کندی آورده است که این ایده به سرپرست.

“جمعیت در Samoset تاریخی ندارد و دسترسی به مراقبت های بهداشتی” کندی گفت. “در مرتع پرورش احشام لیکوود بچه ها مشکلی ندارم رفتن به دکتر. پدر و مادر خود را فقط آنها را.”

با توجه به داده ها از فلوریدا وزارت آموزش و 89 درصد از دانش آموزان مدرسه تلقی می شد “از لحاظ اقتصادی محروم.”

“بسیاری از این کودکان احتمالا هرگز دیده می شود یک پزشک قبل از” Brey گفت. “در حال حاضر آنها همه این خدمات در یک نقطه.”

تحقیقات نشان می دهد که مدرسه مبتنی بر مراکز بهداشتی و درمانی’ اثرات در ارائه مراقبت های پیشگیرانه مانند واکسن و مدیریت بیماری های مزمن مانند آسم را بهبود می بخشد جوانان عملکرد تحصیلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im