ریزه آزمایشگاه دریایی و آکواریوم داوطلبان یافت اولین لاک پشت دریایی لانه از این فصل در روز دوشنبه صبح یک سرخ در این منطقه فراوان ترین نستر.

خواب نیمروز کلیدی ذره — آزمایشگاه دریایی و آکواریوم داوطلبان یافت اولین لاک پشت دریایی لانه از این فصل در روز دوشنبه صبح یک سرخ در این منطقه فراوان ترین نستر.

ذره را لاک پشت دریایی حفاظت و برنامه های تحقیقاتی (STCRP) شروع به نظارت بر ساراسوتا منطقه سواحل هفته گذشته است.

دیگر نشانه هایی از لاک پشت های دریایی شامل یک غلط خزیدن — هنگامی که یک لاک پشت دریایی در ساحل اما بازگشت به اقیانوس بدون ایجاد یک لانه در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید نیز مستند در روز دوشنبه.

در ساحل غربی فلوریدا ساراسوتا کانتی است که متراکم ترین منطقه سرخ تودرتو. لاک پشت های سبز دریایی لانه در منطقه سواحل و همچنین, و اگر چه نسبتا پایین در تعداد خرده و مستند به افزایش رنگ سبز لاک پشت دریایی لانه در ساراسوتا در 20 سال گذشته.

شروع لانه نظارت در حال حاضر ثابت شده باشد متفاوت از سال های گذشته در ساحل, تعطیلی باعث coronavirus.

همه نظارت که شامل 300 داوطلب کمک ریزه تیم از زیست شناسان و کارورزان انجام شده است با کسب اجازه از دولت های محلی اجازه می دهد تا دسترسی به سواحل بسته.

ریزه لاک پشت دریایی گشت در حال انجام همه فعالیت ها با افزایش آگاهی اجتماعی فاصله و روش های تمیز کردن آزمایشگاه گفت.

حدود 35 مایل از سواحل نظارت از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید از طریق ونیز.

در 2019, ریزه مستند 5,112 لانه شکستن رکورد سال و بالای سه سال برای تعدادی از لاک پشت دریایی لانه در ساراسوتا منطقه رخ داده است در پنج سال گذشته است.

شما می توانید به دنبال هفتگی تودرتو اعداد در ریزه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de