فلوریدا لایحه revamps تلاش برای افزایش دسترسی دیجیتال

این لایحه ایجاد یک فلوریدا از پهنای باند است که در میان چیزهای دیگر, جمع آوری داده های خاص از شهروندان در مورد باند پهن دسترسی داشته باشید.

یک قانون جدید می تواند کمک به افزایش پهنای باند دسترسی به اینترنت در فلوریدا روستایی محروم جوامع — شروع با داده های دقیق تر.

خانه بیل 969, “خدمات پهنای باند اینترنت” امضا شد توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در ژوئن 9. آن را اختصاص پهنای باند سیاست نظارت به فلوریدا از پهن باند در بخش فرصت های اقتصادی. قبلا که مسئولیت کاهش یافت و به گروه مدیریت خدمات.

این لایحه اجازه می دهد تا 5 میلیون دلار در هزینه های سالانه از فلوریدا شاهراه سازمانی برای کمک به توسعه پهنای باند زیرساخت در درون یا مجاور به چند استفاده از راهروها با اولویت توجه به “مناطق روستایی از فرصت است.”

“این راه مهم امروز از آن بود که ما با تصویب این لایحه سه ماه پیش” گفت: تشکر. Loranne Ausley D-تالاهاسی که نویسنده این لایحه با تشکر. براد دریک R-Eucheeanna. این لایحه به تصویب رسید با پشتیبانی به اتفاق آرا در فلوریدا در مجلس نمایندگان و سنا قبل از اینکه به قانون امضا شده توسط DeSantis.

هر چند سرعت پهنای باند متفاوت FCC مشخص می کند حداقل دانلود با سرعت 5 مگابایت در ثانیه برای از راه دور و آموزش آنلاین که هر دو انتظار می رود برای تبدیل شدن به شایع تر حتی پس از همه گیر.

پهنای باند گسترش خواهد همزمان با چند استفاده از دالان های اقتصادی منطقه ای اهمیت برنامه یا MCORES که تا سال 2030 با هدف گسترش تلفات جاده در فلوریدا مناطق روستایی در راستای رشد اقتصادی است. برخی می گویند فلوریدا جوامع روستایی نمی توانید صبر کنید که برای پهنای باند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان در مورد دیجیتال دسترسی داشته باشید.

پیج dani w را فشار دهید دبیر DEO در بیانیه ای گفت: ژوئن 15 که بخش “در حال توسعه یک طرح استراتژیک برای گسترش دسترسی و اثربخشی پهنای باند اینترنت, همکاری با دولت فدرال و همکاران برای شناسایی در دسترس بودجه, فرصت ها و یادگیری بهترین شیوه از کشورهای دیگر’ پهنای باند دفاتر.”

پهنای باند خواهد بود وظیفه با ایجاد محلی, تکنولوژی برنامه ریزی کمیسیون به نمایندگی انواع ذینفعان از موسسات آموزشی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خصوصی به کسب و کار های محلی و گردشگری.

اما یکی از این توابع کلیدی خواهد بود جمع آوری شهروند ورودی مورد نظر جغرافیایی در دسترس بودن و استقرار پهنای باند در منطقه خود است.

“مسئله اصلی این است که FCC نقشه برداری را بگویم داستان کامل” Ausley گفت.

با شماره

FCC مدعی است که این کشور دسترسی دیجیتال است که رشد قابل ملاحظه ای که آمریکایی ها بیشتر از همیشه دسترسی به پهنای باند.

با توجه به آن 2019 پهنای باند استقرار گزارش 21.3 میلیون آمریکایی فاقد دسترسی پهن باند. اما مطالعات دیگر برآورد این اعداد و ارقام به مراتب بالاتر — بین 42 میلیون و 162.8 میلیون.

پهنای باند در حال حاضر در رتبه فلوریدا پنجم در کشور برای دسترسی به اینترنت باند پهن با 96.8 درصد از جمعیت آن نیاز به دسترسی به باند پهن سیمی سرعت 25 مگابیت در ثانیه یا سریعتر.

محلی پهنای باند در حال حاضر رنگ تصویر خوش بینانه ای از پهنای باند دسترسی به اینترنت توسط شهرستان: 97.7 درصد از ساراسوتا کانتی ساکنان 99.5 درصد از گاو دریایی شهرستان ساکنان و 96.5 درصد از شارلوت ساکنان شهرستان نشان داده شده است به عنوان داشتن دسترسی به 25 مگابیت در ثانیه پهنای باند و سرعت. DeSoto County نشدم دورتر پشت در 83.5%.

اما دسترسی است همان استفاده است. داده ها از اداره آمار آمریکا نشان می دهد که بین سال های 2014 و 2018 تنها 83.6 درصد از ساراسوتا کانتی خانواده ها تا به حال یک اشتراک اینترنت — به دنبال شارلوت کانتی در 82.2%; گاو دریایی شهرستان در 80.8%; و DeSoto County, در 53%.

منتقدان به مدت طولانی تقبیح FCC را جمع آوری داده ها روش استناد به انواع کمبود مانند پتو گزارش از مناطق تحت پوشش منسوخ شده سرعت معیار و عدم تایید مستقل.

هر ماه ژوئن و دسامبر FCC با استفاده از فرم 477 برای جمع آوری داده ها در یک سرشماری سطح بلوک از ارائه دهندگان خدمات اینترنت پرسرعت. اگر یک سرویس دهنده می گوید آن را در خدمت یک مشتری در یک سرشماری بلوک FCC می شمارد که کل بلوک به عنوان پوشش داده شده است.

نتیجه با توجه به FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel است داده است که “به طور سیستماتیک overstates خدمات در سراسر کشور است.”

مشكل او گفت FCC را شکست و به طور مستقل بررسی داده ها از ارائه دهندگان.

“در سال گذشته این اجازه یک شرکت به غلو آن تحت پوشش خدمات توسط ده ها میلیون از مردم,” او نوشت. “در این سال یکی از بزرگترین ارائه دهندگان در بر داشت که آن را هم تا به حال بیش از حد پوشش خود را در هزاران نفر از مناطق.”

Rosenworcel اضافه شده است که FCC را پهن باند استاندارد 25/3 مگابیت در ثانیه است که “بیش از حد کم برای یک ملت است که نقل مکان کرد خیلی از زندگی آنلاین است.”

“FCC را پهن باند نقشه ها ظروف سرباز یا مسافر” او گفت: هرالد تریبون. “خبر خوب این است که قانون فدرال جدید — پهنای باند داده ها عمل می کنند — نیاز به FCC به عنوان سمبل به کار دولت و دولت های محلی به منظور بهبود تصویر ما از خدمات پهن باند در سراسر کشور.

“این مهم است زیرا بهترین نقشه ها نمی شود ساخته شده در واشنگتن است. آنها در حال رفتن بود که با ورودی از کسانی که بر روی زمین — از جمله مصرف کنندگان و دولت های محلی — که واقعی زندگی تجربه و دانش در مورد خدمات در دسترس به آنها.”

عواقب ناشی از بیش از حد پهنای باند و پوشش “بزرگ” Rosenworcel اضافه شده است.

“بعد از این سال FCC آماده است به ارتکاب 16 میلیارد دلار در پهنای باند بودجه برای 10 سال آینده با استفاده از آن نقشه های ناقص. که سرد به دلیل وجود دارد میلیون ها نفر از مردم است که FCC را maps در حال حاضر نشان می دهد به عنوان خدمت که نیست.

“این را به مردم ترک پشت. FCC می توانید و باید انجام دهید بهتر است.”

Ausley اشاره کرد که شکاف دیجیتال است و نه فقط یک روستایی موضوع است. اداره آمار نظرسنجی ها نشان می دهد که سه بار به عنوان بسیاری از خانواده ها در مناطق شهری و عدم دسترسی پهن باند در مناطق روستایی است.

اینترنت ممکن است در دسترس Ausley گفت: “اما آن را در دسترس نیست به دلایل مالی.”

“این لایحه این است که فقط یک گام کوچک اما امیدوارم آن خواهید بود یک سکوی پرتاب برای ما واقعا این را در” Ausley گفت. “این نقش دولت به این می گویند یک حق اساسی است و ما در حال رفتن به شکل از چگونه برای قرار دادن قطعات با هم به این کار می کنند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>