فلوریدا نیروبخش برای coronavirus گردشگری اثرات

مقامات محلی در حال نظارت بر coronavirus اما هنوز هم انتظار گردشگری در فلوریدا به قوی.

به عنوان دانشجویان سراسر کشور شروع به گله به فلوریدا به صورت سالانه خود را رخصتی بهار, سفر در طول روز و هفته و مقامات محلی در حال نظارت بر گسترش coronavirus اما هنوز هم انتظار قوی شکستن بهار و فصل گردشگری.

در پنساکولا ساحل وجود دارد هیچ برنامه ای برای لغو هر گونه حوادث از جمله گروههای محبوب در ساحل, هوای آزاد, سری کنسرت شروع می شود که 7 آوریل.

بازدید Pensacola موقت مدیر عامل شرکت جک براون گفت Pensacola Beach spring breakers در درجه اول رانندگی به این منطقه به عنوان مخالف به پرواز.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“ما در حال نگه داشتن چشم در وضعیت محلی” براون گفت. “این یک موضوع مورد بحث است و ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما در بالا از وضعیت و زیر چه خبر است, در سراسر کشور, منطقه ای و در درون جامعه است.”

در پاناما سیتی بیچ یکی دیگر از محبوب رخصتی بهار, مقصد خلق و خوی در مورد قدرت این فصل است “با احتیاط خوش بینانه است.”

“ما به دنبال هدایت و جهت وزارت بهداشت و به روز رسانی آنها را به عنوان به خوبی به عنوان در حال توسعه یک طرح احتمالی گفت:” فیلیپ Griffitts رئیس شهرستان خلیج کمیسیون و عضو پاناما سیتی بیچ گردشگری شورای توسعه. “در حال حاضر وجود دارد بسیاری از صحبت در بسیاری از پچ پچ نه اثر به طور مستقیم به ما نشده است.”

از جمعه بعد از ظهر وجود دارد 164 تایید و presumptive موارد مثبت در 19 متحده با توجه به فدرال مراکز کنترل بیماری.

چندین دانشگاه در سراسر ایالات متحده از جمله دانشگاه دوک در دورهام کارولینای شمالی صادر مشاوره برای دانش آموزان برنامه ریزی برای سفر بین المللی در طول بهار ،

“اگر شما در حال برنامه ریزی برای ترک دانشگاه برای شکستن بهار ما دوباره به شدت شما را تشویق به تجدید نظر در هر غیرضروری شخصی مسافرت های بین المللی به ویژه به مناطقی که دچار شیوع COVID-19” یک مشورتی در دوک سایت بخوانید.

هنوز هم از گسترش ویروس به نظر نمی رسد برای تعدیل رخصتی بهار, برنامه های متعدد دانشجویان این هفته است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

“بهار شکستن پوسته آره!” یکی کارولینای جنوبی, دختر posted on Instagram پنج شنبه از فلوریدا. Okaloosa County مقامات این هفته گفت که بهار شکن آمدن به این منطقه نباید نگران باشید.

در Volusia County, هفته دوچرخه سالانه 10 روز است که رسما در روز جمعه در شهر ساحلی دایتونای بود در مسیر. این رویداد است که انتظار می رود به قرعه کشی بین 400.000 تا 500.000 علاقه مندان به موتور سیکلت به این منطقه که شامل Volusia و Flagler شهرستانهای استان است.

“همه چیز در حال حرکت است به جلو با بیشترین مراقبت در خط مقدم” گفت: جانت Kersey معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس اجرایی از دیتونا منطقه ای اتاق بازرگانی و سازمان است که ارائه این رویداد است. Kersey aded که کسب و کار در حال همکاری نزدیک با بهداشت حرفه ای را به مطمئن شوید که محیط زیست پاک است.

اما اسکات ادواردز مدیر در شهر ساحلی دایتونای خوش آمدید مرکز گفت که او دریافت نکرده یک تماس از دانش آموزان در مورد کوروناویروس. ادواردز’ شرکت رزرو رخصتی بهار دانش آموزان به هتل ها محلی برای چند دهه.

Griffitts گفت: وجود دارد یک نگرانی که coronavirus می تواند تاثیر منفی بر گردشگری در پاناما سیتی بیچ, منطقه ای که هنوز دوره نقاهت بعد از سال 2018 رده 5 طوفان, طوفان مایکل.

در صورت شیوع و یا یک قطره در گردشگری مربوط به ویروس این شهرستان آماده شده است به “تاریک” Griffitts گفت که معنی یا بازاریابی به مخاطبان کوچکتر رسیدن به تنها خانواده ها و یا برش ماه بودجه تبلیغاتی به طور کامل.

“همه چیز بر روی میز در حال حاضر,” او گفت:, و اضافه کرد که اگر در ماه مارس بودجه قطع شد و این امر می تواند توزیع شده بعد از آن در سال.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

مسافرت هوایی

چند شرکت هواپیمایی را کاهش خدمات در پاسخ به تهدید در حال رشد از coronavirus.

شرکت هواپیمایی متحد روز چهارشنبه با ارسال نامه ای به کارکنان و گفت که در ماه آوریل آن را کاهش میدهد برنامه های بین المللی 20 درصد و داخلی آن برنامه 10٪. مشابه کاهش برنامه ریزی شده برای ماه مه شرکت هواپیمایی گفت و JetBlue است که کاهش آن برنامه خود را به 5 درصد با توجه به گزارش های خبری.

بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: در این هفته که شیوع ویروس می تواند هزینه های شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان تا آنجا که $113 میلیارد دلار در سال درآمد یا 19 درصد از دست دادن.

یک برآورد محافظه کارانه تر با محدود تر گسترش این بیماری می تواند در نتیجه $63 میلیارد دلار از دست دادن با توجه به انجمن.

اما ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی دیده نشده و هر گونه خدمات و تغییرات معاون ارشد رئیس جمهور و اهسته بازمزمه ادا کردن علامت Stuckey گفت.

“ما امیدواریم این فقط یک وضعیت موقت و شرکت های هواپیمایی خواهد شد تنظیم برنامه درآمده است. اما در حال حاضر ما در حال انتظار برای شنیدن از شرکت های هواپیمایی برای دیدن اگر برنامه تغییر ساخته شده است” Stuckey گفت.

Allegiant Air تنها حامل در پونتا گوردا فرودگاه و بزرگترین حامل در ساراسوتا-برادنتون بین المللی است. سونیا Padgett سخنگوی Allegiant گفت که داخلی-تنها هواپیمایی خدمات شده است متاثر از coronavirus.

“ما در تماس مداوم با مراکز کنترل بیماری ایالات متحده وزارت امنیت داخلی/TSA و وزارت حمل و نقل و آنها را ساخته اند هیچ توصیه هایی برای خطوط هوایی داخلی برای تغییر سرویس در این زمان. همه ما پرواز بدون توقف و مشتریان ما اوقات فراغت مسافران که در حال پرواز از زادگاه خود به آمریکا را به مقصد تعطیلات” Padgett در بیانیه ای گفت.” Allegiant مسافران نیست اتصال از شرکت های هواپیمایی که پرواز بین المللی است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

Kaley Miller, بازاریابی و مدیر ارتباطات در پونتا گوردا فرودگاه گفت که این کسب و کار به طور معمول در Charlotte County airport.

در حال حاضر پرواز در ساراسوتا-برادنتون هنوز هم به نظر می رسد خیلی کامل Stuckey گفت. اما آن سخت است برای گفتن آنچه که در آینده نگه می دارد به خصوص با برخی از کاهش های اخیر شرکت های هواپیمایی را ساخته اند.

“از آنچه که ما در حال شنیدن فرم هواپیمایی آن را در آینده رزرو که آنها با داشتن نگرانی با راست, در حال حاضر,” او گفت:.

ویرجینیا هیلی رئیس اداره گردشگری بازدید ساراسوتا کانتی روز جمعه گفت که پس این وسط شلوغ فصل گردشگری, سفر به طور کلی در حال حاضر رزرو شده است. اما بازدید ساراسوتا در شرکت تحقیقاتی در ارتباط با هتل ها برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه عمده لغو شد. تا کنون هیچ چیز وجود دارد به گزارش, او گفت:.

“با قبلی شیوع سارس (در سال 2003) ما هرگز تو را دیدم یک قطره بزرگ کردن. بسیاری از آمریکایی ها لغو سفرهای بین المللی و به جای آن تصمیم گرفتند به تعطیلات در ایالات متحده است. هر چه شیب ممکن است اتفاق افتاده در مسافرت های بین المللی بود افست در داخل کشور” هیلی گفت. “این چیزی است که ما دیدم که در آن زمان. این است برای رفتن به متفاوت, اما ما همچنان به بسیار نزدیک نظارت بر آن است.”

ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگاران شبکه جیم ابوت آنی شاهد ناتان کاب و ارین Franczak کمک به این گزارش.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>