فلوریدا مرکز مدیر عامل بازنشسته

کاترین شیا های دیرین رهبر فلوریدا مرکز اعلام کرد که او بازنشسته می شوند در ماه ژوئن پس از دو دهه کار در سازمان های غیر انتفاعی.

پس از نزدیک به 20 سال کمک به ارائه رشدی درمانی و ارائه خدمات بهداشت روان به برخی از ساراسوتا جوانترین و آسیب پذیر ترین ساکنان فلوریدا مرکز اجرایی کاترین شیا اعلام بازنشستگی اش در روز سه شنبه.

ساراسوتا مبتنی بر مرکز فراهم می کند که طیف وسیعی از خدمات برای کودکان از بدو تولد تا سن 8 تاسیس شد در سال 1979 و شیا کار کرده است وجود دارد پس از سال 2000 است. پس از پر کردن انواع نقش ها در هر دو بخش اداری و ظرفیت های درخت روغن قلم شد, مدیر عامل شرکت غیر انتفاعی در سال 2008.

شیا خواهد ماند در نقش خود را از طریق 30 ژوئن و هیئت مدیره با هدف به موقعیت پر ژوئیه 1. اگر چه شیا بازنشسته است و او هیچ برنامه ای برای کم کردن سرعت. او خواهد شد مشغول به کار به عنوان یک مشاور در فلوریدا مرکز 20 تا 30 ساعت در هفته او گفت: اتمام پروژه های در حال انجام.

“در یک حس من نوع غمگین در مورد ترک این واقعا هیجان انگیز زمان” شیا گفت. “اما در حال حاضر من باید وقت آزاد برای حفاری و کار بر روی چیزهایی مانند اوایل دوران کودکی دادگاه گسترش تروما-اطلاع جامعه, سلامت روان, مشاوره در پیش دبستانی و تغییر سیاست در تالاهاسی.”

او به نظر می رسد برای زنده ماندن رکود اقتصادی به عنوان بزرگترین چالش او تحمل در طول زمان او را به عنوان مدیر عامل و او گفت که سطح اعتبار این مرکز در حال حاضر به دست آورد باعث می شود او را راحت به کنار.

حاوی یک کارشناس دولت در Fetal Alcohol Spectrum اختلال بود و کلام در تهیه بودجه دولت برای ایجاد دولت اول FASD تشخیصی و مداخله در درمانگاه, واقع در مرکز در ساراسوتا با توجه به آزادی مطبوعات اعلام بازنشستگی اش.

او همچنین به رهبری تلاش برای تضمین 9 میلیون دلار توافق با سوء مصرف مواد بهداشت روان خدمات دولت به توسعه در اوایل دوران کودکی روانی سیستم مراقبت های بهداشتی در ساراسوتا.

“در حالی که ما را از دست کاترین رهبری در یک روز به صورت روز ما می دانستیم که این روز خواهد آمد” گفت: فلوریدا و رئیس مرکز جف Woodin. “او خستگی ناپذیر کار کرده به نمایندگی از جوانان و کودکان ما نگاه به جلو به ادامه وکالت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>