فلوریدا coronavirus زیان کار ترک هزاران نفر به دنبال منافع

دولت بخش فرصت اشتغال شده است با آب گرفتگی خط تماس از گذاشته شدن کارگران به دنبال مزایای بیکاری در پی COVID-19 خاموش شدن ناگهانی.

تالاهاسی فلوریدا بیکاری آژانس شده است غرق پنج برابر تعداد تماس های تلفنی به طور معمول دریافت به عنوان محل کار خاموش شدن ناگهانی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس است, هزینه هزار شغل با زیان های سر به فلک کشیده.

اما حتی به عنوان به طور ناگهانی بیکاری رستوران کارگران به دنبال کمک, همراه با بسیاری از فروشگاه ها و کسب و کار خدمات به طور ناگهانی توقیف آنها پیدا کردن یک جبران خسارت بیکاری سیستم به شدت کج شده به سمت حفاظت از کارفرمایان — نه کارگران.

فلوریدا هفتگی مزایای بیکاری پوش در 275 دلار در میان پایین ترین در کشور است. و 12 هفته-حداکثر است که یک فرد می تواند جمع آوری مسابقات کارولینای شمالی به عنوان کشور کمترین.

لایحه Herrle, فلوریدا, مدیر اجرایی برای فدراسیون ملی کسب و کار مستقل گفت: اعضای خود — و کسانی که برای آنها کار می کنند — باید نگاه بیشتر به سمت واشنگتن دی سی و فدرال بسته کمک مالی از انتظار به آخرین طولانی در مزایای بیکاری.

“وجود دارد امیدوارم برای رفتن به اندازه کافی برای کمک به ایجاد کسب و کار حقوق و دستمزد به مدت هشت هفته” Herrle گفت. “ایده این خواهد بود که مردم نمی خواهد که برای رفتن بیکاری است.”

به عنوان بخشی از بزرگتر نزدیک به 2 تریلیون دلار فدرال نجات طرح آمریکا این است که پیشبرد یک ارائه به ارائه 350 $میلیارد دلار به کسب و کارهای کوچک برای دیدار فوری تعهدات مالی از جمله نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد و جلسه دیگر عامل پرداخت.

اما در حال حاضر هزاران نفر از فلوریدا شده اند اجازه رفتن. و آنها در حال جاری شدن سیل در این دولت در بخش اقتصادی فرصت تماس بگیرید تدریس خصوصی در خانه که نیروی انسانی رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور داده است افزایش تا.

DEO سخنگوی تیفانی Vause گفت که در هفته قبل دولت تصویب گسترده محدودیت های کسب و کار به دلیل coronavirus آژانس دریافت 28,000 تماس بیش از پنج روز است. اما فقط در چهار روز هفته گذشته حجم صدر 130,000, تماس, او گفت:.

مرکز تماس 1-800-681-8102 باز است و در هفت روز هفته به دلیل افزایش در تماس Vause گفت.

در مقایسه با دیگر کشورهای هفتگی مزایای در فلوریدا کم و سود پنجره کوتاه است. اما اعمال و واجد شرایط برای مزایای می تواند ثابت کند یک چالش برای مردم کار می کنند.

ملی قانون استخدام پروژه مبارزه فلوریدا پس از آن-فرماندار تگزاس ریک اسکات در حال حاضر یک سناتور ایالات متحده, بیش از حزب جمهوری خواه-چراغ قوه مقننه بازسازی از مزایای بیکاری در سال 2011. فلوریدا کسب و کار با موفقیت لابی اسکات و قانونگذاران به بریده بریده تعداد نفع هفته و آن را مشکل تر به واجد شرایط صرفه جویی در شرکت ها میلیون ها دلار در نرخ بیکاری مالیات است.

جورج Wentworth ارشد وکیل با NELP گفت: در آن زمان که “تشکیل پرونده برای بیمه بیکاری در فلوریدا عمل مانند یک دوره مانع است.”

در میان این رفت و برگشت از coronavirus DeSantis هفته گذشته به طور موقت کاهش یافته است یکی از استانداردهای جدید اضافه شده در سال 2011 قانون — که کسانی که از دریافت مزایای اثبات آنها تماس گرفته حداقل پنج کارفرمایان بالقوه برای کار در طول هفته است.

هفته گذشته DeSantis به نام ارائه میان “قابل توجیه محدودیت در گرفتن کمک های بیکاری.” اما با بسیاری از کسب و کار در حال حاضر به طور موثر تعطیل DeSantis اذعان کرد که نیاز بود در حال حاضر ممکن است.

“در این مورد من فکر می کنم آن را مانند یک جابجایی که من فکر می کنم من می توانم چشم پوشیدن از برخی از این…و قادر به دریافت به مردم پول نقد در دست خود” DeSantis گفت.

اما فرماندار ندارد گفت: آیا او را از هر گونه حرکت به سمت افزایش سود یا کاهش بیشتر واجد شرایط بودن.

تشکر. آنا Eskamani R-اورلاندو گفت: فلج اقتصاد افشای بی عدالتی در سراسر مناطق وسیع از فلوریدا ساختار اجتماعی است.

سوار-به اشتراک گذاری رانندگان و فرفره کارگران بسیاری از آنها خود اشتغالی قرارداد کارگران به احتمال زیاد تعطیل از مزایای بیکاری حتی به عنوان قوه مقننه در سال های اخیر مورد تایید اقدامات است که به کمک این نوع از کار شکوفا در سراسر فلوریدا.

“افرادی که کارآفرینان آنها اولین کسانی که رهبران جمهوری خواه در این حالت نقطه به نقطه به عنوان موفقیت” Eskamani گفت. “اما بسیاری از آنها که از سمت چپ از هر گونه تلاش بازیابی. وجود دارد بسیاری از قطع.”

یکی دیگر از طنز تلخ, دولت افزایش بیکاری وضعیت است که تعداد هفته فلوریدا بیکار می توانید واجد شرایط برای مزایای ثابت به دولت به طور کلی نرخ بیکاری که در ماه ژانویه ضربه تمام وقت پایین 2.8٪.

تعداد نفع هفته افزایش در مقیاس کشویی — به حداکثر هفته 23 — اگر دولت نرخ بیکاری بازدید 10.5% و یا بالاتر است. اما این تجدید محاسبه است که تنها یک بار انجام می شود سالانه و 12 هفته سود کلاه است که به احتمال زیاد پایه برای بسیاری از این سال است.

تقاضا برای مزایای

تماس با وزارت امور خارجه از فرصت اقتصادی ، www.fljobs.org یا 800-204-2418

یک بار در سایت reemployment کمک از طریق اتصال سیستم آنلاین است که اجازه می دهد تا مردم را به, فایل, مدیریت و نقد و بررسی ادعای جزئیات. نیز وجود دارد یک شماره تلفن: 800-681-8102

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>