فلوریدا دموکرات بگویید DeSantis نیاز به ماسک های نزدیک سواحل پشت کردن مدارس

دموکرات کنگره با اشاره به گزارش 59,036 موارد جدیدی از کروناویروس در فلوریدا در هفت روز گذشته گفت: این بالاترین سطح طی یک هفته در مجموع پس از همه گیر شروع به شواهد فرماندار رویکرد “شکست.”

فلوریدا دموکرات کنگره در روز سه شنبه لعنتی رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بیش از دولت سنبله در coronavirus موارد و نام او را به صدور یک ایالت ماسک-استفاده از دستور shutdown سواحل و نه نیروی مدارس برای باز کردن در ماه آینده.

با استناد به آمار و ارقام نشان 41% افزایش بیش از هفته گذشته در کنگره ایالات متحده لوئیس فرانکل از غرب پالم بیچ متهم DeSantis از تکرار طوطی وار جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “فقط با آن زندگی می کنند” سرود.

“این یک خطرناک و بی پروا شعار” او گفت:. “این خطرناک است برای به حداقل رساندن خطر از این بیماری همه گیر.”

فلوریدا است coronavirus hotspot اما DeSantis اعلام کرد پارک ‘امن’

او به نام در DeSantis شماره سفارش نیاز به پوشیدن ماسک زمانی که مردم هستند ،

زوم جلسه یادآور یکی در 31 مارس به عنوان همه گیر شد اولین نزولی در دولت که در آن دموکرات ها در فلوریدا هیئت نمایندگان کنگره به نام DeSantis موضوع به یک ایالت پناهگاه در محل سفارش.

DeSantis در نهایت خاموش کردن اقتصاد دولتی در مارس 1, اما تنها پس از کاخ سفید تمدید خود را راهنمای کسب و کار ملی از تعطیلی برای استراحت از ماه آوریل است.

صحبت در جنوب فلوریدا در شنبه DeSantis دوباره اصرار داشت یک دلیل مارپیچی در موارد مثبت است و فلوریدا نه پیوستن به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“ما تا به حال بسیاری از مشکلات در فلوریدا زمانی که مردم شده اند زیر دستورالعمل,” او گفت:.

پاسخ دادن به منتقدان DeSantis گفت: دولت تا به حال “قرار دادن مقدار زیادی از پول” در تماس با ردیابی و دولت های محلی نیز تا به حال دسترسی به منابع مالی از دولت فدرال مراقبت عمل می کنند. اما او گفت که با توجه به ماهیت coronavirus عفونت و تعداد موارد بدون علامت تماس, ردیابی نیست به عنوان موثر به عنوان اعتقاد بر این است.

فرماندار در بازدید از میامی پان آمریکن بیمارستان به برجسته علاوه بر این از 12 امکانات در سراسر فلوریدا به آدرس بیماری در میان سالمندان در دراز مدت مراقبت از امکانات. او افتخار است که کشورهای دیگر تا به حال انجام نشده است و تا آنجا که فلوریدا برای محافظت از سالمندان.

DeSantis دوباره تصریح کرد که اکثریت “خطرناک ترین” عفونت هستند کسانی که تحت تأثیر افراد مسن با جدی در زمینه مسائل مربوط به سلامت.

فلوریدا, نوجوانان COVID-19 قربانی دریافت درمان اثبات نشده در صفحه اصلی قبل از مرگ در بیمارستان گزارش می گوید

“این است که نوک نیزه,” او گفت:.

اما دموکرات کنگره گفت: گزارش 59,036 موارد جدیدی از کروناویروس در فلوریدا در هفت روز گذشته بودند بالاترین یک هفته کل از همه گیری آغاز شد و به عنوان شواهد فرماندار استراتژی “شکست.” که تعداد رشد دیگری 7,347 جدید مثبت COVID-19 مورد در روز سه شنبه, به گزارش فلوریدا مقامات بهداشتی.

در کنگره ایالات متحده تد داچ به نام دوباره برای یک “استراتژی جامع” برای تست و ردیابی تماس به منظور به دست آوردن کنترل از آخرین سنبله. و در کنگره ایالات متحده دانا Shalala از ساحل میامی گفت: با پوشیدن ماسک صدمه نمی زند اما مردم به جای صرفه جویی در زندگی می کند.

آن را امن برای دیزنی جهان به بازگشایی این آخر هفته به عنوان coronavirus موارد افزایش می یابد در فلوریدا?

“ماسک های لازم برای جلوگیری از گسترش COVID-19 گفت:” Shalala که در راس وزارت بهداشت و خدمات انسانی رئیس جمهور کلینتون.

دموکرات ها نیز نامیده می شود در دولت برای تبدیل شدن به فعال تر در بسته شدن بخش هایی از اقتصاد از ورزشگاه به داخل سالن ناهار خوری رستوران در منطقه ای بر اساس معنی در هماهنگی با استان ها که مرز هر یک از دیگر.

“که به رهبری فرماندار گفت:” در کنگره ایالات متحده Debbie Wasserman Schultz وستون مورد نیاز به صورت منطقه ای تصمیم گیری در دوباره بسته شدن کسب و کار در دولت است.

واسرمن شولتز نیز محکوم جمعه را سفارش فلوریدا آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران وادار کردن مدارس برای بازگشایی در ماه اوت و ارائه “کامل vulture از خدمات است.”

“مدارس باید به سمت چپ به تصمیم گیری های خود را” واسرمن شولتز افزود: در روز دوشنبه سفارش “غیرقابل اجرا.”

Shalala اضافه شده که فلوریدا “کالج ها انجام مدل ترکیبی” ترکیب oneline و کلاس درس.

“به انکار مدارس این گزینه به این است که فقط یک تقلید مسخره امیز,” او گفت:.

Shalala گفت: او هشدار داده بود در ماه پیش که بدترین نتیجه اقتصادی تعطیل خواهد بود به بازگشایی بیش از حد به سرعت.

“شکست رهبری در سطح ملی و در سطح دولت قرار داده است ما در این موقعیت ما در حال حاضر,” او گفت:.

واسرمن شولتز به توافق رسیدند.

“رژیم صهیونیستی. DeSantis بسته دولت بیش از حد به آرامی و در حال حاضر او است که بازگشایی آن سرعت بیش از حد” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>