فلوریدا نمایندگان رقص, شستن دست در coronavirus پیشگیری PSA (تصویری)

چند فلوریدا معاونین کلانتر گران برخی از کف صابون و چند حرکت رقص برای اندازه گیری خوبی در این اطلاعیه خدمات عمومی که با تاکید بر اهمیت شستن دست ها به مبارزه با COVID-19.

Coronavirus مردم در سراسر کشور با وسواس نگه داشتن دست خود را germ-free.

Flagler شهرستان کلانتر دفتر پیوست نزاع جمعه با انتشار یک شامپانی پیشگیری تصویری lathered در نکات ایمنی.

چند معاونین کلانتر گران برخی از کف صابون و چند حرکت رقص برای اندازه گیری خوبی در این اطلاعیه خدمات عمومی که با تاکید بر اهمیت شستن دست ها به مبارزه با COVID-19.

مرتبط با: کروناویروس در فلوریدا: لیست در حال اجرا از آنچه که لغو شده است و یا موکول به دلیل COVID-19 نگرانی

90-دوم PSA امکانات Flagler کلانتر ریک Staly و bopping گروه از لباس شخصی نمایندگان رقص در مقابل یک سینک حمام تمیز کردن دست های خود را با آب و صابون به عنوان یک جاذب دست شستن صدای جرنگ جرنگ بازی می کند.

خوش بین آهنگ همراه با ویدئو اصلی لحن نوشته شده و ثبت شده و خوانده شده توسط کلانتر, عمومی امور شانون مارتین. آن را مؤکدا از شستن دست حداقل به مدت 20 ثانیه برای جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی فراموش کردن نیست برای حفاری بین انگشتان دست خود را, مالش دادن مچ دست خود را و خود را تمیز شست. این شعر شامل خطوط مانند “خودتان را از آب و صابون است. کف دست خود را و شما خوب به آن بروید.”

یکی از بخش مبارزه با مواد مخدر-خرناس bloodhounds حتی در شستن دست ها در یک نقطه است.

“من عاشق موسیقی و من شده اند پرداخت گیتار/آواز از آنجایی که من بچه بودم” گفت: مارتین که به نظر می رسد در PSA. “Coronavirus بسیاری از مردم می ترسم و گسترش بسیاری از اطلاعات برخی از آن به طور کامل نادرست است. بنابراین زمانی که کلانتر خواسته ما روابط عمومی به آمده تا با برخی از پیام من فکر کردم که اگر ما می تواند آمد تا با یک راه سرگرم کننده برای مردم را به یاد داشته باشید برای شستن دست های خود این امر می تواند یک برنده است. به یاد داشته باشید دست خود را بشویید!”

ادامه مطلب: فلوریدا پورت بند ممکن است coronavirus اختلال در کسب و کار

آژانس خبری انتشار متحده انگیزه پشت این تصویری بود که تماس از چندین ساکنان تعجب کنید که چگونه به درستی محافظت از خود را از Coronavirus.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که مردم به طور منظم دست خود را بشویید با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه به خصوص پس از رفتن به دستشویی و قبل از غذا خوردن و پس از دمیدن بینی خود را سرفه یا عطسه. CDC همچنین توصیه می کند مردم را به اجتناب از دست زدن به چهره خود را و استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل اگر صابون و آب به آسانی در دسترس نمی.

این داستان در اصل منتشر شده به news-journalonline.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه در گانت رسانه ای شبکه.

ماندن تا به روز با آخرین coronavirus اخبار با ایالات متحده آمریکا امروز Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>