فلوریدا وزارت بهداشت است “به طور فعال درگیر در افزایش نظارت برای بیماری تنفسی است که ممکن است COVID-19” دولت مقامات بهداشت گفت: در FDOH وب سایت.

در یک پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت که هر چند فلوریدا است که هنوز هم در “کم خطر” برای coronavirus عفونت مقامات در حال آماده سازی برای رسیدگی به هر گونه شیوع.

او با سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جانت Nuez فلوریدا وزیر بهداشت و دولت جراح عمومی دکتر اسکات Rivkees و معاون وزیر بهداشت و درمان دکتر Shamarial رابرتسون.

در اینجا برخی از نکات برجسته به عنوان توییتی توسط ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا جیم Rosica (@JimRosicaFL):

[email protected] اعلام جدید سایت برای coronavirus به روز رسانی می گوید: هیچ مورد شناخته شده در فلوریدا. floridahealth.gov/covid-19

[email protected] می گوید @CDCgov است به او گفت فلوریدا است که در “کم خطر” برای کوروناویروس.

[email protected] در کنفرانس مطبوعاتی می گوید هر کسی که مظنون به coronavirus را می توان در ارزیابی “هر بیمارستان محلی و … ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما برای آماده شود.”

[email protected] وزیر اسکات Rivkees می گوید ملت به عنوان یک کل باید آماده برای بیشتر coronavirus موارد…دولت ارسال خواهد شد هر مورد شناخته شده در فلوریدا به عنوان به زودی به عنوان آن می شود از آنها آگاه در وب سایت. floridahealth.gov/covid-19

[email protected] وزیر اسکات Rivkees می گوید در حال حاضر وجود دارد ~80,000 مردم در سراسر جهان شناخته شده به کروناویروس COVID-19 بیماری است.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به ملت coronavirus. ما در بررسی حقایق است.

[email protected] وزیر اسکات Rivkees : “آنچه می تواند مردم را آماده می شود؟” –پوشش دهان خود را هنگام عطسه/سرفه. –ماندن خانه از محل کار اگر شما بیمار هستید. –دریافت واکسن آنفولانزا. شما بیشتر احتمال دارد به ویروس آنفولانزا (و بیمار) کمتر از coronavirus.

در Q&A, @GovRonDeSantis می گوید پرواز از چین در حال گفت *نه* پرواز به فلوریدا. بدون تعیین این حال در پرواز از ژاپن و غیره. کره. @HealthyFla وزیر Rivkees می گوید دولت را “کار با” افرادی که ممکن است نیاز به جدا شده اما هنوز نیاز به کسب درآمد.

[email protected] می گوید او نمی خواهد آزادی اطلاعات در آینده نزدیک مربوط به کسانی که آلوده شدن با COVID-19 سال قبل از میلاد از محرمانه بودن قوانین/قوانین نمی خواهد فاش کند تا ویروس ثابت می شود “بسیار عفونی.” ظاهرا می رود که برای اطلاعات در هر کسی که ممکن است تست شده برای coronavirus به تازگی پس از پرواز به فلوریدا از مناطق خاصی در خارج از کشور (به عنوان مثال چین).

این داستان خواهد بود تا به روز با اخبار از کنفرانس مطبوعاتی. دوباره بررسی کنید برای اطلاعات بیشتر به زودی.

آنچه اتفاق می افتد در فلوریدا?

وجود دارد هیچ مورد در فلوریدا و در عین حال اما مقامات بهداشت هشدار داد که این روز را در گسترش این رمان coronavirus به ایالات متحده اجتناب ناپذیر بود حتی به عنوان برخی از کارشناسان گفته است که هیچ دلیلی برای ترس و وحشت در دولت آفتاب.

فلوریدا وزارت بهداشت است “به طور فعال درگیر در افزایش نظارت برای بیماری تنفسی است که ممکن است COVID-19” دولت مقامات بهداشت گفت: در FDOH وب سایت.

“اپیدیولوژی را دنبال خواهد کرد تا در هر گونه موارد مشکوک که با معیارهای COVID-19 به ترتیب برای تست زمانی که مورد نیاز و نظارت بر تماس ها از هر گونه تایید موارد اگر آنها رخ می دهد.”

FDOH می گوید آژانس دولتی ارتباط برقرار خواهد شد به طور منظم با مردم و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با به روز رسانی بر روی این ویروس است.

فلوریدا اتاق بنیاد اقتصاددان ارشد دکتر جری Parrish فلوریدا می گوید باید “نگران اما نه پاچه” در مورد کوروناویروس’ تهدید در فلوریدا اقتصاد به طور بالقوه تأثیر گردشگری کروز صنعت واردات و صادرات و همچنین بخش تولید است.

تعداد کل coronavirus موارد در ایالات متحده شناسایی شده است که 15 عنوان از چهارشنبه 12 از آنها مربوط به سفر و دو نفر دیگر به تماس مستقیم با بیمار است.

مرتبط با: فلوریدا موجب صرفه جویی 20000 هکتار در باتلاقی از تولید نفت Gov. ران DeSantis اعلام کرد

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز چهارشنبه تایید عفونت در کالیفرنیا که به نمایندگی از ایالات متحده برای اولین بار فردی به قرارداد این ویروس وجود ندارد و بازدید از یک کشور خارجی به تازگی و یا در آینده در تماس با آلوده بیمار است.

وجود دارد یکی دیگر از 42 آمریکایی که آزمایش مثبت در الماس شاهزاده کشتی کروز که احتمالا در ژاپن و سه شناسایی شده در ووهان چین شهر در کانون global outbreak.

جهانی مرگ و میر آمار 2,801 در شب چهارشنبه.

رئیس جمهور تهمت نام معاون رئیس جمهور مایک پنس به عنوان نقطه ای در دولت در پاسخ به کوروناویروس.

“از آنجا که همه ما انجام داده ایم خطر ابتلا به مردم آمریکا باقی می ماند بسیار کم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما آماده برای انطباق و ما در حال آماده به انجام هر کاری که ما به عنوان گسترش بیماری اگر آن گسترش می یابد.”

CDC مقامات گفت: در حال حاضر از آن خواهد بود.

نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی هشدار داد در سه شنبه ممکن است “شدید” اختلال در زندگی روزمره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im