فلوریدا انتخابات ناظران می توانید با استفاده از حسابرسی تجهیزات برای رای بازگو

با استفاده از حسابرسی سیستم خواهد شد یک راه طولانی به سوی بهبود شهرت و اعتبار از دولت در انتخابات نظام گفت: دولت بهداشت ، بیل Montford D-تالاهاسی و حمایت از این لایحه در مجلس سنا.

فلوریدا انتخابات محلی ناظران می توانید با استفاده از خود را مستقل حسابرسی سیستم – که بخشی از سیستم رای گیری – به بازشماری آراء تحت یک لایحه امضا شده بیش از آخر هفته توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

طولانی به دنبال کسب اجازه خواهد شد صرفه جویی در وقت و پول مالیات دهندگان حل اختلاف و یا نزدیک انتخابات با اجازه دادن به ناظران برای استفاده از سرعت بالا اتوماتیک tabulators که اجرا بر روی یک سیستم مستقل به سرعت انجام آنچه در آن به طور معمول طول می کشد صدها ساعت برای پرداخت, کارگران پاره وقت به انجام با توجه به انتخابات ناظران که از اندازه گیری.

فلوریدا است که شناخته شده برای آن بیش از حد نزدیک انتخابات که ماشه خودکار بازگو. در سال 2018 بازگو مورد نیاز بود در مسابقه برای فرماندار کشاورزی کمیسر و آمریکا. شهرستان ناظران انتخابات تا به حال به استخدام کارکنان اضافی و پرداخت اضافه کاری به شخم زدن از طریق کوه از برگه های رای که نیاز به تغذیه برای بار دوم از طریق تجهیزات مشابه.

با استفاده از حسابرسی سیستم خواهد شد یک راه طولانی به سوی بهبود شهرت و اعتبار از دولت در انتخابات نظام گفت: دولت بهداشت ، بیل Montford D-تالاهاسی و حمایت از این لایحه در مجلس سنا.

“نه تنها آن را به صرفه جویی در وقت در هنگام بازشماری هنگامی که شما مردم در درب برای نتایج آن خواهد شد به مراتب دقیق تر از رفتن را از طریق هزاران نفر از برگه های رای با دست” Montford گفت. “من فکر می کنم این ایجاد خواهد شد به مراتب بیشتر دقت و قرض دادن به مراتب بیشتر اعتبار به بازشماری روند.”

تحت قانون دولت اگر اولین نتایج غیر رسمی نشان می دهد یک حاشیه از پیروزی در هر مسابقه است نیمی از یک درصد و یا کمتر در هر canvassing هیئت مدیره باید اجرا برگه های رای خود را از طریق رای گیری اتوماتیک شمارنده دوباره برای دیدن اگر آن را برمی گرداند به درستی منعکس کننده آرا.

اگر دستگاه شمارش آرا نشان می دهد یک حاشیه از پیروزی یک چهارم از یک درصد و یا کمتر در هر canvassing هیئت مدیره باید انجام دستی بازشماری از overvotes و undervotes.

تحت قانون جدید تایید شده توسط فلوریدا ناظران انتخابات در همه شهرستان 67 انتخابات سرپرستان باید این گزینه با استفاده از “خودکار جدول بندی تجهیزات” به روند رای گیری در بازشماری اگر آنها را دارند.

در حال حاضر نه شهرستانهای باید ممیزی tabulators: خلیج, Broward, کلمبیا, رودخانه هند, Hillsborough, لئون, Nassau, Putnam و سنت لوسی.

آنها نمی خواهند به استفاده از آنها در آینده اوت اولیه و نوامبر انتخابات اما از آنجا که این قانون اثر را تا Jan. 1.

از آنجا که سیستم ریشه در حسابرسی آن طراحی شده است با شفافیت در ذهن Leon County سرپرست از انتخابات خوانده شده را علامت یرلی گفت.

“ما در حال حاضر انجام بازگو با این سیستم اما اجازه نداشتند به رکورد نتایج” یرلی گفت. “ما در حال انجام آن را برای ممیزی.”

اتوماتیک tabulators بررسی تعداد و ثبت رای فقط رای tabulators اما در حال اجرا در نرم افزار مستقل و تجهیزات, او گفت:.

اگر یک ماشین بازشماری مورد نیاز است, قانون جدید اجازه می دهد تا رای گیری به اجرا از طریق حسابرسی جدول بندی تجهیزات به جای استفاده از سیستم رای گیری را, رای, شمارنده است که انجام شده اصلی شمارش بر اساس این لایحه تجزیه و تحلیل.

Overvotes و undervotes را می توان شناسایی و طبقه بندی شده اند در همان زمان دستگاه بازشماری انجام شده است در مورد یک دستی بازشماری مورد نیاز است.

ClearAudit های حسابرسی سیستم نرم افزار توسعه یافته در Leon County, پس از حدود سال 2009 انجام ممیزی کامل در کسری از زمان آن طول می کشد برای انجام یک دستی بازشماری و در حال حاضر تایید شده توسط وزارت امور خارجه.

همان تجهیزات مورد استفاده توسط کشورهای دیگر خود را به عنوان اولیه ی جدول بندی سیستم و ایالت مریلند است که با استفاده از آن را برای خود پس از انتخابات ممیزی برای دیدن اگر بازشماری مورد نیاز است.

ClearAudit متعلق به روشن رای Systems, Inc., و مستقل سیستم خودکار است که قطاری از یک رای گیری تصویر با استفاده از اسکنر. “آن را با استفاده از تصاویر اسکن شده به طور مستقل tabulate آرا و مقایسه نتایج در برابر سیستم رای گیری نتایج” این بخش از انتخابات گفت.

با استفاده از ممیزی سیستم های از بین بردن نیاز به پرداخت صدها ساعت از اضافه کاری refeeding هر رای گیری از طریق همان رای نامزدها ماشین آلات گاهی اوقات نیاز به یک جامد پنج روز در یک ردیف به دریافت کار انجام می شود یرلی گفت.

و آن را اجازه می دهد تا به صورت فوری برگرد از بازشماری نتایج, او گفت:. تمام طول می کشد فشار یک دکمه به بازشماری آراء صورت لزوم یرلی گفت: “به عنوان دیوانه تقلا که مشخص است همه ما گذشته را بازگو در فلوریدا.”

تماس با جف Schweers در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @jeffschweers.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>