Florida تاریخ: Ted Bundy و دنی نورد به نام امریکا بیشتر می خواستم

خوانندگان: دانشگاه فلوریدا و دانشگاه ایالتی فلوریدا در حال رقبا در هر دو ورزش و دانشگاهیان. اما آنها ظالمانه مرتبط از طریق دو تا از فلوریدا و امریکا را بدنام ترین قاتل های زنجیره ای.

مرتبط با: Florida تاریخ: توسط UF واقعا فلوریدا, قدیمی ترین دانشگاه دولتی?

در اوایل سوپر باول یکشنبه در سال 1978 یک مرد مشغول به کار راه خود را به مجذور امگا خانه خواهری در تالاهاسی در لبه FSU پردیس. او به شدت ضرب و شتم لیزا لوی 20 و مارگارت بومن, 21, با اندام درخت در اتاق خواب خود را و سپس آنها را خفه. سه نفر دیگر از خواهران خواهری بودند که حمله جان سالم به در برد.

سه هفته بعد و در حدود 100 مایل به سمت شرق در Lake City 12 ساله کیمبرلی دایان صافی نمی آمد از مدرسه به خانه. بدن او خواهد داشت و دو ماه بعد در یک جای کثیف رها 30 مایل دور.

یک هفته پس از کیمبرلی از بین رفت یک Pensacola افسر پلیس کشف یک مشکوک ماشین که معلوم بود به سرقت رفته است. تد باندی) انگشت نگاری و سپس دستگیر شد. نام او در اف بی آی تحت تعقیب لیست.

او خواهد بود به اعدام محکوم و در صافی مرگ و می میرند در 42 سال در فلوریدا صندلی الکتریکی در Jan. 24, 1989 تقریبا 11 سال به بعد و پس از FSU قتل.

“اگر تا کنون کسی در فلوریدا محکوم به اعدام که سزاوار برقی صندلی” رژیم صهیونیستی. باب مارتینز گفت: بعد از اعدام “تد باندی بود که فردی است.”

فلوریدا زمان archives: گرفتار در داستان شما از دست رفته ام

در روز نهایی خود را, او می خواهم اعتراف به یک رشته از حداقل 30 قتل. مقامات تایید او مسئول برای 16 slayings در فلوریدا و کشورهای غربی و آنها به شدت مشکوک او در 36 ،

فقط پس از FSU قتل از ترس قاتل در FSU تا به حال یک ین برای دانشگاه دانشگاه فلوریدا تبدیل شده بود به شدت دستپاچه و افزایش تا اقدامات احتیاطی. UF زمان خواهد آمد.

در سال 1990 در یک کشش از فقط سه روز پنج نفر به طرز وحشیانه ای به قتل رسیدند.

Aug. 26: Christina پاول, 17, جکسون و Sonja Larson, 18, ماهی پامپانو ساحل. Aug. 27: Christa Hoyt, 18, کماندار. Aug. 28: مانوئل تبدا و تریسی Paules هر دو 23 از میامی.

پنج ماه پس از قتل در Jan. 24, 1991, مقامات خود را اعلام کرد, نخست مشکوک بود دنی نورد زندانی در اوکالا برای سرقت از یک سوپر مارکت. DNA مطابقت مهر و موم معامله. به عنوان یک محاکمه طولانی بود برای شروع در سال 1994 نورد کمال تعجب اعلام کرد او شفاعت گناه.

دوازده سال بعد در اکتبر سال 2006 نورد درگذشت تزریق کشنده. به جای آخرین کلمات او خواند سرود.

خواننده عقب: هر کس خود را قطعه ای از فلوریدا تاریخچه. به اشتراک گذاری شما با ما با ترک یک پست صوتی در (850) 270-8418.

هفته آینده: منافق را ردیف قسمت دوم

در هفته گذشته: Florida تاریخ: سرود است که به کمک تغییر تاریخ

از یک خواننده: عزیز الیوت, من لذت بردن از ستون خود را هر یکشنبه در ساراسوتا هرالد تریبون. یک واقعیت است که نه مربوط به جاسوسان آلمانی نفسه اما به اتباع آلمان نفوذ به فلوریدا در پایان جنگ جهانی دوم دو U-Boats یافت شد scuttled خاموش سواحل فلوریدا. هر دو تا به حال بالا شماره ID قرار می گیرد که در میان آنها فیلم ساخته شده است فقط قبل از شکست آلمان و هر دو سالم که نشان داد آنها عمدا غرق شده توسط کارکنان. این منجر به این نتیجه رسیدند که تعداد نامعلومی از آلمانی ها در آمد در ساحل در آن زمان و ناپدید شد به این کشور است. یکی از آن دو U-boats داشت حدود ده مایلی شرق بندر کاناورال در سال 1963 و دیگر داشت در نزدیکی Egmont کلیدی در کانال منجر به خلیج تمپا.

الیوت پاسخ: آقای چوبی: می تواند به شما ارائه برخی از مستندات و یا منابع برای کشف این دو U-قایق?

الیوت Kleinberg شده است تحریریه برای سه دهه گذشته در پالم بیچ پست در وست پالم بیچ و نویسنده 10 کتاب در مورد فلوریدا (www.ekfla.com). فلوریدا زمان است که یک محصول از GateHouse رسانه ها منتشر و آنلاین در 22 فلوریدا بازار از جمله جکسون ویل فورت والتون بیچ Daytona Beach, فلوریدا, ساراسوتا و غرب پالم بیچ. ارسال سوالات خود را در نظرات و یا خاطرات به [email protected] خود را شامل نام و نام خانوادگی و شهر. با عرض پوزش هیچ شخصی پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>