فلوریدا تاریخچه: این فلوریدا محل دریافت نمی کند به رسمیت شناختن آن را سزاوار

خوش آمدید به فلوریدا زمان یک ستون هفتگی در مورد فلوریدا تاریخچه: از چشمه جوانی و والت دیزنی به میامی شورش میزان جیم کلاغ پری دریایی در Weeki Wachee چشمه ماه فرود و بیشتر.

خوانندگان: Britton تپه 400-توسط-900-پا فلات درست در جنوب آلاباما خط اعلام شده است بالاترین نقطه در فلوریدا — خون دماغ شدن—القا 345 فوت بالاتر از سطح دریا.

از تمام متحده بالاترین امتیاز فلوریدا نیست فقط یکی پایین. آن را پایین تر از بالاترین امتیاز از 16 متحده اعم از کلرادو (3,350 پا) به اوهایو (433 پا).

در این بخش از فلوریدا تکدی در سمت غرب از جاده شهرستان 285 یک turnoff منجر به پناهگاه باز. یک پیاده روی کوتاه به جنگل منجر به گرانیت نشانگر خواندن “لکوود پارک: فلوریدا در بالاترین نقطه. 345 پا.”

ادامه مطلب Florida تاریخ: اینجا فلوریدا بالا 25 داستان

حل و فصل در اطراف آن نشانگر این است که بیشتر به شهر ارواح. یک بار اداره پست در حال حاضر تبدیل به یک مهمان خانه. قدیمی راه آهن انبار نشسته در یک مرتع در سراسر جاده. سابق یک اتاق مدرسه یک گرد و خاکی موزه خصوصی پر شده با زنگ زدن زنجیر و ابزار یادگاران منطقه را یک بار پر رونق چوب و آهن معاملات.

یک چوب تاسیس شرکت در نوبه خود از قرن اقتصادی بود قلب این منطقه است. آن را متعلق به 90,000 هکتار 22 مایل طولانی راه آهن خار و برش 100 ، 000 پا از چوب یک روز.

در ارتفاع آن لیکوود افتخار 101 ساختمان شامل سه طبقه, هتل, راه آهن, انبار, فروشگاه, هنر و مسکن برای 400 نفر از کارگران کارخانه های. اما افسردگی چوب اشباع و آتش سوزی — آسیاب سوزانده سه بار — در زمان عوارض خود را و پایان جنگ جهانی دوم کمی باقی مانده حل و فصل.

خواننده عقب: هر کس خود را قطعه ای از فلوریدا تاریخچه. به اشتراک گذاری شما با ما با ترک یک پست صوتی در (850) 270-8418.

در سال 1956 دولت مهندسین انجام یک بررسی برای پیدا کردن فلوریدا بالاترین نقطه. دیگر سایت های ساخته شده با این ادعا اما افتخار کاهش یافت و به نقطه ای درست در جنوب لیکوود.

ادامه مطلب: زندگی بسیاری از برج آزادی

پست مدیر دفتر هازل کشتار Britton که خانواده متعلق به کارخانه چوب بری دیدم یک فرصت برای احیای این شهر است. او به دنبال سرمایه گذاران بدون موفقیت و درگذشت 87 در سال 1976. به زودی او اداره پست بسته شد و ایمیل روت از Florala علا.

“این یک توهین به بالاترین نقطه در فلوریدا و دریافت ایمیل های ما از آلاباما” دختر مارگارت ژان Britton Richbourg گفت: ما در سال 1993.

سال مادرش درگذشت Richbourg راه اندازی موزه در مدرسه تحت فشار قرار دادند برای تبدیل اداره پست به یک تاریخی نمایشگاه و شروع به سازماندهی بازگشت از جشنواره است. اما این شهر بازگشت و به ابهام.

در سال 1984 Richbourgs اهدا 17 هکتار و شهرستان صرف $17,000 از دولت کمک مالی برای ساخت پارک و بنای تاریخی است. Richbourg پیش بینی یک ترمیم حل و فصل و موزه های پیچیده با یک انبار یک عصا-سنگ زنی آسیاب آهنگر و مهار gunsmith و مغازه دوچرخه همراه با یک استودیو قالی بافی و سفال و چرم, صنایع دستی است. هیچ چیز از آن آمد. او در 89 در سال 2007.

در هفته گذشته: Florida تاریخ: آلمانی جاسوسی و یا خرابکاری و توطئه

هفته آینده: مارتین Tabert

از یک خواننده: الیوت, 1980 بود که یک سال از عمده داستان در فلوریدا. من یک خبرنگار در WFLA-تلویزیون تمپا که سال و داستان خود را در مورد پل هوایی پل به ارمغان آورد بسیاری از خاطرات. من به یاد داشته باشید ایستاده بر روی پل شکسته به پایین نگاه 150 پا به چرخش آب قبل از گزارش از صحنه آن شب. قبل از آن که یک سال دیگر تراژدی در خلیج تمپا است که هزینه تقریبا به عنوان بسیاری از زندگی است. این USCGC Blackthorn یک شناور مناقصه زده شد و با یک تانکر در Jan. 28 در کانال در نزدیکی پل هوایی و واژگون قتل 23 نفر از خدمه. بعدی بررسی قرار داده و سرزنش در Blackthorn کاپیتان را که بی تجربه پرچمدار در این خلبان موقعیت. این داستان همراه با ادامه حماسه مریل بالابر قایق که شما گزارش ساخته شده در سال 1980 یک سال این خبرنگار را هرگز فراموش نکنید. با تشکر برای خود تاریخچه مقالات. من لذت بردن از آنها را به مقدار زیادی! – Frank A.

الیوت Kleinberg شده است تحریریه برای سه دهه گذشته در پالم بیچ پست در وست پالم بیچ و نویسنده 10 کتاب در مورد فلوریدا (www.ekfla.com). فلوریدا زمان است که یک محصول از GateHouse رسانه ها منتشر و آنلاین در 22 فلوریدا بازار از جمله جکسون ویل فورت والتون بیچ Daytona Beach, فلوریدا, ساراسوتا و غرب پالم بیچ. ارسال سوالات خود را در نظرات و یا خاطرات به [email protected] خود را شامل نام و نام خانوادگی و شهر. با عرض پوزش هیچ شخصی پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>