فلوریدا, صفحه اصلی به میلیون ها نفر از سالمندان به اندازه کافی ندارد coronavirus آزمون. می تواند از آن به بعد کانون?

مقامات بهداشت و درمان را به اتمام 27,000 آزمون تا کنون در فلوریدا در حالی که در نیویورک انجام شده است بیش از 18,000 آزمون در روز است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

میامی –در ناپل یک شهرستان در جنوب غربی فلوریدا که در آن ميانه سن 66 بیمارستان ناگهان stoppeda درایو-throughtesting سایت این هفته به خاطر فرار از تست کیت.

پزشکان در زمستان تالار شهر در مرکز فلوریدا که در آن یک چهارم از جمعیت 65 ساله یا مسن تر در حال انتظار تا 10 روز برای دریافت نتایج در coronavirus آزمون.

و در جنوب میامی در aneighborhood احاطه شده توسط خانه های بازنشستگی رئيس جمهور از جامعه در بیمارستان در زمان $380,000 وام خانه خود را امن تحویل 1000 کیت تست یک هفته برای چند ماه آینده.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

آفتاب وزارت امور خارجه آمده است در زیر آتش پس از آن سواحل باقی مانده این ماجرا با spring breakers در هفته گذشته و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis را نادیده گرفته است تماس به issuea ایالت پناه-در-محل سفارش. که ممکن است منجر به فلوریدا تبدیل شدن به nexthot نقطه برای COVID-19,سرد امکان با توجه به اینکه افراد مسن هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماری و فلوریدا خانه حدود fourmillion افراد 65 ساله و بیش از, دوم بالاترین تعداد در ایالات متحده پشت کالیفرنیا.

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

هنوز بیمارستان ها و پزشکان در سراسر statesay آنها هنوز هم ندارد و تقریبا به اندازه کافی تست کیت و نمی توانید آنهایی که آنها را مورد تجزیه و تحلیل به اندازه کافی سریع انعکاس شکایت از دولت مقامات بهداشتی در سراسر کشور است. مقامات بهداشت و درمان را به اتمام 27,000 آزمون تا کنون در فلوریدا در حالی که در نیویورک انجام شده است بیش از 18,000 آزمون در روز است.

که عدم تست در دسترس بودن به معنی تعداد افراد آلوده در فلوریدا است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از 2,355 coronavirus موارد شمارش فلوریدا وزارت بهداشت از روز شنبه. و آن را به سمت چپ بیمارستان administratorsscrambling برای بیشتر تست کیت خرید خود تجهیزات آزمایشگاهی به فرآیند آزمون در houseand شفاعت با مردم به ماندن در خانه به سرعت ویروس گسترش یافته است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

“ما نیاز به بسیاری از نمونه های جمع آوری و تست های که بازگشت نتایج در 24 ساعت یا evensame گفت:”کیم وحشی سخنگوی ساراسوتا یادبود سیستم مراقبت های بهداشتی که در عمل یک بیمارستان و یک دوجین فوری و مراقبت از مراقبت های سرپایی مراکز در جنوب غربی فلوریدا. “جمع آوری نمونه در روز سه شنبه و پس از گرفتن نتایج آزمایش را برای یک هفته موثر است.”

DeSantis دولت جمهوری خواه فرماندار صادر کرده و دستور بسته شدن کافه ها و کاباره ها تعلیق مدارس دولتی و سفارش رستوران ها در مقیاس پایین به خارج و تحویل تنها. او دستور داد هر کسی که پرواز به فلوریدا از New York, New Jersey یا کانکتیکات به خود منزوی برای 14 روز پس از ورود و وزارت بهداشت توزیع از 2500 تست کیت قادر به پردازش 625,000 نمونه.

اما DeSantis مقاومت کرده است تماس از دموکرات پزشک گروه رهبران محلی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن به موضوع یک پناهگاه در محل سفارش شبیه به thosein نیویورک و کالیفرنیا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“در حالی که دیگر کشورهای بزرگ ادامه را قوی فوری و گسترده اقدام به متوقف کردن گسترش COVID-19 فلوریدا است نه” بایدن در بیانیه ای گفت.

که ترکیبی است از چپ بیمارستان officialsacross این statefrettingthatthe آزمون های موجود تا کنون خواهد تقاضای دیدار نیست. مدیران بیمارستان در حال حاضر در تلاش برای دور کردن تست کیت از طریق خصوصی در بازار است که دارای حفره دار ایالات متحده در برابر بیمارستان در برابر بیمارستان ها و دولت فدرال را ربودند تا آنچه در آن می تواند.

در ناپل مقامات در NCH بیکر بیمارستان در مرکز شهر افتتاح یک درایو-از طریق تست سایت در خارج از بیمارستان در هفته گذشته. اما پس از انجام 280 آزمون در هفت روز در بیمارستان مجبور به تعطیل کردن تاسیسات این هفته بعد از آن زد پایین در تست کیت.

NCH سخنگوی شاون مک کانل گفت: آنها هنوز هم باید تست های موجود برای بیمارانی که علائم شدید هستند به اندازه کافی به نیاز به بستری شدن در بیمارستان اما نمی تواند خطر در حال اجرا از کسانی که تست شدند و مجبور به تعطیل کردن درایو-از طریق.

مقامات بیمارستان نیز در تلاش برای پیدا کردن labs است که می تواند به نوبه خود در اطراف تست سرعت. هفته گذشته پزشکان در Gessler درمانگاه در فصل زمستان پناهگاه گرفتن نتایج آزمایش از آزمایشگاه خصوصی شرکت تلاش برای تشخیص و LabCorp در عرض دو روز.

“در حال حاضر آن را تا به هفت تا 10 روز گفت:” خوزه مارتینز-سالاس ریوی پزشک که بخشی از کلینیک coronavirus نیروی کار.

که تاخیر در ساخت آن را دشوار برای Gessler برای به انجام رساندن هدف خود را از تبدیل شدن به اولین خط غربالگری برای افرادی که ممکن است این ویروس اما لازم نیست در بیمارستان بستری شود. درمانگاه نشسته در سراسر خیابان را از زمستان پناهگاه بیمارستان و مارتینز-Salas گفت: آنها در حال ایجاد یک “سرفه و تب درمانگاه” به طوری که هر کسی که توسعه سرفه در فصل زمستان پناهگاه می کند پایان ندارد تا در اتاق اورژانس بیمارستان.

“هیچ بیمارستان مجهز که مسئولیت رسیدگی به این نوع از هجوم بیماران,” او گفت:. “که برای هر کسی خوب نیست.”

اما با یک تاخیر در تست مارتینز-Salas و دیگران worrytheir تلاش به اندازه کافی نخواهد بود.

تالاهاسی یادبود بهداشت و درمان که در خدمت 17 شهرستان و منطقه در شمال فلوریدا و جنوب گرجستان شاهد 8 روز زمان چرخش برای تست از LabCorp, باعث سیستم برای کشف گزینه های دیگر به سرعت همه چیز را با توجه به سخنگوی استفانی Derzypolski.

یادبود جکسون در بیمارستان, بزرگترین مرکز تروما در فلوریدای جنوبی ارسال شده است خود را تست کیت به فلوریدا وزارت بهداشت و خصوصی labs. اما آنها همچنین waitingdays برای دریافت نتایج به طوری بیمارستان isbringing تست قابلیت در خانه به “گسترش ظرفیت و کوتاه شدن زمان پردازش” با توجه به spokeswomanJennifer Mooney پیدرا.

برخی از بیمارستان ها را در بر داشت راه های خلاق برای حل این مشکلات است. لارکین بیمارستان جامعه در ساوت میامی شده است کشاورزی در کل کشور برای تست کیت و تجهیزات آزمایشگاهی.

در ژانویه بیمارستان اجاره یک دستگاه fromMassachusetts مبتنی بر Hologicthat است که قادر به انجام بیش از 1000 تست در روز و می تواند هزینه بیمارستان 1 میلیون دلار در سال است. به عنوان بیمارستان منتظر به دریافت تایید برای شروع استفاده از این قرارداد با BioReference آزمایشگاه در نیویورک برای انجام سریع آزمایش. لارکین کشتی های خود را به اتمام آزمون در 6 p. m. در هر شب و دریافت نتایج در عرض 48 ساعت.

اما لارکین هنوز هم در بر داشت خود را بدون به اندازه کافی تست کیت به سواب بیماران.با بسیاری از بیمارستان ها در رقابت برای کیت و بین المللی موجودی بسیار محدود تنها راه لارکین می تواند تضمین خرید به خرید از گرجستان مبتنی بر مسیر-Tec به صورت فله -50,000 آزمون ارزش و پرداخت همه آن را به جلو به عنوان مخالف به حالت عادی زمانی که آن را خواهد پرداخت در هر زمان یک دسته ای از تست کیت تحویل داده شد.

با این بیمارستان در حال حاضر بیش از تمدید اجاره دستگاه تست جک میشل لارکین که رئیس جمهور در زمان عدالت خانه خط و ساخته شده $308,000 پرداخت خود را.

“این آسان نیست گفتن به جهنم همسر من,” او گفت:.

کسانی که تست کیت های مجاز لارکین به باز کردن خود به خود درایو-از طریق درمانگاه در میامی محله Hialeah با برنامه ای به گسترش در دیگر نقاط جنوب فلوریدا در هفته های آینده. بیمارستان دریافت کرده است برخی از مقاومت به دلیل آن را شارژ 150 دلار در هر آزمون اما میشل دفاع از اتهام به عنوان یک تاسف بار اما لازم است راه برای دریافت بیشتر تست کردن به مردم است.

او گفت: بسیاری از مردم قادر و مایل به پرداخت هزینه به طوری که او می بیند خود را درایو-از طریق تست سایت به عنوان یک راه برای ارائه آزمون برای افرادی که می توانیم آنها را در جهت حفظ و بیمارستانهای دولتی و کلینیک های در دسترس برای کسانی که نمی تواند.

از چهارشنبه و درمانگاه تا به حال مورد آزمایش قرار 909 مردم با 103 تست مثبت برای COVID-19.

“ما نمی توانیم تکیه دولت” میشل گفت. “من تا به حال هیچ الزامی برای قرار دادن یک حق رهن در خانه من به دریافت این انجام می شود اما این یک رویداد بی سابقه آن بر تمام دنیا و ما نمی توانیم فقط انتظار دارند دولت را به طرزی جادویی آن را حل کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>