فلوریدا خانه اتاق ضد عفونی پس از coronavirus ترساندن

مجلس خوزه الیوا گفت: پنج قانونگذاران با حضور در کنفرانس با افرادی که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus

تمیز کردن کارکنان مجهز در محافظ ماسک و لباسهای فرود بر روی کف فلوریدا خانه جمعه و پاک کردن قانونگذاران’ میز با ضد عفونی کننده پس از آن کشف شد که پنج قانونگذاران سفر به کنفرانس های که در آن شرکت کنندگان بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus.

مجلس خوزه الیوا در ابتدا گفت: پنج قانونگذاران و کارکنان خواهد بود آزمایش coronavirus بود و “از خود جدا” پس از حضور در کنفرانس.

این خبر منجر به خاموش شدن ناگهانی بحث در زمین خانه و یک پاکسازی عمومی گالری مشرف به اتاق.

اما پس از تقریبا یک ساعت استراحت خانه کاربرانی که شده بود خود جدا شد و مجدد به کف خانه.

Rep. کری stephen paul smith ™ R-آوون پارک اورژانس پزشک گفت: مجلس که شش نفر شرکت کرده بودند, Washington, d. C., همایش, آیا قرار گرفتن در معرض کافی در نظر گرفته شود در قابل توجهی خطر ابتلا به عفونت.

آنها آزمایش, stephen paul smith ™ گفت. اما او اضافه کرد که او و دیگر مقامات کاخ شده بود در تماس با فلوریدا جراح عمومی اسکات Rivkees که تایید مجلس پاسخ توصیه می شود اما هیچ اقدام دیگری.

“وجود دارد هیچ خطر” stephen paul smith ™ مطمئن باشید این خانه در مدت کوتاهی قبل از پنج قانونگذاران بازگشت, استقبال دور از کف زدن.

این قانونگذاران در کنگره تاد آلتمن R-Indialantic پارچه مبلی. آنتونی ساباتینی R-Howey-in-the-تپه Rep. بایرون دونالد R-ناپل, Rep. بند ناف برد R-نپتون بیچ و تشکر. Kionne McGhee D-میامی. نام عضو هیات منتشر شد.

ساباتینی آلتمن و برد با حضور محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در حالی که دونالد و McGhee با حضور در یک رویداد قرار داده شده توسط آمریکا و اسرائیل عمومی کمیته امور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>