فلوریدا آزمایشگاه هم اکنون در حال تست برای coronavirus

در آزمون های دولتی در سه سایت از جمله تمپا اجازه خواهد داد که برای نتیجه سریعتر

تالاهاسی — بالا فلوریدا وزارت بهداشت گفت: شنبه است که سه آزمایشگاه در دولت هم اکنون می توانید تست برای رمان coronavirus این بیماری مسری شناخته شده به عنوان COVID-19.

معاون وزیر بهداشت Shamarial رابرتسون گفت: سرویس خبری فلوریدا است که دولت در آزمایشگاه جکسون میامی و تمپا می توانید انجام آزمون به جای ارسال نمونه ها به مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری labs در آتلانتا.

“این خبر خوبی است” رابرتسون گفت: “این منجر به بیشتر موقع تست.”

قبل از دولت قادر به انجام تست های آن را به سه تا پنج روز برای نتایج. اما در حال حاضر آن را به یک تا دو روز با توجه به Roberson.

اعلام فلوریدا آغاز شده است انجام آن را تست کردند واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee در بیانیه ای گفت که یک پادشاه کانتی بشویید. ساکن مرده بود از COVID-19. این اولین بار بود, تایید مرگ در ایالات متحده از ویروس.

فلوریدا نداشته تایید موارد COVID-19. دولت جراح عمومی اسکات Rivkees که از وزارت بهداشت جمعه اعلام کرد که این سازمان شد نظارت بر 150 نفر برای COVID-19 و 15 نفر آزمایش منفی برای این ویروس مرگبار است. یکی دیگر از چهار نفر Rivkees گفت: هنوز تحت بررسی است.

در علاوه بر این به فلوریدا انجام خود را تست رابرتسون گفت: دولت با اصلاح دستورالعمل ها در مورد که ساکنان باید آزمایش COVID-19. دستورالعمل جدید مبتنی بر فدرال توصیه و شامل تست افرادی که به دو دسته اصلی تقسیم.

گروه اول شامل افرادی که به تازگی از سفر به و از چین, کره جنوبی, ایران, ایتالیا و ژاپن و تب حاد و عفونت های تنفسی فوقانی. تست همچنین توصیه می شود برای افرادی که در تماس نزدیک با فردی که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و رنج می برند از علائم.

در علاوه بر این به کسانی که گروه رابرتسون گفت: وزارت بهداشت توصیه COVID-19 تست برای افرادی که در بیمارستان بستری شده است با تب حاد و عفونت های تنفسی فوقانی اما چه کسی باید آزمایش منفی برای آنفلوانزا است.

رابرتسون گفت: افرادی که به سقوط آن دسته و می خواهید به آزمایش می شود باید در اولین تماس county بهداشت و درمان بخش است که به اتهام جمع آوری نمونه. این مجموعه در حال انجام swabbing مردم را در بینی یا گلو. شهرستان در بخش بهداشت و درمان شماره تلفن را می توان به دست آمده از وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, وب سایت است.

Coronavirus و گسترش سریع آن از ووهان چین — که در آن برای اولین بار منتشر شده در Dec. 31— به یکی دیگر از 51 کشور را به دست آورد گسترده مورد توجه است. هیچ واکسنی وجود دارد برای این ویروس و مقامات بهداشت فدرال می گویند واکسن نمی تواند آماده برای یک سال دیگر به 18 ماه می باشد.

دولت واشنگتن ساکن که فوت شده بود قبلا تایید به COVID-19 توجه کنند. علاوه بر این مقامات بر این باورند که ویروس پخش شد از طریق جامعه و نه از سفر. Inslee اعلام کرده اضطراری برای بهداشت عمومی.

از جمعه سازمان بهداشت جهانی گزارش 83,652 تایید موارد ویروس. بسیاری از این موارد 78,961 شد که در آن حدود 2,800 مردم مرده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im