فلوریدا قانونگذاران بازجویی از شاهدان در مورد ‘گزاف’ مدیر عامل شرکت پرداخت در خشونت آژانس

فلوریدا خانه می خواهد بدانید که چگونه تیفانی Carr به عنوان مدیر عامل شرکت anonprofit که دولت پول پرداخت شد $7.5 میلیون دلار در طول سه سال گذشته.

سوال این است که آیا آنها به طور کامل پیدا کردن.

Carr, سابق, مدیر عامل شرکت فلوریدا ائتلاف علیه خشونت خانگی (FCADV) جمع آوری 5 میلیون دلار که در “زمان پرداخت کردن” هنگامی که او استعفا داد و در ماه نوامبر با استناد به نگرانی های بهداشتی. که wasafter میامی هرالد سوال آژانس را صرف تصمیم گیری.

خانه subpoenaed کار و 12 از اعضای هیئت مدیره این سازمان و مدیران به شهادت دوشنبه در پنج ساعت شنوایی قبل از مجلسی کمیته در صداقت و اخلاق است.تماشاگران شروع تشکیل پرونده به کنگره کمیته اتاق 45 دقیقه قبل از جلسه به رسوایی آشکار شد مجموعه ای برای شروع.

اما پانل تلاش بودند که مانع فقط پنج نفر از 13 شاهدان به نام به تالاهاسی showingup برای بازجویی. و کسانی که شهادت به حال مشکل در یادآوری این که چگونه روش های خاص و سیاست های توسعه یافته بودند.

قانونگذاران خواست مقامات افسر ارشد عامل ساندرا برنت و رئیس امور مالی پاتریشیا دوارت به توضیح دهید که چگونه چند دلار پرداخت شد و پیمایش تحت نظارت دولت به بخش کودکان و خانواده ها است.

کمیته صندلی تام تره R-شهر ساحلی دایتونای به نام FCADV صرف “یک ناخالص سوء استفاده از دولت دلار” در سخنان افتتاحیه خود.

ملودی Keeth از پالم بای گذشته FCADV رئیس هیئت مدیره.در بازجویی از تره Keeth قادر به می گویند با “یقین” به عنوان مثال زمانی که در ماه فوریه او در حال گفتگو با کار و آنچه که آنها در مورد صحبت کردیم.

“شهادت خود را است که شما با صحبت (Carr) اما شما نمی بحث در مورد زمان و ماده و یا هر چیزی با ائتلاف؟” تره فرنگی گفت.”که من خاطره,” Keeth گفت.

زمانی که Rep. شهوتی خوب, R-Palm Bay, تلاش برای به دست آوردن درک بهتری از چگونگی theboard عمل Keeth در پاسخ به یک سری از سوالات گفت: “من به یاد نمی آورند.”

در یک نقطه خوب لمس یک انگشت به پیشانی او دهان خود را باز کرد و بدون زبان اشاره با دست و سپس راه اندازی شد به یک سری از اشاره سوالات برای درک بهتر این سازمان اداره می شود.

اما در پاسخ به Keeth را چگونه از, چگونه یک مدیر عامل موقت منصوب شد و پس از کار استعفا داد خوب— یک میلیونر سابق صنعت قمار اجرایی — به نظر می رسد به اجرا در خارج از صبر و شکیبایی است.

“شما نمی یاد مدیره یک سازمان است که ده ها میلیون دلار از دولت تصمیم به استخدام یک مدیر عامل جدید? شما نمی یاد که؟” خوب خواسته است.

“درست است” Keeth گفت.

بیشتر بیمار روز بیش از روز در یک سال

خوب و تره همچنین تلاش برای به دست آوردن Keeth به توضیح دهد که چرا هیئت مدیره موافقت به ارائه کار با 465 روز بیمار در یک سال که به پایان رسید تا در حال نقد کردن یک بار او را ترک.

“چگونه در جهان آیا کسی می تواند با استفاده از 465 روز بیمار در یک سال؟” لیک پرسید.

“بدیهی است که تایپی بود … ما ما اشتباه محاسبه,” Keeth گفت.

“که ممکن است کتمان حقیقت از این جلسه” خوب ضرب گلوله کشته است.

در طول یک استراحت در شنونده خوب به نام شهادت “باور نکردنی است.”

همراه با Keeth کمیته به نام سازمان خزانه دار ترزا Beachy از گینسویل, معاون رئیس جمهور دانا Fagan از دریاچه شهر های مختلف و اعضای هیئت مدیره از تمپا پالم بای و Dade شهرستان به توضیح دهید که چگونه این گروه دسته پول آن را دریافت از تالاهاسی و واشنگتن است.

این ائتلاف به عنوان تهاتری برای حدود 52 میلیون نفر در دولت و کمک های مالی فدرال به ارائه سرپناه و کمک به زنان و مردان و کودکان گرفتار در داخلی-خشونت شرایطی.

اما پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis با انتقاد از آژانس برای “گزاف” اجرایی جبران,مجلس رای به نوار FCADV از قرارداد خود را به عنوان مدیر صندوق.

که اندازه گیری (HB 1087)را به اثر بر امضای فرماندار. آن را اجازه DCF به کنترل از بودجه باقی مانده از این بودجه در سال است. سنا همراه (SB 1482) معرفی خواهد شد به طبقه چهارشنبه.

Carr به شدت پایین به عنوان مدیر عامل در ماه نوامبر و پرداخت شد دو سال از قطع جبران برای دو سال بیمه و استخدام به عنوان مشاور. او پس از نقل مکان کرد و از دولت و موفق به پاسخ دادن به قانونی احضاریه برای پاسخ به این کمیته را رها کنند.او تا به حال رهبری این سازمان از سال 2003.

DeSantis همچنین دستور داده است تا فلوریدا بازرس کل دفتر بررسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im