فلوریدا قانونگذاران رسیدن به نقطه محوری در جلسه — با بودجه بی قراری

فلوریدا قانونگذاران به دنبال تکمیل 2020 جلسه شب جمعه — اما نهایی بودجه دولت را جلب و آنها را به عقب به کنگره در هفته آینده.

تالاهاسی فلوریدا قانونگذاران در رسیدن به یک نقطه محوری در سال 2020 مقننه شب جمعه برنامه ریزی برای تکمیل کار بر روی همه چیز اما حدود 92 میلیارد بودجه دولت و احتمالا مالیات-برش بسته خواهد شد که آنها را به کنگره در هفته آینده.

ناهموار پایان به دو ماه جلسه می آید و حتی به عنوان تاثیر coronavirus در سرسام آور اقتصاد چپ بسیاری از نمایندگان مجلس انتظار دارند به آن می شود در هفته های آینده برای یک جلسه ویژه به کاهش هزینه در 2020-21 بودجه.

“Coronavirus پرتاب آچار به ما بودجه با همین دلیل خوب است” گفت: خانه PreK-12 بودجه رئیس کریس Latvala R-ویکی.

خانه و رهبران مجلس سنا به دنبال تکمیل بودجه مذاکرات با جمعه. که شروع قانون اساسی, نیاز 72 ساعته مدت زمان انتظار قبل از رای نهایی می تواند گرفته با نمایندگان مجلس صحبت کردن در مورد تنظیم که برای روز شنبه.

در حالی که بی قراری مالیات-برش بسته بندی نیز شده است winnowed پایین — و به نظر می رسد به احتمال زیاد به پایان رسید تا بیش از $72.6 میلیون کاهش مالیاتی ایالتی و محلی مجموعه های تایید شده در این هفته توسط سنا. آن را بیشتر ساخته شده در اطراف فروش-تعطیلات مالیاتی برای بازگشت به مدرسه خرید و طوفان لوازم.

تمام گفته جمعه فاقد بسیاری از دیوانگی معمول جلسه پایان. هنوز هم برخی از موافقت نامه های رسیده بین مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

قانون ارسال شد به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis که دوباره گسترش استفاده از خصوصی-مدرسه کوپن در فلوریدا مورد علاقه جمهوری خواه-چراغ قوه مقننه.

اندازه گیری (HB 7067) می تواند بیش از دو برابر اندازه توانمندسازی خانواده برنامه بورس تحصیلی آغاز شده و تنها در سال گذشته — اضافه کردن تقریبا 29,000 دانش آموزان واجد شرایط.

DeSantis خاصی برای ثبت نام در این قانون.

مجلس سنا نیز به تصویب یک DeSantis اولویت افزایش حداقل حقوق معلم به $47,500 ساخت فلوریدا دومین به نیوجرسی برای دولت پایه پرداخت. دولت بزرگترین اتحادیه معلمان به فلوریدا انجمن آموزش تا به حال تحت فشار قرار دادند برای پول بیشتر برای رفتن به معلمان جانباز اما این قانون در حال پیشروی به خانه شامل هیچ تضمین می کند.

DeSantis تا به حال به دنبال یک $902 میلیون بسته افزایش حقوق و دستمزد و پاداش است. اما قانونگذاران نگاه بیشتر احتمال دارد به حل و فصل در حدود 500 میلیون دلار برای معلم در پرداخت بودجه هنوز در حال کار بر روی.

گسترش coronarivus همچنین آویزان بیش از دیگر آخرین روز این موضوع — با سنا تصویب DeSantis انتصاب دولت جراح عمومی اسکات Rivkees اطفال فوق تخصص غدد و استاد دانشگاه فلوریدا است.

Rivkees است ایفای نقش مرکزی در DeSantis تلاشهای دولت برای جلوگیری از ویروس کشنده. اما چند دموکرات با انتقاد از عدم وجود خود را از گسترده بهداشت عمومی تجربه کمبود گسترده تست و دولت به طور کلی پاسخ به هنوز هم اتفاق می افتند بحران است.

“ما نیاز به فعال و واکنشی از اقدامات اجرایی ما” گفت: Sen Jose Javier Rodriguez D-میامی.

اما یکی دیگر از میامی دموکرات ایالت Jason پیزو اختلاف نظر داشتند هشدار “این است که زمان برای تغییر تیم است.”

“در حال حاضر بسیاری از آنچه که من فیلدینگ در اوایل صبح و اواخر شب است وحشت در منطقه” پیزو گفت. او گفت: در میان چنین اضطراب آن اشتباه خواهد بود برای قوه مقننه به آن می گویند “ندارد ایمان ما جراح عمومی.”

Rivkees تایید شد 31-9 به باقی می ماند به عنوان دولت سلامت بالا افسر.

یک میزبان از بودجه معاملات در حال حاضر به دنبال به احتمال زیاد به تحمل اواخر ساعت تلاش برای پمپ کردن ذخایر حداقل 300 میلیون دلار به بی پرده پیش بینی های اقتصادی ضربه به گردشگری و گسترده در آتن که روز شنبه تمدید شده به مدارس سراسر فلوریدا.

3 درصد در سراسر-هیئت مدیره افزایش حقوق برای کارمندان دولت به نظر می رسد مجموعه ای برای شروع در ماه اکتبر. بازدید فلوریدا دولت توریستی آژانس بازاریابی قرعه کشی خواهد شد 50 میلیون دلار در سال آینده و تمدید شود به 2023 — اجتناب از یک برنامه ریزی ژوئن 30 تاریخ انقضا.

یکی دیگر از $625 میلیون دلار برای بهبود آب کار به سهولت دولت جلبک مشکلات مجموعه همراه با 100 میلیون دلار برای فلوریدا برای همیشه زمین و محیط زیست-خرید برنامه.

قانونگذاران همچنین توافق کرده اند که به صرف کامل $387 میلیون دلار در دولت مقرون به صرفه مسکن صندوق برای دیدار با نیازهای در آورده با افزایش قیمت خانه است که باید محور و تقاضا برای کاهش هزینه مسکن به سطح دیده نمی شود پس قبل از رکود بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>