لاک پشت های فراتی به فروش می رسد به عنوان غذا در آسیا در حالی که جعبه لاک پشت های حیوانات خانگی محبوب است که می تواند بهانه فلوریدا شکارچی دزدکی تا 300 $در هر. که همان لاک پشت فروش می تواند تا آنجا که $10,000 در آسیا است.

فلوریدا حیات وحش مقامات به طور فزاینده ای نگران دولت, لاک پشت های در حال مدال دیگر توسط قاچاقچیان تغذیه بین المللی تقاضا برای آب شیرین و زمینی خزندگان.

لاک پشت launderers که شستن وحشی-حیوانات سرگردان از طریق غیر قانونی و قاچاق حلقه مانند بد بدست نقدی شده اند هدف قرار فلوریدا, ماهی ها و حیات وحش از سال 2009 قانون ممنوع تجاری برداشت و فروش متولد و لاک پشت.

تحقیقات مخفی مانند “عملیات دوناتلو” را از آنجا برگرفته هزاران لاک پشت های به سرقت رفته به ارزش صدها هزار نفر از دلار است.

فلوریدا جلبک سم باقی مانده در دلفین ها جگر حتی زمانی که گل

Great white sharks “پینگ” در نزدیکی فلوریدا در شرق خلیج مکزیک

اما FWC کمیسیون گفته شد پنج شنبه آماده می شود برای یک چشم انداز مثبت در فعالیت های جنایی است که ممکن است نیاز به سخت تر نظارت به عنوان برخی از آرزو گونه شدن “به معنای واقعی کلمه ارزش تر از طلا است.”

مشاهده این پست در Instagram

امروز جهان لاک پشت بعد! هر روز در SCCF واقعا لاک پشت بعد. ما مطالعه و حفاظت از گونه های مختلفی از لاک پشت در طول سال; از جمله این زیبا فلوریدا جعبه لاک پشت. آیا می دانید جعبه لاک پشت زندگی می کنند به بیش از 100 سال سن? SCCF حیات وحش & زیستگاه مدیریت برنامه های در حال مطالعه جعبه لاک پشت در ما سلیمان را به درک بهتر خود مردم و حفاظت نیاز دارد. #worldturtleday #floridaboxturtle

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط SanCap حفاظت از پایه (@sccf_swfl) در 23 سال 2019 در 10:50am می باشد PDT

“قیمت های بین المللی ادامه خواهد داد تا” گفت: سرهنگ Curtis Brown, FWC مدیر از اجرای قانون است. “ما یکی از پرجمعیت ترین مناطق در جهان برای لاک پشت تنوع است که باعث می شود ما یک هدف برای قاچاق غیر قانونی.”

فلوریدا 23 زمین و آب شیرین گونه های لاک پشت. مهمترین و به دنبال پس از شامل جعبه لاک پشت diamondback terrapins گل و مشک لاک پشت فراتی, لاک پشت ها و خوراکی لاک پشت.

در حالی که گوشتی فراتی و خوراکی لاک پشت ها به فروش می رسد به عنوان مواد غذایی در بازارهای آسیایی جعبه لاک پشت ها و دیگر گونه های حیوانات خانگی محبوب است که می تواند بهانه فلوریدا شکارچی دزدکی تا 300 $در هر. در آسیا همان لاک پشت فروش می تواند تا آنجا که $10,000 در glitzy وگاس به سبک مزایده های برگزار شده نزدیک شانگهای براون گفت.

بین سال 2016 از طریق 2019 حدود 6.5 میلیون نفر زندگی می کنند لاک پشت های صادر شده از آمریکا از جمله 521,700 از فلوریدا.

“این یک وضعیت نماد به این در خانه خود گفت:” کریس Lechowicz حیات وحش و زیستگاه مدیر برنامه در Sanibel-Captiva حفاظت از پایه و اساس. “لاک پشت های مترادف هستند با عمر طولانی است. آنها بخش بزرگی از سنت وجود دارد [Asia].”

فلوریدا مرد به همسر, هدیه روز ولنتاین او را هرگز فراموش نکنید – به نام او یک کوسه پس از او

با وجود 49 مجوز فلوریدا لاک پشت مزارع و تعداد نامعلومی از لاک پشت پرورش دهندگان در آسیا Lechowicz گفت: آنها نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا است.

در ارائه به FWC کمیسیون, قهوه ای اشاره کرد 2016 McKinsey & Company مطالعه که حدود 76 درصد از چین جمعیت شهری در نظر گرفته خواهد شد وسط کلاس تا سال 2022. که ترجمه را به بزرگتر قدرت خرید است که “تقریبا قطعا” افزایش تقاضا برای لاک پشت قهوه ای گفت:.

آن سال 2005 زمانی که فلوریدا متوجه یک افزایش قابل توجهی در تجاری لاک پشت, ماهیگیری. یک قانون تصویب چهار سال بعد ناکرده فروش وحشی لاک پشت. برخی از گونه ها مانند افتتاح alligator snapping لاک پشت ها و Suwannee cooters غیر قانونی را از وحشی یا دارای. وجود در اختیار داشتن محدودیت برای گونه های دیگر مانند جعبه لاک پشت ها و diamondback terrapins.

فلوریدا معروف ترین مار شکارچی جنگ برمه pythons barehanded در تلویزیون

Lechowicz گفت: تجاری لاک پشت بازار شروع به رشد در اواخر ’90s اما که زمین و آب شیرین لاک پشت همیشه جلب توجه به خود دریا مراتب عموزاده.

“اگر چه لاک پشت های دریایی در معرض تهدید هستند در سراسر جهان وجود دارد بسیاری از دیگر لاک پشت گونه که هستند بیشتر در معرض خطر انقراض در قرن آینده” او گفت:.

چهار اینچ فدرال تهدید باتلاق لاک پشت بومی مناطق از نیویورک به ویرجینیا می تواند هزینه تا آنجا که $13,000 قهوه ای گفت:.

“افرادی وجود دارند که باید کل اتاق پر از لاک پشت ها. آنها را جمع آوری و آنها را مانند تمبر پستی” گفت: جورج هاینریش, مدیر اجرایی, فلوریدا, لاک پشت های حفاظت از اعتماد.

بخشی از نگرانی در مورد گرفتن جعبه لاک پشت ها از وحشی است که آنها نمی رسیدن به بلوغ جنسی تا حدود 10 سال و سپس وضع تنها چهار تا شش تخم مرغ در هر سال در دو فصل جوجه ریزی. جعبه لاک پشت زندگی می کنند به 80 سال و بقای گونه بستگی به بزرگسالان پرورش در وحشی برای سال های بسیاری است.

مشاهده این پست در Instagram

وجود دارد بیش از یک نوع از لاک پشت زیاد سواحل Sanibel و Captiva. 🐢 حتی اگر از آن است که لاک پشت دریایی تودرتو فصل جعبه لاک پشت و لاک پشت نقب زن لاکپشتهای مثل این یکی نیز بازدید از ساحل از زمان به زمان. اگر شما روبرو می شوند یک صحنه مثل این لطفا به یاد داشته باشید برای مشاهده از فاصله احترام و به اشتراک گذاری با ما بومی حیات وحش است. #sharetheshore

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط SanCap حفاظت از پایه (@sccf_swfl) on Jun 3, 2019 در 3:38pm PDT

در عملیات دوناتلو شد که اعلام کرد در ماه اکتبر FWC مستند بیش از 4000 لاک پشت های گرفته شده به طور غیر قانونی به فروش می رسد و بیش از یک دوره شش ماهه از جمله جعبه لاک پشت شرقی جعبه لاک پشت راه راه گل لاک پشت, فلوریدا, لاک پشت های گل و مرغ لاک پشت.

دو مرد دستگیر شدند و در پاییز به عنوان بخشی از عملیات با لاک پشت ها به ارزش $200,000 در بازار سیاه است.

براون گفت: شکارچیان استفاده می شود FWC تحقیقات خود برای پیدا کردن مناطق با بالاترین لاک پشت تراکم. آنها برای اولین بار هدف قرار Edgmont کلید جنوبی از سن پترزبورگ اما تجدید نظر پس از یک سال 2016 آتش سوخته 80 هکتار از این جزیره به قتل برخی از جعبه لاک پشت.

این قاچاقچیان پس از آن فرود آمد در Sanibel جزیره است.

صدها لاک پشت داشت و در طول ماه اوت سال 2019 مجسمه نیم تنه. Lechowicz آورده 275 بازگشت به جزیره است.

لاک پشت کشاورزان سخن گفت که در FWC جلسه کمیسیون گفت: بیشتر محدودیت در فروش لاک پشت را افزایش می دهد بازار سیاه تقاضا است.

بازنشسته لاک پشت کشاورز جیم وات مشتری گفت: ممنوعیت خوراکی لاک پشت “درو X که لاک پشت را به عقب.”

“شما تا به حال در زمین های باتلاقی در مقابل خدا و همه کشاورزان و شکارچیان معتادان به مواد مخدر کودکان و نوجوانان — هر کس ابتلا به snappers” وات گفت.

FWC مدیر اجرایی اریک Sutton وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای برای لاک پشت محدودیت و یا تغییر حکومت اما می خواستم به کمیسیون یک ایده از چه وضعیت و چه آنها ممکن است رو در آینده است.

“بسیاری از تهدیدات را به ما لاک پشت ها از جمله توسعه که در حال کار در همکاری به تاثیر منفی بر جمعیت” هاینریش گفت. “غیر قانونی بازار سیاه فروش یکی از ما می تواند چیزی در مورد.”

[email protected]

@KMillerWeather

این داستان در اصل منتشر شده به heraldtribune.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه در گانت رسانه ای شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de