فلوریدا مقامات شناسایی سوم coronavirus مورد

او خواهر یکی از این دو موارد شناسایی شده در فلوریدا یک Hillsborough County زن که در سفر به ایتالیا

تالاهاسی — رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: یک سوم coronavirus مورد بوده است مثبت شناسایی شده در دولت — یک خواهر یکی از این دو ساکنان فلوریدا به تایید بیماری داشته باشد.

فلوریدا وزارت بهداشت گفت: فلوریدا دو coronavirus موارد یک گاو دریایی شهرستان در 60 و یک Hillsborough County زن در 20s خود را که در سفر به ایتالیا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

این Hillsborough County زن, خواهر, در حال حاضر آزمایش مثبت نیز هست. او همچنین در سفر خود به ایتالیا و کالیفرنیا ساکن است اما در حال جدا شده در فلوریدا.

“او شده است در انزوا پس از این همه مشخص شد,” DeSantis گفت. “دوباره از اون چیزی بود که فکر.”

این چشم انداز مثبت در موارد آمد و به عنوان فلوریدا و پورت دانشگاه ها مدارس و بیمارستان ها و خانه های سالمندان و محلی آغاز شد و نیروبخش برای گسترش تاثیر از ویروس. فلوریدا قانونگذاران نیز آماده برای تغییر دلار اضافی به مقامات بهداشتی دولت.

مرتبط با: Coronavirus فلوریدا: ساراسوتا یادبود تست شده است; هیچ مورد مثبت و در عین حال

“نگرانی از این است که اگر شما یک خروش نوع وضعیت در بخشی از کشور ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما به اندازه کافی پرسنل وجود داشته باشد قادر به کمک به اداره که” DeSantis گفت.

به دلیل شدت عفونی طبیعت منحصر به فرد coronavirus یک هم اتاقی از Hillsborough County زن نیز در انزوا فرماندار گفت.

این گاو دریایی شهرستان که آیا سفر اخیر سابقه تماس گرفته بودند چند پرسنل بهداشت و درمان در مورد ظهور بیماری است. آنها پس از آزمایش شده DeSantis گفت.

“ما نمی مثبتی دریافت نشده” DeSantis گفت: در مورد کسانی که در آزمون.

مرتبط با: فلوریدا مقامات منتظر 24 ساعت به اطلاع عمومی از coronavirus موارد

این گاو دریایی شهرستان ساکن است تحت درمان در بیمارستان در ساراسوتا. او و Hillsborough, زن گزارش شده و در شرایط با ثبات و در انزوا نگه داشته تا زمانی که پزشکی روشن است.

پس DeSantis اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری یکشنبه شب پس از علنا اعلام دولت دو مورد از این ویروس در دولت آغاز شده است فرح بخش وسیعتری شیوع.

شهرستان مدارس صادر بهداشت هشدار برای والدین و دانش آموزان دانشگاه ها و کالج ها ممنوع, سفر به کشورهایی که این ویروس شده است در حال حاضر برای هفته ها و فلوریدا به گزارش ایسنا ، ریک اسکات شده است هل دادن وزارت امنیت داخلی برای افزایش سلامت نمایش فیلم در دولت فرودگاه بین المللی.

دانشگاه ایالتی فلوریدا شروع به کاوش راه دور-آموزش گزینه های در مورد پردیس shutdown. روز دوشنبه FSU اعلام کرد آن را لغو کرده است, بهار تحصیل در فلورانس ایتالیا و خاموش کردن آن مطالعه مرکز وجود دارد در هفته آینده.

مرتبط با: مادر و پسر در ساراسوتا آکادمی نظامی تحت قرنطینه

ایتالیا مرگ و میر از coronavirus رسیده 79 روز سه شنبه.

“FSU بزرگ اضطراری برنامه ای برای انواع شرایط اضطراری از طوفان به قطع برق” گفت: در سالی jeff schuster, FSU را شهردار و معاون اجرایی رئیس جمهور برای امور تحصیلی.

“خوشبختانه ما بسیار خوب طرح اضطراری برای نحوه ادامه به آموزش دانش آموزان ما از طریق آموزش از راه دور در صورتی که ما باید.”

فلوریدا بنادر همچنین انتظار برای دیدن یک کاهش 10 میلیارد دلار در واردات چین آنها رسیدگی سالانه عمدتا در جکسون میامی تمپا و فورت Lauderdale.

“من مطمئن هستم که من می خواهم با استفاده از کلمه ‘شارژ’ اما چیزهایی وجود دارد که در جای خود قرار داده گفت:” داگ ویلر رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت فلوریدا پورت شورای. “اگر این همچنان به پیشرفت آن را به عنوان من فکر می کنم شما شروع به دیدن بیشتر و بیشتر از کسانی که برنامه های آنلاین می آیند.”

مرتبط با: اندرسون: ‘بدون نظر’ در ساراسوتا coronavirus گسترش اطلاعات غلط

در افراطی ترین کسانی که مراحل می تواند شامل امتناع از اجازه می دهد تا یک کشتی کانتینر وارد بندر یا تخلیه مسافران کشتی کروز به یک مرکز قرنطینه.

یک دادستان نیویورک شناسایی شد که دولت دوم coronavirus قربانی کرده بود به تازگی از سفر به میامی, نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز سه شنبه گفت. اما DeSantis به خبرنگاران گفت که او فقط در مورد آموخته است که خطر بالقوه از طریق گزارش های رسانه ها.

در سخنرانی خود در کنگره DeSantis به دنبال آرام کردن نگرانی در مورد گسترش بیماری است. او گفت: تحقیقات نشان می دهد که جوان با افراد سالم باید فرض کنیم که پیمانکاری coronavirus به معنای زندگی خود را در معرض خطر است.

“اگر شما لازم نیست که یک بیماری زمینهای و شما نمی سالمندان تا کنون دیده اید بسیار کمی واقعا جدی در مورد,” او گفت:. “ما واقعا می خواهید به نگاه کردن به آن بسیار آسیب پذیر جمعیت و تمرکز تلاش ها وجود دارد.”

فرماندار نیز رسیده است به فلوریدا قانونی رهبران مورد نیاز برای افزایش دلار برای دولت در بخش بهداشت و درمان سازمان بهداشت دولت که نظارت بر خانه های سالمندان و دیگر سازمان ها مجبور به بازی در یک نقش بزرگتر در مبارزه با ویروس.

“بهتر است برای قرار دادن پول در به انجام آنچه که باید انجام شود و برای پاسخ به نیازهای به جای سعی کنید به shortchange که… من فکر می کنم شما می خواهم تا پایان با بیشتر مشکلات اقتصادی” DeSantis گفت.

رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano R-برادنتون که نشان دهنده گاو دریایی و بخش هایی از Hillsborough County, که در آن دو مورد اول مشخص شد, گفت: “در ابتدا ما در حال صحبت کردن در حدود شاید 10 میلیون دلار به 20 میلیون دلار است.”

“تا زمانی که ما واقعا می دانیم آنچه که ما در حال نگاه کردن به اعداد هنوز هم در بازی” Galvano گفت.

“ما همه در,” او اضافه شده است.

نمایندگان مجلس انتظار می رود تا پایان سال 2020 جلسه قانونی در مارس 13, اگر چه رهبران سه شنبه گفت: یک یا دو روز از اضافه کاری ممکن است نیاز به حل و فصل نهایی بودجه به احتمال زیاد به بالا 92 دلار میلیارد دلار.

در حالی که به نظر می رسد در بحث افزایش بیش از coronavirus بودجه مجلس نمایندگان و سنا در تضاد هستند بیش از یک معلم پرداخت طرح های زیست محیطی دلار و سرنوشت فلوریدا دولت توریستی آژانس بازاریابی آن خانه می خواهد برای از بین بردن در ژوئن 30.

با گردشگری رود به نوعی از ضربه مالی از گسترش coronavirus Galvano اذعان کرد و گفت این ممکن است کمک به ایجاد پرونده برای سنا و DeSantis حامیان فرمان 50 میلیون دلار برای تامین مالی فلوریدا برای سال آینده.

بازدید فلوریدا نقش مهمی در ترویج این دولت به عنوان یک توریست پناهگاه در طول سال 2016 Zika شیوع ویروس قرمز جزر و مد و جلبک های سبز-آبی شکوفه های 2018 و پس از طوفان قدرتمند که در سمت چپ آسیب است که تهدید به نگه داشتن مردم به دور است.

“این مهم است که به برخی از کاهش صدا وجود دارد به طوری که مردم در سراسر جهان به یک درک واقع بینانه از آنچه یک تهدید است و چه چیزی نیست,” Galvano گفت.

جیمز تماس و بایرون دابسون از تالاهاسی دموکرات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>