فلوریدا اولیه: Coronavirus تغییر مبارزات پیش از رای

این آخر هفته هنگامی که تئودور Matz پیاده روی دریاچه, ارزش, ساحل, محله جوش برای برنی ساندرز او می گوید او ممکن است پیشنهاد یک دست دادن و یا ممکن است نگه دارید فاصله کمی از رای دهندگان.

“دیگر از آن من نیست احساس ناراحت کننده در مورد بیرون رفتن و canvassing” گفت: Matz غرب پالم بیچ ساکن ،

با اینحال coronavirus جهانی همه گیر شده تغییر فلوریدا اولیه کمپین بین, ورمونت, ایالات متحده سناتور سابق و معاون رئیس جمهور جو بایدن. هر دو بایدن و ساندرز لغو شب انتخابات تظاهرات در اوهایو در اوایل این هفته و بایدن کاهش یافته است برنامه ریزی برای یک تجمع در تمپا در پنج شنبه شب.

علاوه بر این بایدن مبارزات انتخاباتی گفته بود که برنامه ریزی شده به بیش عملیاتی نمایندگی بایدن پیش از روز رای گیری. وزیر سابق امور خارجه, جان کری چند فلوریدای جنوبی برای حضور بایدن روز دوشنبه در حوادث مشابه با نامزد, همسر, جیل بایدن در آخر هفته گذشته.

در روز پنج شنبه هر چند در فلوریدا سخنگوی بایدن نیست که جزئیات هر جانشین بازدیدکننده داشته است. او گفت: بایدن تیم را زیر و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل در تصمیم گیری در توابع مختلف اعم از آن است که جمعیت زیادی رویداد و یا کوچکتر از اندازه مخاطبان برای حضور در توسط عناصر عملیاتی.

که به دنبال اعلام روز چهارشنبه توسط بایدن برای رئیس جمهور که آن را به حال تشکیل یک گروه مشورتی از کارشناسان بهداشت و درمان به “به ارائه علم مبتنی بر مشاوره” در به حداقل رساندن coronavirus خطرات برای نامزد کارکنان و هواداران است.

به عنوان فلوریدا اولیه کمپین گفت که آن را رسیدن به رای دهندگان به آنها را تشویق به هر دو رای اولیه و یا آن را به پای صندوق های رای روز سه شنبه.

اما بدون تظاهرات به رسم هزاران نفر و تبلیغات رایگان دو کمپین را تبدیل به خرده سیاست مانند ضربه زدن بر روی درب و منینگ تلفن بانک و همچنین پخش تبلیغات اقدام به خرید در بازار که در آن آنها باید پایگاه حامیان.

در پالم بیچ شهرستان نه بایدن و نه ساندرز فرار بسیاری از تبلیغات تلویزیونی تا شروع این ماه است. از طریق چهار شنبه, گرچه ساندرز بود outspent بایدن $333,310 به $257,280 و هزینه های بیشتر به نظر می رسد به کار می کند.

کانال دیگری برای رسیدن به رای دهندگان رسانه های اجتماعی است. بین آوریل 3 و 9 بایدن در حال صرف $1.7 میلیون در Facebook ads به ساندرز’ $1.2 میلیون

Matz است که canvassing برای ساندرز در تعطیلات آخر هفته گفت که او و گروهی از داوطلبان باید یک هدف رسیدن به 1000 خانه در لیک ورث منطقه قبل از رای گیری شمارش آرا آغاز می شود سه شنبه شب.

زمانی که او صحبت می کند به رای دهندگان Matz گفت: او رزین ساندرز’ مدیکر برای همه مفهوم به عنوان به خوبی به عنوان شعار سبز قرارداد جدید به آدرس, تغییر آب و هوا. پس از آن دوره وجود دارد electability سوال.

“نیمی از مردم به من بگویید که آنها اهمیتی نمی دهند که چه کسی نامزد است که آنها فقط می خواهم کسی که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن,” او گفت:. “این آخر هفته من این استدلال که بایدن یک میانه رو و هنگامی که ما سعی کردیم که در سال 2016 است که روشن نیست تا به خوبی.”

که گفت: دو نظر سنجی این هفته نشان داد ساندرز بد انتهایی بایدن در دولت آفتاب. یک نظرسنجی توسط دانشگاه فلوریدا آتلانتیک کسب و کار و اقتصاد سنجی ابتکار در روز سه شنبه نشان داد بایدن trouncing ساندرز 61 ٪ تا 25٪.

روز پنج شنبه در دانشگاه جنوب فلوریدا افکار عمومی آزمایشگاه تحقیقاتی منتشر شد یک نظرسنجی نشان سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با شکوه وزیر بهداشت ، برنی ساندرز با 44 امتیاز 66 درصد به 22 درصد در یک مسابقه به شدت در میان نسل خطوط.

در میان رای دهندگان جوان, کسانی که بین سنین 18 و 24 Sanders, اسیر خیره کننده از 77% پشتیبانی می کند. بایدن شانس بهتر در میان کسانی که در سنین 35 تا 44 منجر ساندرز با پنج امتیاز در این گروه 45 درصد به 40 درصد است. بایدن همچنین تحت سلطه در میان رای دهندگان 65 و با بیش از 78 درصد.

هشدار که coronavirus بیشتر نگرانی جدی برای رای دهندگان مطرح کرده اند برخی از ترس که کمتر رای دهندگان بیش از سن از گفتن 60 ممکن است خطر سفر به, نظر سنجی به طور بالقوه تغییر پویایی بایدن-ساندرز مسابقه.

اما مایکل چسب مدیر پژوهش افکار عمومی آزمایشگاه گفت که بسیار بعید است اتفاق می افتد.

برای شروع وجود داشته است تعداد زیادی از آرا در حال حاضر. تا کنون بیشتر از 1.1 میلیون پست الکترونیکی-در برگه های رای شده اند بازیگران ایالت در مقایسه با بیش از 1.2 میلیون نفر در آخرین فلوریدا اولیه ریاست جمهوری در سال 2016.

“در حال حاضر وجود دارد یک دسته از آرا در حال حاضر در کیسه,” او گفت:.

به علاوه چسباننده گفت که او شک و تردید است که این ویروس را منصرف کردن رای دهندگان به دلیل رای گیری نمی کند مستلزم این نوع از قرار گرفتن در معرض خطر از گفتن نشستن برای ساعت ها در یک حرفه ای رویداد ورزشی. “این واقعا می خواهم به یاد ماندنی تغییر برای مردم به نمایش در سهشنبه,” او گفت:.

و چسباننده گفت: coronavirus نگرانی ها می تواند به خوبی نامتناسب کاهش میزان مشارکت در میان سپاه از جوان دعوت کرد.

چسباننده اشاره کرد که بسیاری از رای دهندگان جوان کسانی که تحصیل در دانشگاه ایالتی فلوریدا و دانشگاه ها را به حال خود زندگی مختل می شود و ممکن است پریشان از رای گیری.

“وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت برای بسیاری از کسانی که مردمی, هم,” او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست به صورت جدی چالش اصلی اما این ویروس مختل شود و انتخاب مجدد او تلاش بیش از حد.

در سخنرانی خود در کاخ سفید در روز شنبه رئیس جمهور با اشاره مبارزات انتخاباتی خود را لغو کرده بود سه تظاهرات میله میله برای نوادا است. علاوه بر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این کمپین در حال برنامه ریزی یک رویداد در تاریخ 25 مارس در تمپا — و در حال حاضر دریافت کرده 100,000 درخواست برای بلیط — اما گفت که این رویداد “احتمالا” خواهد بود خاموش.

“ما نیاز به یک کمی جدایی تا زمان مانند این می رود,” او گفت:. “آن را دور خواهد رفت.”

آنی ماری Delgado, رئيس جمهور از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم 2020 فلوریدا فن کلاب گفت: تظاهرات و رویدادهای دیگر یک راه برای نشان دادن رئیس جمهور محبوبیت در میان جمهوری خواهان. او اشاره می کند که در 3 مارس اولیه در ایالت یوتا رئیس جمهور جلب 298,936 آرا تقریبا 50 درصد بیشتر از کل 211,157 بازیگران بایدن ساندرز و کل دموکراتیک زمینه است.

“اگر شما در نگاه اولیه انتخابات که اتفاق می افتد با دموکرات رئیس جمهور حتی نمی باید حریف و او را بدست رای بیشتر از حزب دموکرات نامزد, همراه,” او گفت:. “جمهوری خواهان بیرون آمد و به رای و آنها حتی نمی باید.”

مشاور سیاسی شیدا راس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات مهم هستند برای پایه — و رئیس جمهور.

“این پایگاه در حال حاضر در حال اخراج کردن گفت:” راس بود که در سال 2016 اورنج کانتی رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. “هنگامی که او در می آید و تظاهرات بی سابقه است. چه آتش ما دیدن است ، کسی که برنده انتخابات 2016 به تنهایی توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و … وجود ندارد و بهتر تشویق کننده برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و زمانی که ما در اطراف او که مشتعل و ما را هیجان زده.”

گزارش پالم بیچ پست خبرنگاران Wendy Rhodes, Chris Persaud و کریستین استاپلتون استفاده شده در داستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>