فلوریدا اولیه: لذا رشد ایران در ثبت نام رای دهندگان را به آنها رای بدهند ؟

فلوریدا دموکرات ها در همه فشار برای ثبت نام رای دهندگان جدید از جمله افزایش تعداد هیچ وابستگی حزبی رای دهندگان.

یک ماه طولانی, تلاش, توسط, فلوریدا, حزب دموکرات منجر به دموکرات ها ثبت نام 17,000 بیشتر رای دهندگان از جمهوری خواهان پس از 2018 انتخابات میان دوره ای.

“این اولین بار است که ما افزایش یافته و ما حاشیه بیش از جمهوری خواهان در نزدیک به یک دهه” گفت: Juan Pealosa, مدیر اجرایی, دولت حزب دموکرات است. “واقعیت این است که ما توانسته ایم به این فاصله و افزایش حاشیه صحبت می کند به خوبی برای تلاش های ما و فرصت های ما در حال حرکت رو به جلو است.”

با 219 نمایندگان برای grabs, فلوریدا, بزرگترین جایزه از چهار مارس 17 مقدماتی هنگامی که رای دهندگان در اینجا به عنوان به خوبی به عنوان در آریزونا اوهایو و ایلینوی کمک خواهد کرد که تصمیم می گیرید اگر جو بایدن یا برنی ساندرز است که بهترین موقعیت را برای upend جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

فلوریدا یک بسته اولیه به معنی رای دهندگان باید در رای دادن به نامزد حزب خود را تنها. بنابراین این مسابقه بیش از رای دهندگان ثبت نام در این مرحله صحبت می کند بیشتر به رای دهندگان شور و شوق از عضله در پای صندوقهای رای است.

“این یک سیگنال به داوطلبان این است که به جای آنها نیاز به صرف زمان و پس از رفتن گفت:” سوزان MacManus یک دیرین تحلیلگر سیاسی و در حال حاضر استاد بازنشسته در دانشگاه فلوریدای جنوبی. “بیا پایین.”

فلوریدا, حزب دموکرات مقامات می گویند آنها به دنبال یک جامد مردم در انتخابات در 17 مارس است. آنها قصد دارند همچنان به درب-knock, بسیج محله تیم و نگه دارید تا خود را در زمان با سرعت از ثبت نام تقریبا 500 رای دهندگان جدید هر روز.

و در حالی که تمرکز از انتخابات سیاست فلوریدا اولیه در اواخر این ماه رقابت بین احزاب برای رای دهندگان جدید در حال مبارزه با یک چشم نسبت به ماه نوامبر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 برنده فلوریدا با اختلاف تنها 1% از رای, با وجود این واقعیت است که دموکرات ها تا به حال تقریبا 7 درصد بیشتر رای دهندگان ثبت شده از جمهوری خواهان.

و این فاصله را تا آنجا تنگ شده. در حالی که دموکرات ها هنوز منجر جمهوری خواهان توسط 280,000 در مجموع تعداد ثبت نام رای دهندگان در فلوریدا حاشیه بین دو طرف کاهش یافته و به حدود 5.5 درصد با توجه به فلوریدا بخش از انتخابات است.

و وجود دارد یکی دیگر از نگرانی برای دموکرات ها: رای دهندگان ثبت نام شده را با یک حزب سیاسی ذکر شده در رول رای دهندگان به هیچ وابستگی حزبی.

“ما نیاز به انجام یک کار بهتر از رسیدن به NPA رای دهندگان” Pealosa گفت. “دیگر ما می رویم به تمرکز بر روی کمی بریدن از رای دهندگان — ما می رویم به گسترش یا توسعه.”

تعداد غیر وابسته به رای دهندگان در فلوریدا افزایش یافته است 17 درصد پس از سال 2016 در حال حاضر حسابداری برای 3,620,513 مردم یا 27.5 درصد از رای دهندگان ثبت شده. آن است که تعداد قابل توجهی است که نشان دهنده بیش از سه برابر مجموع آرا که مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 برنده دولت است. دوباره در مارس 17 اولیه NPA رای دهندگان را نمی خواهد بود قادر به رای دادن به یک کاندیدای ریاست جمهوری.

“در فلوریدا اگر شما ثبت نام راهنمایی و رانندگی است که چگونه صدها هزار نفر برای رأی دادن ثبت نام پیش فرض این است که هیچ حزبی وابستگی” Pealosa گفت: یکی از دلایل ممکن برای بالا NPA اعداد. “ما به دنبال در آن NPA است ما معتقدیم که persuadable رای دهندگان رسیدن و آنها را تشویق به ثبت نام به عنوان دموکرات.”

در مغلوب ساختن پیشی جستن به خانه شهرستان پالم بیچ دموکرات باید یک دژ حسابداری برای 42.4 درصد از کمتر از یک میلیون رای دهندگان ثبت شده. جمهوریخواهان را تشکیل می دهند تنها 28.1 درصد باقی مانده 29.4 درصد است که ترکیبی از مستقل جزئی حزب رای دهندگان و کسانی که با هیچ وابستگی حزبی.

در سال 2016 هیلاری کلینتون در پالم بیچ شهرستان دریافت تقریبا دو برابر تعداد آرا برای مغلوب ساختن پیشی جستن. و در حالی که او نیز برنده مناطق شهری مانند میامی-Dade, Broward, Hillsborough و منطقه اورلاندو تهمت لبه او را با در نظر گرفتن سواحل خلیج فارس تکدی و خیلی از وسط دولت است.

این یک یادآوری است که به سادگی به دنبال در تعداد ثبت نام رای دهندگان می تواند گمراه کننده گفت: MacManus.

“ثبت نام در یک چیز است اما مردم در انتخابات است و سخت تر از قطعه از پازل” MacManus گفت. “جمهوری خواهان به سابقه میزان مشارکت بالاتر.”

[email protected]

@WendyRhodesFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>