فلوریدا اولیه: نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن آگهی ساندرز جز با جوان

دانشگاه جنوب فلوریدا نظرسنجی نشان داد جو بایدن برگزاری 66 درصد به 22 درصد سرب بیش از برنی ساندرز در یک مسابقه به شدت در میان نسل خطوط.

دانشگاه جنوب فلوریدا افکار عمومی آزمایشگاه تحقیقاتی منتشر شد یک نظرسنجی نشان سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با شکوه وزیر بهداشت ، برنی ساندرز با 44 امتیاز.

این بررسی نشان داد بایدن برگزاری 66 درصد به 22 درصد سرب بیش از ساندرز در یک مسابقه به شدت در میان نسل خطوط.

دانشگاه ادغام ایده از هم جدا می افتد در فلوریدا مقننه

“این است که به هر دو مسابقه و بایدن است که به دنبال به سمت یک فوران چاه نفت در فلوریدا” اعلام کرد مایکل چسب مدیر پژوهش افکار عمومی آزمایشگاه, در بیانیه ای. “فلوریدا رای گیری اعداد همراه با بایدن را قوی نشان دادن این هفته در مقدماتی رنگ یک تصویر تلخ برای ساندرز مبارزات انتخاباتی. او رو به انجام و یا می میرند بحث در یکشنبه اگر او امیدوار است به نوسان حرکت است.”

ایالتی فلوریدا کارگران به افزایش پرداخت به بودجه مذاکرات شروع

اما در میان رای دهندگان جوان, کسانی که بین سنین 18 و 24 Sanders, اسیر خیره کننده به دست آورد 77% پشتیبانی می کند.

بایدن شانس بهتر در میان کسانی که در سنین 35 تا 44 منجر ساندرز با پنج امتیاز در این گروه 45 درصد به 40 درصد است. بایدن همچنین تحت سلطه در میان رای دهندگان 65 و با بیش از 78 درصد.

چسباننده گفت که در حالی که ساندرز ثبت چشمگیر منجر شود در میان رای دهندگان جوان آن است که رای دهندگان بخش است که به اندازه کافی بزرگ نیست به “سوق دادن او به یک پیروزی در فلوریدا.”

بودجه مقابله گوساله 100 میلیون دلار به فلوریدا برای همیشه لطفا برای

بایدن همچنین جلب گسترده و نسبتا برابر با پشتیبانی در میان نژادها و اقوام در دولت ثبت نام 68 درصد از آفریقایی-آمریکایی 67% در میان سفید پوستان و 65 درصد از پاسخ دهندگان هیسپانیک.

در مورد تفکیک نژادی از پاسخ دهندگان رای انتخاب چسباننده اشاره کرد که “با وجود

در مسائل نظرسنجی نشان داد, بهداشت و درمان در 31 درصد ذکر شده بود به عنوان مهم ترین مشکل پیش روی کشور است.

این داستان در اصل منتشر شده به palmbeachpost.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>