فلوریدا, رستوران ها, میله می تواند مجوز تعلیق باید آنها را نقض COVID-19 فرمان اجرایی

رستوران ها و کافه ها و کاباره ها که مطابق با محدودیت در فرمانداری COVID-19 فرمان اجرایی ممکن است مجوز تعلیق.

رستوران ها و کافه ها و کاباره ها که مطابق با محدودیت در فرمانداری COVID-19 فرمان اجرایی ممکن است مجوز تعلیق با توجه به فلوریدا بخش از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات.

کافه ها و کاباره ها در سراسر کشور است که مشتق بیش از 50 ٪ از درآمد ناخالص از فروش مشروبات الکلی ملزم به متوقف کردن فروش الکل تحت سفارش.

این منظور نیز نیاز به رستوران به خود را محدود نرخ اشغال به 50 درصد و به دنبال دستورالعمل CDC با تضمین 6-پا فاصله بين دو گروه در حالی که محدود کردن احزاب به بیش از 10 نفر.

اجرای اضافی اقدام توسط دولت و یا سازمان های اجرای قانون محلی ممکن است گرفته علیه افراد یا سازمان هایی که مطابق با اجرایی سفارش وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات روشن در اطلاعات منتشر شده از پنج شنبه شب.

هنوز معلوم نیست چه اقدامات خاص سازمان های اجرای قانون محلی می تواند در برابر متخلفان.

کارن اسمیت مدیر ارتباطات وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات گفت: احکام محلی ممکن است اعمال می شود و سازمان های اجرای قانون محلی باید جزئیات.

Karie Partington یک سخنگوی ذغال سنگ شهرستان کلانتر, گفت: آن را به وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات به تصمیم می گیرید چه اقداماتی می تواند انجام شود با اجرای قانون محلی به اجرای سفارش.

قبل از اجرای قانون محلی سازمان داده شد و قدرت به اجرا درآوردن سفارش Partington گفت: اگر بخش دریافت شکایات آن را ارسال نماینده به محل شکایت با یک کپی از حکم اجرایی را به یک مدیر یا مالک.

وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات خواهد بود سپس اطلاع Partington گفت.

اسکودوی کیپ مرجان اداره پلیس است که در نظر گرفتن یک رویکرد مشابه و توزیع نسخه هایی از این فرمان اجرایی به مدیران موسسات اتهام نقض. اداره خواهد شد و سپس سند و رو به جلو حادثه همراه گفت: استاد گروهبان. پاتریک o’grady.

Caitlyn Mumma یک افسر اطلاعات با دفتر لی شهرستان کلانتر قبلا گفته او اداره آموزش کسب و کارهای محلی از سفارش و تشویق هر کسی که شاهد یک تخلف آن را گزارش به اداره کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات.

مارکو جزیره اداره پلیس نیز آموزش آن در حوزه قضایی خود از دستور اجرایی آغاز شد و چهره به چهره اطلاعیه در بارها کاباره ها و رستوران ها در این جزیره روز شنبه گفت: سروان ، دیوید بائر.

افسران دست یک کپی از حکم اجرایی و یک نامه از مارکو جزیره اداره پلیس در طول چهره به چهره و اطلاعیه ها.

“به عنوان اجرای قانون مقامات ما ملزم به رعایت این حکم اجرایی” نامه می خواند. “موسسات که بی اعتنایی این حکم خطر لغو مجوز و همچنین پتانسیل اتهامات جنایی.”

اگر تخلف از فرمان اجرایی است گزارش و یا مشاهده در جزیره مارکو یک افسر بررسی خواهد شد و سپس اطلاع وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای مقررات بائر گفت.

افسران از Napes اداره پلیس را توصیه شاکیان برای تماس با اداره کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات اگر آنها را نقض گفت: ستوان برایان McGinn.

میچ هیلی یک فورت مایرز اداره پلیس سخنگوی نیست ارائه جزئیات بیشتر در چه بخش او شد و در پاسخ به مجری دیگر از آن آنها در حال کار با فلوریدا الکل نوشیدنی و تنباکو بخش به اجرای آن است.

اطلاعات از وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات منتشر شد چهارشنبه شب فراهم می کند بیشتر توضیح منظور اجرایی.

رستوران ها تعیین خواهد شد 50 ٪ از آنها در اشغال است و با تقسیم به نصف تعداد ایجاد شده توسط ساختمان های محلی و یا آتش سوزی قدرت.

برای حفظ مشتریان 6 فوت از هم جدا و یا بیشتر وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای مقررات منع استفاده از میله و یا شمارنده و تنها میز و صندلی اجازه خواهد داشت در رستوران.

هر استقرار مسئول پیکربندی مناطق ناهار خوری به طوری که فاصله موجود بین هر یک از جدول یا حذف جداول و یا مسدود کردن برخی از آنهایی که.

این بخش نیز دلسرد انتظار مناطق در رستوران برای صندلی و یا گرفتن سفارشات. رستوران ها باید مشتریان منتظر در وسایل نقلیه خود را و یا دیگر محل امن و سپس آنها را زمانی که آماده است.

رستوران ها نیز نیاز به صفحه نمایش کارکنان خود را به صورت بیماری تحت فرمان اجرایی.

وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات ممکن است همچنین به بررسی استقرار سوابق از تمام فروش خرید و یا دیگر خریداری مشروبات الکلی و حساب مجوز به منظور تعیین انطباق با این فرمان اجرایی.

منظور اجرایی تنظیم شده است به آخرین تا مارس 16.

چگونه به شکایت:

برای رستوران شکایات تماس با وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات در 850-487-1395 و یا با پر کردن آنلاین فرم شکایت.

این داستان در اصل منتشر شده به naplesnews.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>