فلوریدا در مجلس سنا تصویب کوچک-پشت نسخه از فرماندار E-تایید پیشنهاد

فلوریدا در سنای OK را سخت تر الزامات مورد نیاز برای کسب و کار به بررسی وضعیت حقوقی استخدام های جدید. در حالی که آن را هنوز به روشنی خانه Gov. ران DeSantis مجبور شده است به مقیاس خود را E-تایید تقاضا است.

تالاهاسی – کوچک-پشت نسخه از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اولویت پاک فلوریدا در سنای دوشنبه, قوانین سفت الزامات مورد نیاز برای کسب و کار برای اطمینان از استخدام های جدید هستند و از نظر قانونی واجد شرایط کار در این کشور است.

DeSantis می خواستم فلوریدا همه کارفرمایان را به استفاده از فدرال E-بررسی پایگاه داده به بررسی متقاضی وضعیت حقوقی. اما مجلس سنا پیشنهاد شامل کمتر گزینه ای بود که خواستار خانه.

دیده می شود به عنوان تقویت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات تم با هدف مبارزه با مهاجرت غیر قانونی, اندازه گیری تصویب شد 22-18 در خط یک حزب رای جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.

“آنچه ما در حال درخواست کارفرمایان برای انجام این کار در این لایحه است که به سادگی به دنبال قانون فدرال” گفت: سناتور. تام لی, R-هالیدی, حامی, اندازه گیری (SB 664). “من نمی درک این به بیش از حد سنگین.”

اما DeSantis و قانونگذاران کشیده اند سنگین مقاومت مواجه از, کشاورزی, گردشگری و ساخت و ساز صنایع نگران در مورد نیاز جدید و تاثیر آن بر نیروی کار است که اغلب متکی به کارگران ثبت نشده.

خانه شده است سرد به این ایده در تمام طول. اما کلیدی از مقررات خانه را نسخه از این لایحه در حال حاضر گنجانیده شده به سنا E-تایید پیشنهاد.

سنا است که همراه با خانه و خواستار آن است که کسب و کار یا چک کردن E-تایید و یا مشابه الکترونیکی سیستم تایید یا فقط باید فدرال I-9 فرم های تکمیل شده توسط کارگران جدید در واقع یک استاندارد کار ایالات متحده مورد نیاز است که برای بیش از 30 سال است.

تکمیل فرم I-9 به معنی یک کارمند باید در حال حاضر یک گذرنامه حقوقی کارت اقامت ویزای مهاجرت و یا مشابه شناسایی.

DeSantis به دنبال تشدید این I-9 گزینه با دادن دولت به بخش فرصت های اقتصادی در قدرت به انجام تصادفی اشتغال ممیزی از شرکت های خصوصی که انتخاب می کنید به استفاده از E-تایید. مجلس خوزه الیوا, R-میامی به انتقاد از این ماده گفت: شنبه: “نیست که می گویند آمریکا به من.”

حدود دو دوجین متحده آمریکا از جمله فلوریدا در حال حاضر نیاز به E-تایید استفاده از حداقل برخی از دولت و کارفرمایان است اما تنها هشت متحده نیاز به آن را برای همه کسب و کار. اکثر متحده با گسترده تر استاندارد در جنوب شرقی که DeSantis می گوید باعث می شود فلوریدا یک پرت.

سناتور. Jose Javier Rodriguez D-میامی تکرار برخی از الیوا انتقاد دوشنبه گفت: “این بسیار گسترده ای مجوز دولت برای رفتن به ماهیگیری از طریق سوابق اشتغال.”

او همچنین هشدار داد که این می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل یک شرکت توسط یک رقیب سیل DEO با شکایت است که یک رقیب است استخدام کارگران ثبت نشده تحریک دولت تحقیقات یک شرکت است.

شرکت ها جریمه یا تعلیق مجوز برای نه مطابق با قانون و لایحه اجازه می دهد تا کارگران ثبت نشده به گزارش فدرال مهاجرت و گمرک (ICE) ،

این قانون که هنوز هم باید قبل از مجلس خواهد بر تمام کارفرمایان خصوصی در فلوریدا, عمومی, کارفرمایان و پیمانکاران دولت با بیش از 10 نفر از کارکنان.

سناتور. جو Gruters R-ساراسوتا که همچنین به عنوان فلوریدا اوباما صندلی استدلال قانون مورد نیاز است و گفت که “illegals” در حال آمدن به دولت در جستجوی کار و زندگی بهتر برای خانواده خود را.

Gruters گفت: این لایحه “به خاموش کردن spigot.”

DeSantis قول داد به تصویب E-تایید, در طول سال 2018 انتخابات سال گذشته را هل داد به موضوع. اما در ماه نوامبر در آستانه یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Broward شهرستان, فرماندار خود را تمدید فراخوان برای اقدام در E-تایید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>