فلوریدا در مجلس سنا تصویب آب اندازه گیری با هدف کاهش شکوفه جلبک

فلوریدا در مجلس سنا تصویب یک جارو تمیز آبراه قانون با هدف کاهش رواناب در مزرعه و نشت مخازن سپتیک که تغذیه جلبک شکوفه های بودجه ای دولت است.

تالاهاسی – جارو آب با کیفیت اندازه گیری پی توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تصویب شد جمعه فلوریدا سنا با هواداران خواستار آن یک قدم بزرگ به سوی کاهش رواناب از مزارع و توسعه است که باید تغذیه جلبک شکوفه های بودجه ای دولت است.

گروه های زیست محیطی اخطار قانون (SB 712) به اندازه کافی رفتن نیست و به انتقاد قانونگذاران اجازه مزارع به خود نظارت بر انتخابات را به آبراه ها – اگر چه مزارع را در حال حاضر به بازرسی هر دو سال.

“ما آمار فقط در مورد هر عنصر که بر محیط زیست ما در این لایحه گفت:” از سوی دیگر ، دبی Mayfield, R-Vero Beach, حمایت از این اقدام که میره 39-0 از طریق مجلس سنا.

سناتور. راب Bradley, R-فلمینگ جزیره گفت: “این ممکن است مهم ترین لایحه ما عبور از این جلسه. تمیز آبراه عمل تاثیر خواهد گذاشت را برای دهه ها و دهه های آینده است.”

اما باشگاه سیرا فلوریدا چشمه شورا و فلوریدا Waterkeepers مشخص شده اند مشکلات با قانون نتیجه رسید که آن را نمی خواهد در دستیابی به آب با کیفیت اهداف در بسیاری از دولت آبراه در حال حاضر آسیب دیده است.

در 12 صفحه نامه این سازمان در ماه گذشته نام آن را به “سیاست معادل آن زمان که قطراتش به کمک یک گروه بر روی زخم گلوله. آن را نمی ممکن است صدمه دیده است, اما آن را واقعا نمی خواهد کمک کند.”

این لایحه هنوز به روشنی خانه است که انتظار می رود در جلسه اختتامیه روز در هفته آینده. این قانون تغییرات چگونه دولت را تنظیم می کند همه چیز را از سپتیک تانک ها به شهر فاضلاب و طوفان-مدیریت آب.

آن نیز سخت تر خواهد بود برای شرکت ها برای دریافت مجوز برای ریختن آب در حالی که یک دولت مطالعه از عمل و اثر آن نیز دستور داده شده است که توسط قانون. قانون رشد از توصیه های این جلبک های سبز-آبی نیروی کار منصوب DeSantis سال گذشته است.

DeSantis متعهد به صرف $2.5 میلیارد دلار بیش از چهار سال برای مقابله با فلوریدا مشکلات آب و قانونگذاران در حال انتظار برای پاسخگویی به تقاضای خود را برای $625 میلیون دوم سال قسط در بودجه دولت هم اکنون در حال نهایی توسط قوه مقننه است.

این قانون به تصویب جمعه توسط سنا همچنین به فرماندار قدرت بیشتر برای انتصاب دولت اداره حفاظت از محیط زیست ،

و شیفت به DEP از دولت در بخش بهداشت و درمان مقررات از 2.7 میلیون سپتیک تانک نارسایی فلوریدا. ده ها هزار نفر از این مخازن قدیمی, شکستن و نشت — درآمد آنها بخشی از تقصیر را به گردن برای جریان مواد مغذی به آبراهه ها و چشمه ها و اضافه کردن به جلبک گلایه.

در حالی که حفاظت از محیط زیست فعالان ناراضی هستند و با قوانین قوانین برای کشاورزی و صنعت خواهد چهره برخی از مقررات جدید. کشاورزان مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن کود پرونده و ارسال به بازرسی هر دو سال توسط دولت در بخش کشاورزی مقامات برای اطمینان از آنها مطابق با بهترین شیوه های مدیریت.

اما باقی می ماند وجود دارد سوال در مورد چقدر قدرتمند قند گیاهی و مهد کودک تولید کنندگان را مجبور به انجام به بنیادی غنی از مواد مغذی رواناب از زمین های خود را.

هنوز سناتورها از هر دو طرف روز جمعه با تمجید از اندازه گیری.

“اگر تنها انتقادات ما می آید از ما آرزو لیست, پس از آن من فکر می کنم این است که یک لایحه خوب” گفت: سناتور. Jose Javier Rodriguez D-میامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>