Florida sheriff می سازد “ناراحت کننده” سفر به بیوه گرگوری ادواردز

BREVARD COUNTY, Fla. – Flanked توسط نیمی از نمایندگان فلوریدا کلانتر پرداخت می شود اعلام نشده شب زمان مراجعه به خانه از بیوه گرگوری ادواردز است که خواستار آزادی از زندان تصویری نشان دادن تقابل منجر به مرگ شوهرش.

پس از نمایندگان به نام کاتلین ادواردز به مرحله خارج از خانه اش در اعطای-Valkaria فلوریدا برای چک رفاه او گفت: Brevard County Sheriff Wayne Ivey راه می رفت از تاریکی “برداشت” و در آغوش گرفت ادواردز که او را ملاقات کرده بود تا آن لحظه.

سپس کلانتر دعوت او و یک نفر دیگر به دیدن این ویدئو از 2018 مبارزه بین اصلاحات نمایندگان و شوهرش در زندان به پایان رسید که با گرگوری ادواردز بودن tased فلفل پاشيده و بسته در یک خویشتن داری صندلی. او تنفس متوقف مدت کوتاهی بعد و روز بعد درگذشت. دولت وکیل هیچ تخلف در این مورد پس از کلانتر, انجام تحقیقات خود را.

کلانتر تا کنون هیچ اظهار نظر در این دیدار است.

“از احترام به خانم ادواردز’ حریم خصوصی کلانتر را نمی توان اظهار نظر در طبیعت و یا هدف از امشب تماس خدمات در محل اقامت” Tod گودیر سخنگوی کلانتر, گفت: در حالی که تایید نمایندگان ثبت این رویداد به دلیلی نامعلوم است.

ادواردز: ‘برای آنها فقط بیا به خانه من بود. این بی احترامی است.’

تعجب بازدید چپ کاتلین ادواردز جنگی جانباز که پس از سانحه اختلال استرس لرزاند احساسی و توصیف آن به عنوان “ناراحت کننده” “تهدید” و “تکان دهنده است.” او گفت: به بهانه دیدار با توجه به نمایندگان این است که آنها تا به حال دریافت یک تماس را نشان می دهد که او ناخوش شد.

ادواردز گفت: او احضار شد خارج از نمایندگان که از او خواست اگر او حاضر به دیدار با کلانتر. ادواردز است که خواستار تحقیقات مستقل و دیدن تصویری از این درگیری در زندان به آنها گفت: “هیچ.”

“اما او به هر حال. من خیلی ترسیده بود برای زندگی من وجود دارد که شش پلیس اتومبیل های پارک شده در خارج از خانه و سپس آنها به نام با تلفن همراه من گفتن بیا بیرون” گفت: Edwards, یک مادر مجرد بود که در خانه با خواهر و زمانی که آنها متوجه گشت اتومبیل از جمله برخی از که پنهان شد.

“او مرا در آغوش گرفت و ثبت آن. این نباید اتفاق می افتد. برای آنها فقط بیا به خانه من بود. این بی احترامی. من یک جانباز هستم فقط خدا را شکر به خدا من قادر به آن را نگه دارید با هم. من فقط می خواهم به یک مادر برای نوزادان و امن” او گفت: قبل از شکستن در اشک.

چند همسایگان و جانبازان در پاسخ به او و بعد از او برای کمک به نام قبل از بیرون رفتن برای دیدن نمایندگان.

“من سعی کردم تماس وکیل من, من به نام آلتون ادموند” او گفت: مراجعه به وکیل و فعال جامعه به چالش کشیدن Ivey برای کلانتر شغل در ماه نوامبر.

او سوال چرا کلانتر تماس نمی وکیل او به روم نشست. او گفت که او بلافاصله به فکر کودکان خود را نمی دانستند آنچه که قرار بود اتفاق می افتد به او هنگامی که او بیرون رفتم و دیدم همه نمایندگان وجود دارد.

“برای من برای دیدن کسانی که نر نمایندگان در مقابل خانه من آن را مانند هیچ کس در نظر گرفتن سلامت روانی جنبه از این همه. شوهر من یک طبیب ارتش اختصاص داده شده به سایر جانبازان است. ما فکر کردیم این بود که یک محل امن برای ما,” او گفت: قبل از انداختن سر به پایین در اشک.

“من می خواستم آنها را به ترک بنابراین من فقط به بیرون رفت. من احساس نمی امن در خانه خود من,” او گفت: نشستن در اتاق نشیمن خود را در مقابل چندین پرتره از شوهرش همراه با پرچم آمریکا او ارائه شد و در تشییع جنازه او.

شب مراجعه می آید پس از بیش از 3000 به 4000 نفر مسالمت آمیز جمع آوری شده در هفته گذشته در فلوریدا, فلوریدا به تقاضای پلیس اصلاحات در حالی که در نظر گرفتن علت گرگوری لوید ادواردز. Ivey حضور نداشت. Ivey نیز احضار چندین وزیر در جامعه به توضیح دهد که چرا او نمی خواهد به انتشار تصویری از رویارویی با این حال رهبران حمایت از انتشار.

Ivey در روز شنبه اعلام کرد که او از فلوریدا بخش از اجرای قانون به نقد و بررسی آژانس او در مورد خود. او می گوید که او نمی خواهد با انتشار این ویدئو به دلیل Florida statutes معاف هر پرونده که نشان داد امنیت اطلاعات در زندان شهرستان اگر چه فیلم های دیگر وجود داشته باشد از تسهیلات.

ادموند وکیل, سوال Ivey را از دست داده و وضعیت. “من شوکه هستم و بشدت نا امید…او نشان داد و روشن و بی اعتنایی مطلق و عدم حساسیت نسبت به خانم ادواردز’ مصالحه دولت در نزد نمایندگان غیر منتظره حضور” ادموند در بیانیه ای گفت: ارسال به فلوریدا امروز از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

کاتلین ادواردز بود و با خواهر او و دو بچه های کوچک هنگامی که این حادثه رخ داده در روز یکشنبه ،

ادواردز که اذعان به تلاش عاطفی در زمان پس از مرگ شوهرش گفت که او تا به حال بیان افکار افسردگی دو روز قبل در یک خصوصی جانبازان رسانه های اجتماعی صفحه ای به نام تشکیل 22.

Gabby Bonilla ادواردز’ خواهر به نام سرزده بازدید “بی احترامی است.”

“من خواسته نمایندگان به همین دلیل وجود دارد بسیاری از آنها را ؟ آنها گفته اند که در اینجا به انجام تندرستی را بررسی کنید. آنها گفت: آنها در واقع نیاز به صحبت کردن با من ، من گفتم که می توانید بقیه از شما ترک کنند؟”

Ivey گفته ادواردز که او می تواند او را نشان می دهد ویدئو و پخش کردن در مورد او و یک نفر دیگر.

نمایندگان اما درنگ پس از Ivey بازدید و سپس در سمت چپ به عنوان چند مرد و همسایگان تبدیل شده تا در خانه به او ارائه پشتیبانی.

“من وحشت زده شد,” او گفت:.

“از آنجا که آخرین باری که من در برخورد با افسران پلیس, شوهر من نمی آمد خانه.”

پیگیری خبرنگار J. D. چهار نعل رفتن در توییتر: @JDGallop.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>