نوجوان آمریکایی به نقطه در “بت آمریکایی’

American Idol پخش در ABC-تلویزیون در 8 بعد از ظهر یکشنبه. نمی تونه در اواخر Kimmy Gabriela ارشد دانشگاه جورج جنکینز دبیرستان گفت که او خواهد بود که برای اولین بار نشان داده شده است.

جورج جنکینز دبیرستان ارشد Kimmy Gabriela شروع به آواز خواندن در مقابل مدرسه و کلیسا مخاطبان هنگامی که او حدود 5 سال است. اما در سپتامبر گذشته او سنگ در مقابل یکی از مهم ترین مخاطبان از زندگی خود را — حتی اگر آن را تنها سه نفر است.

این زمانی است که آماده و بخشنده 17 ساله امتحان برای “بت آمریکایی” قضات کتی پری, Luke Bryan و لیونل ریچی در طول فايلهاي در ساوانا ،

مشاهده این پست در Instagram

من نوشت: این آهنگ چند ماه پیش برای من بهترین دوست او در حال حاضر من از دست رفته بود او کمی بیشتر امروز, بنابراین من نمیفهمد من می خواهم به اشتراک گذاشتن آهنگ های خود را با شما بچه ها🎶 “قبل از اینکه شما بروید” Kimmy Gabriela

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط ✰ K I M M Y G A B R I E L A ✰ (@kimmygabriela__) on Nov 22, 2019 در 2:01pm PST

“من در رفت و آنها از من خواست که الهام بخش من و من به آنها گفتم در مورد پدرم” Kimmy گفت. “او استفاده می شود به خوبی شناخته شده لاتینا, هنرمند است. او به من آموخت که همه چیز را او می داند. او به من گفت تمام داستان های خود را تمام تجارب خود را نه فقط با آواز اما نحوه برخورد با این صنعت چگونه باید با مردم به طور کلی — او واقعا به من احساس می کنم بخشی از سفر خود را.”

Kimmy گفت: پدر و مادر او Gabino و اینگرید, Amparo, ملاقات در یکی از خود را نشان می دهد. در حال حاضر Kimmy در خود سفر است که او امیدوار است او را به هالیوود هاوایی و سپس نهایی یکی از محبوب ترین امریکا استعداد نشان می دهد.

آخرین فصل از “بت آمریکایی” برای اولین بار در اواسط ماه فوریه است و هنوز هم در استماع فاز. Kimmy که حضور قیامت کلیسای کاتولیک محدود است نشان می دهد قوانین می گویند اگر او برداشت برای رفتن به هالیوود پس از استماع او. اما در گوش دادن به یکی از فیلم های یوتیوب یکی نمی تواند کمک کند اما می دانم که چیزهای بیشتری در فروشگاه این لیکلند ،

در این ویدئو او کمربند Alicia Keys’ “Empire State of Mind” در goosebump القا عملکرد. زیبا, زن سبزه با چشم های قهوه ای نوشته شده آن را از حمام او را در اواخر ماه دسامبر و آن را در حال حاضر دارای بیش از 4100 نمایش.

او سابق جورج جنکینز کر مدیر شکوه برف, گفت که او مات و مبهوت بود زمانی که او برای اولین بار شنیده Kimmy بخوان.

“او در آمد با خدا-داده های طبیعی صدا” برف یاد می شود در روز جمعه. “او باور نکردنی در مرحله — او باور نکردنی, طبیعی, مرحله حضور. برخی از مردم دنیا را با هدیه و او بود.”

برف گفت: Kimmy بازی های برگزار شده است سرب در چندین موزیکال در مدرسه از جمله لین مانوئل-میراندا “به ارتفاعات است.” برف که بازنشسته شد در ماه جولای برنامه ای برای تماشای یکشنبه شب را نشان می دهد با یک دوست و دانشجوی سابق.

“من می رم بیرون!” او گفت: در یک تماس تلفنی از یک فرودگاه در نیویورک جایی که او از رفتن به خانه از تعطیلات از تماشای برادوی را نشان می دهد. “من خیلی به او افتخار من به سختی می تواند آن ایستاده! او این معامله واقعی است. من فکر می کنم شما در حال رفتن به او را در نشان می دهد برای یک مدت زمان طولانی. او ‘ ‘آن را’ عامل. “

برای Kimmy شهرت به نظر می رسد مانند آن را فقط در چند دور نشان می دهد.

“امیدوارم این یک شروع برای یک حرفه ای مادام العمر” او گفت:. “امیدوارم من فقط برخی از قرار گرفتن در معرض و نمایندگی شهر من و نشان دادن فرهنگ خود را به عنوان به خوبی. و آن را یک فرصت برای احساس مانند یک ستاره است.”

“بت آمریکایی” airs در ABC-تلویزیون در 8 بعد از ظهر یکشنبه. نمی تونه در اواخر Kimmy گفت که او خواهد بود که برای اولین بار نشان داده شده است.

کیمبرلی ج. مور را می توان در رسید [email protected] یا 863-802-7514. او در توییتر دنبال کنید در @KMooreTheLedger.

این داستان در اصل منتشر شده به theledger.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه در گانت رسانه ای شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>