فلوریدا, نوجوانان, مراسم مجلل برنده شروع به رقص-دنده غیر انتفاعی

الکساندرا د Roos, دست, گینسویل, برجسته, نوجوانی, آغاز شده است, یک سازمان غیر انتفاعی است که جمع آوری به آرامی استفاده می شود رقص دنده برای کمک به ایجاد انضباط کمتر از مشکلات مالی در خانواده است.

پس از الکساندرا د Roos قرار داده و در اولین جفت کفش رقص به عنوان یک 2-year-old, او مایل به مطمئن شوید که هر کس می تواند در این رشته است.

“من متوجه شدم که بسیاری از کودکان وجود دارد که عشق رقص, اما نمی توانید به شرکت به دلیل dancewear است بسیار گران قیمت” 17 ساله گفت. “این مشکل به دلیل آن را مانند یک فرم هنری است که مزایای بسیاری است.”

این Polk County, مادری, تاج در این سال از دست گینسویل, برجسته, نوجوان متوجه برخی از همسالان خود نشان داد تا به کلاس های رقص با سوراخ خمیازه در کفش خود را و یا لباس پوشیدن و در همان چیز ساییده رقص لباس برای هفته در یک ردیف.

گاهی اوقات دوستان خود را با نگرانی در مورد آینده را برای سال آینده فصل به دلیل هزینه.

د Roos به او گفت مادر Shelli د Roos, او می خواست برای تغییر آن.

دانشگاه جنوب فلوریدا اعلام تنوع متمرکز تغییرات

در بهار امسال ده Roos’ زاییده افکار سازمان صلح عشق و Leotards در زمان یک گام در ساخت رقص های قابل دسترس بیشتر برای آن دسته از خانواده هایی که استطاعت لازم رقص دنده.

عشق صلح Leotards که اهدا جدید و یا به آرامی استفاده می شود dancewear رفت از رسمی ایده او به عنوان یک دختر 8 ساله به طور رسمی غیر انتفاعی در ماه آوریل است.

باله و رقص به طور کلی در د Roos گفت: نه ارزان سرگرمی.

یک مجموعه جدید از کفش های تنگ و یک مصاحبه می تواند هزینه $75 پاپ یا بیشتر به او توضیح داد. مادر او گفت: در گذشته ده Roos اغلب اهدای جایزه خود را از مسابقات به نسبت اچ رقص شهریه.

از تلاش های مردمی که ده Roos هیئت مدیره و رئیس جمهور اهدا کرده است حدود 2000 دلار ارزش محصولات به رقص در همه سنین است.

مدرسه باله آمریکا دانشجو گفت: او تا به حال زمان به تمرکز بر ایجاد سازمان های غیر انتفاعی پس از مدرسه در شهر نیویورک فرستاده دانش آموزان از خانه به دلیل COVID-19.

“بودن در قرنطینه این نوع از کمی افسرده نمی روم خانه,” او گفت:. “اما عشق صلح Leotards یک راه برای تمرکز و فکر می کنم بسیاری از چیزهای مثبت.”

او همچنین امیدوار است که او تعیین که در این سال از دست گینسویل, برجسته, نوجوانان که به تساوی داوطلبان از سراسر کشور می تواند به تقویت تلاش است.

“شروع در اینجا در سطح محلی است که یکی از چیزهایی که در مورد این رقابت ها گفت:” راشل Dickhaus, مدیر اجرایی, برای خانم گینسویل بورس رقابت است. “با همه چیز است که رفتن در حال حاضر آن را بسیار جذاب برای دیدن (Alex) هنوز هم می تواند یک تاثیر است.”

دیدار با اولین زن نیروی هوایی راه اندازی آب و هوا تیم خواهد شد که کار SpaceX Starlink راه اندازی

او را حمل اهدا کفش و دامن و leotards سراسر کشور و به studios در گرجستان و تنسی.

شش تا هفت جعبه های مقوایی پر از کفش و spandex لباس های ارسال شده از استودیو رقص, جمعیت, خود, اتاق ناهار خوری.

“ما ناهار خوری اتاق تبدیل شده است بیشتر “مرتب سازی و جعبه (سات) اتاق” Shelli د Roos گفت: در حالی که خنده. “این نیمه سرگرم کننده است. شما انجام آنچه شما باید انجام دهید. شاید یک روز ما به یک واحد ذخیره سازی.”

برای اهدای dancewear بازدید peaceloveleotards.com. مردان و لباس زنان پذیرفته شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>