فلوریدا, نوجوانی, pitch, ایده های کسب و کار افزایش حدود 90K

هفت دانشجو-led پروژه های خیریه اهدا کمک های مالی در طول بشردوستانه مخزن ‘نهایی.’

یازدهم-گریدر بن گائو ایجاد سرمایه گذاری برای آموزش سواد مالی به دانش آموزان جوان و گسترش کارآفرین مهارت به جوانان در پالم بیچ شهرستان. مهارت های است که می تواند منجر به فرصت های شغلی در کسب و کار.

“این ضروری درس و متاسفانه آنها اغلب نادیده گرفته شده در برنامه درسی ما گفت:” گائو که حضور الکساندر W. Dreyfoos دانشکده هنر در غرب پالم بیچ. “ما امیدواریم که به ترویج این مهم مهارت ها و توانمند سازی دانش آموزان با ثروت از دانش.”

فلوریدا, نوجوانان, مراسم مجلل برنده شروع به رقص-دنده غیر انتفاعی

گائو سرمایه گذاری را یکی از هفت دانشجو-رهبری موسسه خیریه برنامه های که به دست آورده و در مجموع بیش از $89,000 در بودجه به لطف خود را به زمین ساخته شده به یک گروه از بشردوست-سرمایه گذاران.

طی چهار سال گذشته بشر دوستی مخزن فینالیست ساخته شده اند سخنرانی های خود روی صحنه در مقابل صدها تن از اعضای مخاطبان. این سال را “نهایی “برنامه ریزی برای Kravis مرکز لغو شد به دلیل coronavirus.

این گروه را انتخاب کنید از این بهار در نهایت قادر به ارائه ایده های خیریه — تقریبا. انسان دوستی مخزن عرضه و ثبت زندگی نهایی رویداد خود در Facebook صفحه و وب سایت philanthropytank.org. یک مربی اختصاص داده شد به هر یک موسسه خیریه و هر برنامه واجد شرایط اعطا می شود تا به $15,000 در بودجه.

گائو اهدا شد $10,500 برای سرمایه گذاری. او نا امید شده بود که او نمی فرصتی برای زمین ایده خود را برای مخاطبان زنده اما زوم زمین بود و هنوز هم یک “فرصت عالی.”

“این قطعا یک احساس با ارزش” گائو گفت. “دیگر فینالیست و من در قرار دادن مقدار زیادی از کار را به آماده شدن برای نهایی ما بشه و ما مشغول به کار دست در دست با انسان دوستی مخزن برای نهایی کردن ایده های ما و آماده ارائه ما. به رسمیت شناخته شده و همچنین چراغ های آتش در زیر ما به عنوان ما در حال حاضر فوق العاده مشتاق برای رسیدن به محل کار و آوردن پروژه های ما به زندگی است.”

پروژه دیگر برندگان شامل دختران کمک به دختران توسط Suncoast junior Rithika Kacham که با هدف کمک به زنان نیاز به دریافت مناسب محصولات بهداشتی مانند قاعدگی فنجان و پد با بالا بردن آگاهی در مورد عدم دسترسی زنان به بهداشت مناسب است.

سلام Hygienics اسپانیایی رودخانه juniors Nishah Jaferi و جاناتان Beres فراهم می کند دستی, on-the-go, سلامتی کیت به اولویت بندی های بهداشتی برای کمتر خوش شانس.

فرشته Rojas, Pierce Dono و الیور چارلز-Pierre هشتم کلاس در سنت وینسنت فرر مدرسه ایجاد آزمایشگاه ایده به عنوان یک خروجی که در آن آنها می توانند جمع آوری ابزار و مواد برای ایجاد و ابداع سرهم بندی کردن و ساخت به عنوان یک جامعه از طریق دست طراحی و ساخت است.

MoneyBuddies ایجاد شده توسط آمریکا میراث juniors گابریل خورشید و برندان Detamore است یک برنامه ای است که در نظر دارد برای الهام بخشیدن به جوانان پالم بیچ شهرستان با ارائه آنها را با سرگرم کننده رایگان درس اصول اساسی سواد مالی و مدیریت پول مناسب.

ایستاده تا, محسوب می شود, تاسیس توسط Glades مرکزی juniors Anajiah گراهام و من’Yunni فیلیپس امیدوار به افزایش تعداد افرادی که برای اولین بار کامل و بازگشت سرشماری سال 2020 اسناد در نتیجه به دست آوردن کرسی در مجلس نمایندگان زمانی که انتخابات جدید منطقه در مرزهای کشیده شده است.

جنوب فلوریدا تکنولوژی برای سالمندان تصور Suncoast دوم سام فریدمن کار خواهد کرد برای کمک به محلی ارشد شهروندان با نیازهای تکنولوژی خود را در حالی که آنها را آموزش مهارت های اساسی به خود کافی است.

انسان دوستی مخزن مجاز فریدمن به گسترش کار خود را و کمک به مردم بیشتر از همیشه قبل از.

“من همیشه خوب بوده است با تکنولوژی و به من کمک کرد تا خانواده خود من به خصوص پدربزرگ و مادربزرگ من آن را به من فهماند که چگونه بسیاری از مردم آنها را دوست ندارد و کسی مثل من و واقعا می تواند استفاده از برخی از کمک با تکنولوژی” فریدمن گفت. “سازمان کمک می کند تا این افراد با فنی خود نیاز به طوری که آنها می توانید با استفاده از دستگاه های خود را برای دسترسی به اطلاعات و برقراری ارتباط با خانواده و دوستان.”

آینده خود اهداف به گسترش در سراسر استان و احتمالا فراتر از آن برای کمک به عنوان بسیاری از سالمندان به عنوان امکان پذیر است و جذب نوجوانان از بیش از همه به کمک.

به به سلام Hygienics, Jaferi و Beres برنامه ریزی برای توزیع بیش از 3500 کیت به ساکنان شهرستان زیر خط فقر و در روند بالا بردن آگاهی از مسائل مربوط به بهداشت در حال حاضر در جامعه ما است.

“ما باور داریم که در حال حاضر در میان این همه گیر سلام Hygienics می تواند یک اثر عمیق,” Jaferi گفت. “ما مراقبت از کیت مجهز خواهد شد با بهداشت ملزومات از جمله نوار صابون و ماسک برای کمک به خانواده در پالم بیچ شهرستان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>