فلوریدا سپاهی یوسف بولاک در مراسم تشییع جنازه پوشش

فلوریدا گشت بزرگراه و دیگر سازمان های اجرای قانون هستند تجلیل مرد کشته شده در حین انجام وظیفه با یک مراسم تشییع جنازه در گاو دریایی شهرستان و دفن در ساراسوتا ملی گورستان.

برادنتون — هزاران نفر از عزاداران با تجمع در برادنتون کلیسا پنج شنبه به یاد داشته باشید یک فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی بود که به ضرب گلوله توسط رانندگان رشته در پالم سیتی.

با ردیف مأموران اجرای قانون در لباس در بیسید جامعه کلیسا سپاهی یوسف بولاک یاد شده به عنوان یک گرم و دوستانه مرد فداکار بنده و دوست اختصاص داده شده.

“ما استفاده می شود به تماس او را “mighty Joe’ زیرا هر گونه سوال شما از او خواست هر چیزی که شما نیاز به او بود که همیشه وجود دارد” گفت: سپاهی Stephen Barr که مشغول به کار و آموزش با بولاک برای 12 سال است.

ویدئو زندگی می کنند:

بر در حال حاضر بازنشسته گفت که بولاک 19 سال کهنه فلوریدا گشت بزرگراه شد مردی که می تواند شوخی با چهره ای راست نوع همکار شما همیشه می تواند با تکیه بر این نوع از سپاهی که دانش و شفقت است و در سمت چپ یک سوراخ خمیازه در بخش او را پشت سر گذاشت.

بولاک کمک یک مادر و دو فرزند جوان سرگردان در بزرگراه. او آنها را به یک هتل. او برای پرداخت می شود و اتاق آنها را خریداری مواد غذایی از جیب خود. همه او می خواست آنها را به امن و خاموش کردن بزرگراه.

بولاک تغییر بی شماری لاستیک و انجام خود را جک سوسماری که او نگه داشته در ماشین گشت. او خریداری سوخت برای رشته رانندگان در بسیاری از مواقع هر تعداد از دست داده.

که نوع انسان بولاک بود.

بولاک به حال دو سخنان مورد علاقه:

“این کار رو کردم.”

“من خود را شش.”

“جو خود را فداکارانه و محترم درایو به نمایندگی از خانواده و نشان شما بودند سپاهی همه ما باید تلاش شود” گفت: FHP سرهنگ ژن Spaulding.

پیج مارتین می دانستند و کار با بولاک برای حدود یک دهه است. آنها در ملاقات آکادمی شد سریع دوستان و مورخ در حالی که برای.

“او تا به حال یک قلب پاک” مارتین گفت. “من نمی فهمم چرا جو؟”

رانندگان رشته به ضرب گلوله بولاک کنار بزرگراه بین ایالتی 95 هفته گذشته قبل از او کشته شد توسط عبور یک افسر پلیس آژانس گفت.

بولاک 42 بود.

“آن بوده است خشن گفت:” مایک Jaholkowski که صاحب یک شرکت بکسل در ساحل Vero و کار با بولاک برای بیش از یک دهه. “او سزاوار نیست چه او کردم.”

Jaholkowski گفت بولاک را اغلب بیرون رفتن از راه خود را برای کمک به رشته رانندگان. یک زمان ارشد من رشته در بین 95. بولاک ارائه شده به پرداخت برای خدمات بکسل.

“این نوع از پسر او” Jaholkowski گفت. “او کسی بود که از او مراقبت.”

بولاک متولد شد و در وارن, PA. او فارغ التحصیل از لیمو خلیج دبیرستان در شارلوت کانتی.

او چهار سال در نیروی هوایی ایالات متحده که در آن او کار می کرد در امنیت نیروی واحد و مستقر در کره جنوبی و عربستان سعودی و داکوتای جنوبی.

بولاک شروع کار خود را با FHP با 99 جذب کلاس در تالاهاسی. پس از فارغ التحصیلی بولاک اختصاص داده بود به سربازان L-فورت پیرس منطقه که در آن او خدمت تمام زندگی خود را. او در زمینه آموزش افسر کمک به قالب جدید استخدام.

در سپتامبر سال 2019 بولاک مفتخر به کسب عنوان فورت پیرس منطقه سپاهی از ماه برای قهرمانانه کمک او نسبت به entrapped سقوط قربانی طی جدی سقوط رول اور.

بولاک مشتاق Pittsburgh Steelers طرفداران فوتبال و دوست داشتم وقت با کیفیت با خانواده. او جان سالم به در با پدر و مادر و دو خواهر.

بولاک 49 فلوریدا سپاهی به مرگ در حین انجام وظیفه از سازمان تاسیس شد 80 سال پیش. او همچنین اولین افسر اجرای قانون به مرگ در حین انجام وظیفه در شهرستان مارتین.

بولاک خواهد بود گذاشته و به استراحت در روز پنج شنبه در ساراسوتا ملی گورستان پس از مراسم یادبود در بیسید جامعه کلیسا.

پس از مراسم یادبود, چند آژانس اجرای قانون صفوف خواهد ترک از کلیسا و جنوب سر در Lorraine جاده غرب در دولت جاده 70 و سپس جنوب در بزرگراه بین ایالتی 75 به کلارک خروج از جاده. صفوف خواهد شد و سپس در ادامه شرق به ساراسوتا ملی گورستان 9810 دولت جاده 72 (کلارک جاده).

این داستان در حال توسعه است.

یوسف بولاک در مراسم تشییع جنازه – سرپرستی توییتهایی توسط AlanCShaw

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>