فلوریدا سپاهی یوسف بولاک گذاشته و به استراحت در ساراسوتا

فلوریدا گشت بزرگراه و دیگر سازمان های اجرای قانون هستند و افتخار این مرد کشته شده در حین انجام وظیفه با یک مراسم تشییع جنازه در گاو دریایی شهرستان و دفن در ساراسوتا ملی گورستان

برادنتون — هزاران نفر از عزاداران با تجمع در برادنتون کلیسا دوشنبه و بعد از آن در ساراسوتا ملی گورستان به یاد داشته باشید یک فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی بود که به ضرب گلوله توسط رانندگان رشته در پالم سیتی.

با ردیف مأموران اجرای قانون در لباس در بیسید جامعه کلیسا سپاهی یوسف بولاک یاد شده به عنوان یک گرم خنده دار مرد فداکار بنده و دوست اختصاص داده شده.

“ما استفاده می شود به تماس او را “mighty Joe’ زیرا هر گونه سوال شما از او خواست هر چیزی که شما نیاز به او بود که همیشه وجود دارد” گفت: سپاهی Stephen Barr که مشغول به کار و آموزش با بولاک برای 12 سال است.

بر در حال حاضر بازنشسته گفت که بولاک 19 سال کهنه فلوریدا گشت بزرگراه شد مردی که می تواند شوخی با چهره ای راست نوع همکار شما همیشه می تواند با تکیه بر این نوع از سپاهی که دانش و شفقت است و در سمت چپ یک سوراخ خمیازه, در نیروهای نظامی L-فورت پیرس منطقه بخش او را پشت سر گذاشت.

بولاک کمک یک مادر و دو فرزند جوان سرگردان در بزرگراه. او آنها را به یک هتل. او برای پرداخت می شود و اتاق آنها را خریداری مواد غذایی است. همه او می خواست آنها را به امن و خاموش کردن بزرگراه.

بولاک تغییر بی شماری لاستیک و انجام خود را جک سوسماری که او نگه داشته در ماشین گشت. او خریداری سوخت برای رشته رانندگان در بسیاری از مواقع هر تعداد از دست داده.

که نوع انسان بولاک بود.

بولاک بود و به سخنان مورد علاقه:

“این کار رو کردم.”

“من خود را شش.”

“جو خود را فداکارانه و محترم درایو به نمایندگی از خانواده و نشان شما بودند سپاهی همه ما باید تلاش شود گفت:” سرهنگ ژن Spaulding رئیس FHP صدایش لرزش.

پیج مارتین می دانستند و کار با بولاک برای دو سال. آنها شد سریع دوستان و مورخ در حالی که برای.

“او تا به حال یک قلب پاک” مارتین گفت. “من نمی فهمم چرا جو؟”

رانندگان رشته به ضرب گلوله بولاک کنار بزرگراه بین ایالتی 95 هفته گذشته قبل از او کشته شد توسط عبور یک افسر پلیس آژانس گفت.

بولاک 42 بود.

“آن بوده است خشن گفت:” مایک Jaholkowski که صاحب یک شرکت بکسل در ساحل Vero و کار با بولاک برای بیش از یک دهه. “او سزاوار نیست چه او کردم.”

بولاک متولد شد و در وارن, PA. او فارغ التحصیل از لیمو خلیج دبیرستان در شارلوت کانتی.

او چهار سال در نیروی هوایی ایالات متحده که در آن او کار می کرد در امنیت نیروی واحد و مستقر در کره جنوبی و عربستان سعودی و داکوتای جنوبی.

بولاک شروع کار خود را با FHP با 99 جذب کلاس در تالاهاسی. پس از فارغ التحصیلی بولاک اختصاص داده بود به سربازان L-فورت پیرس منطقه که در آن او خدمت تمام زندگی خود را. او همچنین در زمینه آموزش افسر کمک به شکل دادن به نیروهای جدید.

در سپتامبر 2019, بولاک مفتخر به کسب عنوان فورت پیرس منطقه سپاهی از ماه برای قهرمانانه کمک او نسبت به entrapped سقوط قربانی طی جدی سقوط رول اور.

بولاک مشتاق Pittsburgh Steelers فوتبال و کشور فن. او عاشق فیلم و وقت با کیفیت با خانواده. او جان سالم به در با پدر و مادر و دو خواهر.

بولاک 49 فلوریدا سپاهی به مرگ در حین انجام وظیفه از سازمان تاسیس شد 80 سال پیش. او همچنین اولین افسر اجرای قانون به مرگ در حین انجام وظیفه در شهرستان مارتین.

در گورستان

رهبری در دو خط از FHP موتور پاترول واحد نعش کش انتقال بولاک به ساراسوتا ملی گورستان وارد سمت راست Patriot پلازا در مقابل بیش از یک هزار ستایش مأموران اجرای قانون در لباس در لباس از سراسر کشور است.

وجود دارد هیچ سخنرانان در اینجا.

بولاک سیاه تابوت قرار داده شده بود در مرکز میدان با شش FHP pallbearers همراه bagpipers. دو سربازان باقی مانده را با تابوت در حالی که اجرای قانون افتخارات داده شد.

FHP افتخار از اعضای گارد افتخار بولاک با سه دور شلیک اغلب به نام “21 Gun Salute,” بازی از “شیپور خاموشی” و خانواده اش با پرچم ایالات متحده است. این سرویس شامل یک هلیکوپتر روگذر.

مأموران اجرای قانون بسیاری از کسانی که ایستاده بود برای کل مراسم به گوش نهایی رادیویی تماس برای بولاک نشان می دهد خود را “end of watch.”

پس از سلام نهایی آنها اخراج شدند.

یوتا گشت بزرگراه آریزونا بزرگراه گشت و ایالت لوئیزیانا پلیس در میان برخی از سازمان های دولتی که آمد به پرداخت جهات به سقوط دولت سپاهی.

“آن برادری که کاهش در سراسر همه خواهر و برادر رقابت و هر چیز دیگری که ممکن است وجود داشته باشد” یوتا سپاهی ماسون B. Haycock گفت. “همه ما در حال انجام کارهای مشابه و ما می خواهیم برای نشان دادن همبستگی ما می خواهیم برای نشان دادن حمایت ما از آنجا که اغلب این چیزی است که برای ما انجام می شود. ما امیدواریم که ما هرگز در یک زمان نیاز شبیه به این, اما ما می دانیم که اگر ما و کفش در پای دیگر همه این کشورهای دیگر ارسال خواهد شد مردم برای نشان دادن همبستگی خود را برای ما و پشتیبانی از ماموریت ما است. این یک امتیاز به نمایندگی از ایالت یوتا اینجا .. و کسب اطلاعات بیشتر در مورد سپاهی.”

FHP سپاهی دیلن Bryan, یک دوست بولاک پس از اولین روز خود را با گشت بزرگراه دو دهه پیش گفته وجود دارد گفت: در میان سربازان دولت است که کاملا توصیف بولاک “TFL.”

“سپاهی برای زندگی” برایان گفت. “بود که جو. من به اشتراک گذاری آن را احساس بیش از حد. من عاشق جاده و موقعیت من در حال حاضر. من همیشه در ارتباط ماندن به جامعه بنابراین شما هنوز هم در خارج وجود دارد (در جاده ها) قادر به کمک کند و در واقع ایجاد یک تفاوت. او (بولاک) انجام شد که فقط.”

این FHP گروهبان می گوید: مهم نیست چه رتبه, وقتی کسی می پرسد که شما سربازان می گویند “من یک ایالت فلوریدا سپاهی.” آن را نزدیک و عزیز را به قلب خود, او گفت:.

“به عنوان هیجانی که من در حال حاضر من می توانم قرار داده و به کلمات این نوع از دست دادن ما تا به حال از دست دادن سپاهی جو بولاک” برایان گفت. “قلب من می رود به نه تنها خانواده از جو و FHP بلکه به جامعه و ملت ما است. آنها از دست یک قهرمان واقعی است.”

بارداري در بزرگراه بین ایالتی 75:

یوسف بولاک در مراسم تشییع جنازه خدمات تصویری:

توییتهایی توسط ReadCarlos

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su