فلوریدا سپاهی یوسف بولاک در بدن همراهی با افتخار به ساراسوتا

بیش از 100 اجرای قانون وسایل نقلیه اقدام در سراسر کشور به افتخار lawman کشته شدن در حین انجام وظیفه در بین 95.

آسمان تاریک بود در ساراسوتا به بیش از 100 اجرای قانون وسایل نقلیه در روز جمعه همراهی بدن مقتول فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی یوسف بولاک به رابرت Toale و پسران کفن در کف پارک یادبود.

بولاک, 42 هدف گلوله قرار گرفت و کشته در بزرگراه بین ایالتی 95 روز شنبه پس از او متوقف شد برای کمک به یک معلول راننده در حدود 10:15 صبح در مسیر نشانگر 105 بین بالا علفزار جاده در شهرستان پالم و مارتین بزرگراه.

“هر زمان که شما را در این مدرسه و بیرون رفتن هر روز شانس شما در آینده نه” گفت FHP سپاهی Kenneth واتسون. “آیا شما پوشیدن سیاه و سفید و قهوهای مایل به زرد برای زندگی و یا شما می پوشند آبی و یا شما می پوشند کلانتر, سبز, ما همه با هم.”

مارتین شهرستان کلانتر دفتر اظهار داشت: پنج شنبه شب مشکوک تیرانداز شد فرانکلین نی III از پالم بای. خارج از وظیفه ریویرا بیچ افسر پلیس در این منطقه به ضرب گلوله کشته و نی, با توجه به فلوریدا بزرگراه گشت.

“این دشوار است زمانی که شما دفن یکی از خود” واتسون گفت. “این است که ما آوردن ما افتاده برادر خانه.”

در اوکیچوبی شهرستان کلانتر دفتر اعلام کرد که به “تشویق به ایستادگی در امتداد بزرگراه 70 با ما به افتخار این قهرمان است.”

شارلین Eighmy است که از دست یک عضو خانواده در اجرای قانون بیرون آمد و به پرداخت جهات جمعه پس از شنیدن در مورد بولاک در صفوف منظم در اخبار.

“ما به ما نشان می دهد احترام گفت:” برندا پارکر که خواندن اخبار در Facebook. “این چیزی مناسب را انجام دهد.”

حدود ده غیر نظامی ایستاده بود به عنوان اجرای قانون وسایل نقلیه آورده بولاک در بدن به تشییع جنازه صفحه اصلی. وجود دارد صدها نفر در طول مسیر.

“این احساس بسیار خوبی است که می دانیم که بسیاری از مردمی را حمایت از ما” واتسون گفت. “ما قدردانی از همه کسانی که بیرون آمد از جمله غیر نظامیان که برای نشان دادن قدردانی خود را برای این افتاده سپاهی.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

بسیاری از سربازان در صفوف حضور داشتند و آموزش های پایه با بولاک.

“این بسیار دشوار است بر روی آنها در حال حاضر به خصوص (گارد) که شما ببینید که در اینجا به دلیل آنها با او کار می کرد بسیاری از آنها را انجام داد.” گرگوری بونو یک FHP سخنگوی. “او است که در 19 سال است. آن را فقط در زمان دشوار است.”

زمانی که FHP درگیر در یک حادثه مهم این تحقیقات این است که رهبری وزارت فلوریدا اجرای قانون است. این مورد است که هنوز هم فعال است.

بولاک در خانواده زندگی می کند در انگلوود. آنها کاهش یافته است به نظر با توجه به FHP.

بولاک در مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد و پنج شنبه از ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر در بیسید جامعه کلیسا 15800 دولت جاده 64, برادنتون. یک بخواهيد خدمات را به دنبال خواهد داشت در 2:30 p. m. در ساراسوتا ملی گورستان 9810 دولت جاده 72, ساراسوتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>