فلوریدا دامپزشک که هواپیما از بین رفت در طوفان گزارش شده است squirrely تا اینجا’

ملی ایمنی حمل و نقل ارسال شده در یک گزارش جدید در مورد کن سیمونز که از بین رفت با همسر خود بین پالم بیچ شهرستان و باهاما در فوریه. 1, 2019

لیک ورث-منطقه دامپزشک کن سیمونز گفت: هوا-کنترل ترافیک “این واقعا squirrely تا اینجا. آن را عجیب و غریب” لحظات قبل از هواپیما خود را از بین رفته در یک طوفان بین فلوریدا و باهاما یک گزارش تحقیقی می گوید.

سیمونز 62 همسرش آلیس 59 و retrievers طلایی بیلی و لیلی ناپدید شد و بعد از ظهر از فوریه. 1, 2019 در حالی که رفتن به مارش هاربر در باهاما. آنها در حال برنامه ریزی شده به صرف تعطیلات آخر هفته خود را در چهار اتاق خواب خانه در این نزدیکی هست Guana Cay.

ملی ایمنی حمل و نقل “واقعی گزارش شده بیش از آخر هفته نیست و یکی از نهایی می دهد و هیچ علت احتمالی سقوط.

اما آن را شامل ارجاع به “فضایی گمگشتگی” گاهی اوقات کشنده زهر از خلبانان که در آنها از دست دادن تمام ویژوال تماس با زمین یا اقیانوس و حتی افق و همچنین گرفتن خود را بر روی سرعت و مکان و جهت و حتی اگر آنها رو به بالا باشد.

همچنین گفت: برای سنجش حرکت توسط یک خلبان گوش داخلی می تواند او بر این باورند که هواپیما در ارتفاع اتحادش را تغییر زمانی که آن را ندارد.

>>منحصر به فرد: دامپزشک کن سیمونز و یک دوستی هرگز به فراموشی سپرده شود

با توجه به گزارش اولیه یکی صادر شده و حدود سه هفته پس از سقوط سیمونز ” شش صندلی تک-موتور پیپر ساراتوگا رفت 15 دقیقه پس از خروج از لانتانا فرودگاه.

این گزارش گفت سیمونز رو آب و مطبوعاتی قبل از او باقی مانده است. او گفت: اگر این طوفان در حال حرکت بود در شمال, او می خواهم پرواز در زیر آن است. در عوض به او گفته شد این بود “فقط نشستن وجود دارد.” سیمونز گفت: پرواز خدمات او را دیدم “یک کمی لکه قرمز بزرگ در خارج وجود دارد.”

برای مسیر آب و مقامات در آن زمان بودند گزارش متوسط بارش باران و رعد و برق جدا با باران های سنگین.

اما دوستم گفت سیمونز به احتمال زیاد می خواستم به خارج قبل از محدودیت های پرواز رفت و به جای آن بعد از ظهر به طور موثر بستن لانتانا فرودگاه به دلیل برنامه ریزی تعطیلات آخر هفته اقامت رئیس جمهور Donald J. Trump در Mar-a-لاگو “زمستان کاخ سفید.”

>>عکس: دامپزشک سقوط هواپیما در اقیانوس اطلس

جدید NTSB گزارش گفت: هوا-کنترل ترافیک — گزارش نمی گوید که آنها بر اساس کارگردانی سیمونز به پرواز در بالا و اطراف این طوفان که حدود 10 مایل جلوتر است.

“خلبان خواندن دستورالعمل و گفت:” من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. من خلبان اتوماتیک آن را فقط لگد,’ ” در این گزارش است.

آن گفت: کنترل کننده گفت سیمونز برای صعود به 6000 پا و سپس گفت: او به نظر نمی رسد در مسیر درست اشاره کرد. سیمونز گفت که او “واقعا مبارزه” برای حفظ زنیم.

یک دقیقه بعد کنترلر گفت سیمونز تا به حال توضیح یک به نوبه خود راست و به سمت جنوب و خواست اگر او نیاز به کمک. این گزارش گفت: Simmons پاسخ داد: “این فقط واقعا squirrelly تا اینجا آن را عجیب و غریب.”

چند دقیقه پس از آن سیمونز گزارش او مواجه می شوند “برخی واقعا عجیب و غریب باد.” کنترل سیمونز گفت: در حال حاضر که قرار بود شمال به بارش شدید باران و به او گفت که به نوبه خود در جنوب.

سیمونز دوباره گفت: او با خلبان اتوماتیک مشکل بود و رفتن به سوئیچ به پرواز هواپیما به صورت دستی. کنترل و سپس گفت: این هواپیما در ظاهر به عنوان شرق دوباره. سپس یک دقیقه بعد او گفت سیمونز او در حال حاضر پرواز غربی است.

سیمونز گفت که او “خوب” اما خود ابزار بودند “بازیگری واقعا مسخره” و او می خواهم به نوبه خود در شرق. کنترل کننده گفت: او را به ماندن بین از 6000 و 7000 پا. سیمونز پاسخ نمی دهند.

“مدت کوتاهی پس از آن هواپیما وارد شدید سمت راست به نوبه خود از یک شمالی عنوان و شروع به فرود” این گزارش گفت:.

>>بیشتر آنلاین: گارد ساحلی تعلیق جستجو برای دامپزشک هواپیما

“رادار مسیر نشان داد که هواپیما در به طور فزاینده ای شیب دار به سمت راست به نوبه خود آن را به عنوان به سرعت فرود آمد و از دست داده بود از رادار در حدود 1315” — 1:15 p. m. — “در منطقه ای که به تصویر کشیده سنگین آسمانی.”

برای یک روز و نیم, U. s. Coast Guard جستجو بیش از 1,115 مایل مربع مساحت کمی بزرگتر از Broward County, قبل از دادن.

مدت کوتاهی پس از هواپیمای ناپدید شده مرد Maira یک دوست و همکار خلبان گفت: پالم بیچ پست که سیمونز ممکن است تلاش کرده اند به پرواز را از طریق یک شکاف بین دو سلول از آب و هوای طوفانی و آشفته و به جای پرواز حق را به یکی.

حتی اگر به نظر می رسد روشن کشش از آسمان بین دو خط بد آب و هوا در رادار “اغتشاش بین رعد و برق می تواند تبدیل یک هواپیما جدا” Maira گفت.

این Simmonses ازدواج کرده بودند حدود 37 سال و تا به حال دو پسر بزرگسال.

سیمونز صاحب سیمونز بیمارستان حیوانات در لیک ورث جاده در Greenacres, حال خود را آغاز درمانگاه در سال 1982 و در نهایت تا به حال بیش از 50 کارکنان و دو آشیانه شبانه روزی و همچنین به عنوان یک پارک آبی برای سگ. او بعد از به فروش می رسد بیمارستان حیوانات به VCA دامپزشکی مرکز زنجیره ای.

بیش از چهار دهه سیمونز انجام خواهد متعدد داوطلب ماموریت برای درمان حیوانات خانگی در باهاما. زن و شوهر نیز تا به حال یک ملک در جزیره آندروس آنها می خواهم امیدوار به نوبه خود به یک تخت خواب و صبحانه. یک دوست گفت: او می خواهم پرواز بیش از حدود دو بار در هفته.

[email protected]

@eliotkpbp

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>