فلوریدا رای به توقف بازنشانی ساعت پس چرا ما آن را انجام مارس 8 ؟

فلوریدا رای دادند در برابر تغییر ساعت برای پایان نور روز صرفه جویی در زمان, اما در عمل هنوز هم ادامه خواهد داد 8 مارس.

فلوریدا ملحق خواهد شد بسیاری از کشور زمانی که آنها به نوبه خود ساعتهای خود را یک ساعت به جلو یکشنبه با وجود قانونی حرکت برای پایان دادن به این عمل است.

در حالی که قانونگذاران ایالتی در تالاهاسی تصویب یک لایحه در سال 2018 است که اجازه می دهد فلوریدا به باقی می ماند در نور روز صرفه جویی در زمان در طول سال آن را تنها کار می کند اگر کنگره اصلاح ایالات متحده کد آن را اجازه می دهد.

مارکو روبیو سناتور. دوباره به راه افتادند و به اصطلاح آفتاب حفاظت از قانون در سال 2019 در تلاش برای پایان دادن به دو سالانه زمان تغییرات و برداشت های قابل توجه cosponsors از جمله جمهوری خواه تنسی لامار الکساندر و بهداشت ، پتی موری, D-واشنگتن است. سناتور. ریک اسکات, R-فلوریدا نیز یک حامی.

تطبیق لایحه در ایالات متحده آمریکا مجلس است حمایت تشکر. Vern, Buchanan, R-ساراسوتا.

روبیو و بوکانان تمدید فشار به “خندق سوئیچ” در پاییز گذشته هنگامی که نور روز صرفه جویی در زمان به پایان رسید.

“من امیدوارم که یکشنبه, نوامبر. 3rd خواهد بود آخرین بار که ما باید انجام دهیم این مسخره تغییر ساعت عقب و جلو” روبیو گفت: در یک پیام ویدئویی. “آن را می سازد هیچ حس وجود دارد هیچ توجیهی برای آن.”

با توجه به Buchanan, هفت کشور را تصویب لوایح به حرکت به نور روز صرفه جویی در زمان به طور دائم.

در حال حاضر تنها قدرت فردی متحده مجبور است به انتخاب کردن از نور روز صرفه جویی در زمان قرار دادن آنها را در زمان استاندارد به طور دائم مانند آنچه که در تمرین آریزونا در هاوایی و پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده.

نور روز صرفه جویی در زمان فعالان گفت: شتاب در حال ساخت در سراسر کشور به تغییر قوانین و فلوریدا که نقش عمده ای در پیشبرد بحث.

اسکات یاتس یک کارآفرین که اجرا می شود یک وب سایت اختصاص داده شده به متوقف کردن زمان تغییرات گفت: در پاییز که بسیاری از کشورها تصویب لوایح در حمایت از “قفل کردن ساعت است.”

“اما همه آنها باید برخی از اخطار او گفت:” در یک ستون در وب سایت خود را. “آنها هر دو در حال انتظار برای نزدیکی متحده نیز تصویب لوایح و یا آنها در حال انتظار برای فعال کردن قانون از دولت فدرال است.”

طرفداران دائمی نور روز صرفه جویی در زمان می گویند آن را انجام خواهد داد همه چیز از کاهش چاقی در دوران کودکی و جرم و جنایت به بهبود اقتصاد است.

اما این نیز به معنی طلوع از اواسط ماه دسامبر تا ژانویه نمی خواهد اتفاق می افتد تا بعد از ساعت 8 صبح

به همین دلیل فلوریدا PTA مخالف ساخت نور روز صرفه جویی در زمان و دائمی است. طولانی تاریکی در صبح یعنی بچه ها در اتوبوس متوقف می شود و یا عبور از خیابان ها ممکن است سخت تر برای دیدن.

برای اولین بار در سراسر کشور نور روز صرفه جویی در زمان قانون تصویب شد و در سال 1918 به عنوان یک انرژی-صرفه جویی در اندازه گیری طول جنگ جهانی اول

اما آن را نیز پشتیبانی شده توسط بوستون-منطقه فروشگاه صاحب لینکلن Filene که لیستی از مزایای نور روز صرفه جویی در زمان از جمله که “اکثر محصولات کشاورزی بهتر است هنگامی که جمع آوری شده با شبنم ،

کشاورزان در واقع جنگیدند اما بیشتر در نور روز بعد از کار نیز به معنای زمان بیشتر به فروشگاه بازی گلف و رفتن به بازی بیس بال – یک مزیت برای منافع تجاری.

در سال 1966 کنگره تصویب یونیفرم زمان عمل که شامل یک استاندارد مورد نیاز در نور روز صرفه جویی در زمان. عمل سیاست انرژی 2005 extended طول نور روز صرفه جویی در زمان به هشت ماه از دومین یکشنبه ماه مارس تا اولین یکشنبه ماه نوامبر. آن را به اثر در سال 2007.

این داستان در اصل منتشر شده به palmbeachpost.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه در GateHouse رسانه های شبکه از طریق فلوریدا سیم. فلوریدا سیم اجرا می شود که در سراسر, دیجیتال, چاپ و تصویری, سیستم عامل, curates و توزیع فلوریدا متمرکز بر داستان است. برای اطلاعات بیشتر فلوریدا داستان به اینجا مراجعه کنید و برای حمایت از رسانه های محلی در سراسر ایالت فلوریدا در نظر اشتراک در روزنامه های محلی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>