فلوریدا کوپن برنامه رهبری نسبت به گسترش

تالاهاسی — پس از شروع مدرسه-کوپن برنامه در سال گذشته فلوریدا قانونگذاران به نظر می رسد آماده برای سرعت بخشیدن به توسعه آن.

کلید خانه و سنا پانل سه شنبه تصویب لوایح که شامل افزایش توانمندسازی خانواده برنامه بورس تحصیلی است که فراهم می کند کوپن برای حدود 18,000 دانش آموزان برای حضور در مدارس خصوصی این سال است. این برنامه پیش بینی شده برای رشد در هر سال اما صورتحساب سرعت بخشیدن خواهد بود که به طور بالقوه اضافه کردن مورد 28,900 دانش آموزان در طول سال تحصیلی آینده با توجه به تجزیه و تحلیل.

سناتور. مانی دیاز جونیور یک هیالیا جمهوری خواه است که در حمایت از این لایحه در مجلس سنا (SB 1220) گفت: پدر و مادر به دنبال “آزادی و فرصت ها” در آموزش فرزندان خود را.

“این مسئولیت از پدر و مادر قادر به قرار دادن دانش آموزان در بهترین سناریوی ممکن برای این دانش آموز موفق است. … و آنچه در این لایحه نیست و فقط یک حرکت کوچک در این جهت به مطمئن شوید که ما در حال خروج از دانش آموزان و پدر و مادر که می خواهید به آن انتخاب پشت” دیاز گفت: قبل از آموزش و پرورش مجلس سنا کمیته فرعی تخصیص بودجه تصویب لایحه خود را.

اما منتقدان استدلال کرد که قانونگذاران باید تمرکز بر صرف پول بیشتر در مدارس عمومی به جای گسترش مالیات دهندگان بودجه کوپن.

“تا زمانی که ما به اندازه کافی بودجه مدارس دولتی ما, این است, زودرس,” Rep. مارگارت خوب, D-ساراسوتا گفت: قبل از خانه تخصیص بودجه مصوب مجلس لایحه (HB 7067).

مجلس نمایندگان و مجلس سنا لوایح شامل تفاوت که باید کار می کرد قبل از برنامه ریزی شده در مارس 13 پایان جلسه قانونی. این لایحه در مجلس سنا به عنوان مثال در معاملات با معلم حرفه ای-توسعه مسائل هستند که شامل خانه ،

اما صورتحساب شامل یکسان تغییرات پیشنهادی است که کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به رشد توانمندسازی خانواده برنامه کمک هزینه تحصیلی. همچنین خانه و رهبران جمهوری خواه مجلس سنا به مدت طولانی پشتیبانی از گسترش مدرسه-انتخاب برنامه های ساخت آن را به احتمال زیاد آنها را در توافق نهایی لایحه ای که باعث به توانمندسازی خانواده کمک هزینه تحصیلی است.

هنگامی که این برنامه تصویب شد در سال گذشته قانونگذاران دربسته ثبت نام در 18,000 دانش آموزان برای 2019-2020 سال تحصیلی با 17,724 کوپن بودجه از Feb. 1 با توجه به خانه و تحلیل.

اما در سال گذشته این قانون همچنین ساخته شده در یک فرمول طراحی شده منجر به گسترش این برنامه در سال های پس از آن.

که به نام فرمول برای افزایش تعداد دانش آموزان در برنامه سالانه مبلغ برابر با 0.25 درصد از کل ثبت نام مدارس دولتی — پتانسیل افزایش 7,225 کوپن در طول 2020-2021 سال تحصیلی با توجه به خانه و تحلیل.

اما صورتحساب مورد تایید شنبه تغییر خواهد کرد که فرمول منجر به افزایش معادل 1 درصد از کل ثبت نام مدارس دولتی. که ترجمه را به حدود 28,902 کوپن اضافی در طول 2020-2021 سال تحلیل گفت.

خانواده و توانمندسازی دانش برنامه اضافه شد سال گذشته به دیگر کوپن-مانند برنامه هایی مانند فلوریدا اعتبار مالیاتی برنامه کمک هزینه تحصیلی. ساختار خانواده و توانمندسازی دانش برنامه اما متفاوت است. کوپن تحت برنامه بودجه در 95 درصد از این مقدار که معمولا به آموزش دانش آموزان در مدارس دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>