فلوریدا, زن ارائه می شود کودک در خارج از خانه خود را با کمک از آتش نجات

در 7 پوند 13 اونس شارلوت وارد در 4:32 صبح آوریل 6, تعجب پدر و مادر خود را با تحویل راست خارج خود را در پالم سیتی صفحه اصلی.

شارلوت ماری Abarquez فقط نمی تواند صبر کنید برای ایجاد جهان خود را اولین بار در اوایل صبح روز دوشنبه با وجود این کروناویروس جدید دیوانگی است.

در 7 پوند 13 اونس شارلوت وارد در 4:32 صبح آوریل 6, تعجب آور پدر و مادر جیمز و کریستینا Abarquez با تحویل که تا به حال به محل مناسب در خارج خود را در پالم سیتی صفحه اصلی.

“این قطعا حقیقی” جیمز گفت. “من فکر نمی کنم ما درک گرانش (وضعیت) تا زمانی که آتش نشانان نشان داد تا شاید حتی پس از آن.”

Kristina شروع به داشتن انقباضات حدود 2 صبح زن و شوهر را برای اولین بار به دنیا گرفته بود حدود 30 ساعت کار به طوری که آنها فکر می کردند که بازی آن امن زمانی که آنها لود کردن ماشین به سر به بیمارستان حدود 4:15 صبح به جیمز گفت.

اما آنها حتی نمی آن را از خود Oakbrooke شهرکهای محله قبل از کریستینا گفت شوهرش برای متوقف کردن ماشین. نوزاد آینده شد.

“در پشت ذهن من, من فکر کردم این فقط انقباضات قوی,” او گفت:.

او به نام 911 و مارتین کانتی آتش نجات از آن ساخته شده با حدود 30 ثانیه به فراغت قبل از شارلوت وارد شده است.

طرح این بود که شارلوت در مشتری مرکز پزشکی در پالم بیچ کانتی بنابراین زن و شوهر است که رها او وارد قبل از آنها در بزرگراه.

هر دو مادر و نوزاد خوشحال و سالم و دوره نقاهت در کلینیک کلیولند مارتین شمالی بیمارستان زمانی که TCPalm صحبت با خانواده سه شنبه ،

Catie Wegman جامعه ایران را که نیز تولید “درخواست هاردکور,,” گاه به گاه از ویژگی های برای پیدا کردن پاسخ خود را به سوال در مورد هر چیزی و همه چیز را — بیشتر عجیب و غریب ، حمایت از کار خود را با یک TCPalm اشتراک. تماس با او در [email protected] یا 772-221-4211 و او را دنبال کنید @Catie_Wegman در توییتر و @catiewegman1 on Facebook.

این داستان در اصل منتشر شده به tcpalm.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>