فلوریدا قرار دادن تا بیشتر کار ترک, بودجه هفته آینده

فلوریدا قانونگذاران به پایان رسید اقدام در صورتحساب برای سال 2020 جلسه شب جمعه — اما نهایی بودجه دولت را جلب و آنها را به عقب به کنگره در هفته آینده.

تالاهاسی فلوریدا قانونگذاران به یک نقطه محوری در سال 2020 مقننه شب جمعه پایان دادن به کار بر روی همه چیز اما حدود 92 میلیارد بودجه دولت است که آنها را به عقب به کنگره در هفته آینده.

ناهموار پایان دادن به دو ماه جلسه می آید و حتی به عنوان تاثیر coronavirus در سرسام آور اقتصاد چپ بسیاری از نمایندگان مجلس انتظار دارند به آن می شود در هفته های آینده به کاهش هزینه در 2020-21 بودجه.

نمایندگان مجلس با تمدید جلسه تا روز جمعه.

“Coronavirus پرتاب آچار به ما بودجه با همین دلیل خوب است” گفت: خانه PreK-12 بودجه رئیس کریس Latvala R-ویکی.

خانه و رهبران مجلس سنا به دنبال تکمیل بودجه مذاکرات با جمعه. که شروع قانون اساسی, نیاز 72 ساعته مدت زمان انتظار قبل از رای نهایی می تواند گرفته شود که مجلس خوزه الیوا, R-میامی گفت: به احتمال زیاد خواهد بود پنج شنبه.

یکی از آخرین صورتحساب (HB 7097) تصویب شد $47.4 میلیون مالیات-شکستن بسته های ساخته شده در فروش-تعطیلات مالیاتی برای بازگشت به مدرسه خرید و طوفان لوازم. نگرانی در مورد یک رود شیرجه رفتن در دولت مالیات مجموعه به دلیل فراگیر coronavirus خاموش شدن ناگهانی پیوسته منقبض بسته در روز های اخیر.

“ما می خواهیم به آماده رفتن به جلو” گفت: خانه راه و روش صندلی Bryan آبیلا, R-میامی چشمه. “همه چیز روز به روز اگر نه ساعت-توسط-یک ساعت.”

تمام گفته جمعه فاقد بسیاری از دیوانگی معمول جلسه پایان. هنوز هم برخی از عمده توافق رسیده بودند میان مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

قانون ارسال شد به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis که دوباره گسترش استفاده از خصوصی-مدرسه کوپن در فلوریدا مورد علاقه جمهوری خواه-چراغ قوه مقننه.

اندازه گیری (HB 7067) می تواند بیش از دو برابر اندازه توانمندسازی خانواده برنامه بورس تحصیلی آغاز شده و تنها در سال گذشته – ساخت دیگر تقریبا 29,000 دانش آموزان در حال حاضر واجد شرایط.

DeSantis خاصی برای ثبت نام در این قانون.

مجلس نمایندگان و مجلس سنا نیز به تصویب یک DeSantis اولویت افزایش حداقل حقوق معلم به $47,500 است که قرار فلوریدا پس از نیوجرسی در میان دولت حقوق پایه. دولت بزرگترین اتحادیه معلمان به فلوریدا انجمن آموزش تا به حال تحت فشار قرار دادند برای پول بیشتر برای رفتن به معلمان جانباز اما این قانون در حال پیشروی به خانه شامل هیچ تضمین می کند.

DeSantis تا به حال به دنبال یک $902 میلیون بسته افزایش حقوق و دستمزد و پاداش است. اما قانونگذاران نگاه بیشتر احتمال دارد به حل و فصل در حدود 500 میلیون دلار برای معلم در پرداخت بودجه هنوز در حال کار بر روی.

بسیار کمتر از آن سطح خواهد به $47,500 حداقل حقوق و دستمزد به بیش از یک هدف نسبت به یک واقعیت برای بسیاری از استان ها نمایندگان مجلس واگذار شده است.

یکی دیگر از پیشنهاد فرماندار تایید شده – امکان کالج ورزشکاران برای به دست آوردن پول خود را به “نام تصویر, شباهت یا شخصیت” – هم پاک قوه مقننه. اندازه گیری (SB 646) نمی خواهد اثر را تا 2021 اما دیده می شود توسط بسیاری به عنوان حمایت گسترده تلاش ها برای فشار NCAA به ترک فعلی ممنوعیت ورزشکاران کالج پذیرش پرداخت.

گسترش coronarivus همچنین آویزان بیش از دیگر آخرین روز این موضوع – با سنا تصویب DeSantis انتصاب دولت جراح عمومی اسکات Rivkees اطفال فوق تخصص غدد و استاد دانشگاه فلوریدا است.

Rivkees است ایفای نقش مرکزی در DeSantis تلاشهای دولت برای جلوگیری از ویروس کشنده. اما چند دموکرات با انتقاد از عدم وجود خود را از گسترده بهداشت عمومی تجربه کمبود گسترده تست و دولت به طور کلی پاسخ به هنوز هم اتفاق می افتند بحران است.

“ما نیاز به فعال و واکنشی از اقدامات اجرایی ما” گفت: Sen Jose Javier Rodriguez D-میامی.

اما یکی دیگر از میامی دموکرات ایالت Jason پیزو اختلاف نظر داشتند هشدار “این است که زمان برای تغییر تیم است.”

“در حال حاضر بسیاری از آنچه که من فیلدینگ در اوایل صبح و اواخر شب است وحشت در منطقه” پیزو گفت. او گفت: در میان چنین اضطراب آن اشتباه خواهد بود برای قوه مقننه به آن می گویند “ندارد ایمان ما جراح عمومی.”

Rivkees تایید شد 31-9 به باقی می ماند به عنوان دولت سلامت بالا افسر.

یک میزبان از بودجه معاملات در حال حاضر به دنبال به احتمال زیاد به تحمل اواخر ساعت تلاش برای پمپ کردن ذخایر حداقل 300 میلیون دلار به بی پرده پیش بینی های اقتصادی ضربه به گردشگری و گسترده در آتن که روز شنبه تمدید شده به مدارس سراسر فلوریدا.

3 درصد در سراسر-هیئت مدیره افزایش حقوق برای کارمندان دولت به نظر می رسد مجموعه ای برای شروع در ماه اکتبر. بازدید فلوریدا دولت توریستی آژانس بازاریابی قرعه کشی خواهد شد 50 میلیون دلار در سال آینده و تمدید شود به 2023 – اجتناب از یک برنامه ریزی ژوئن 30 تاریخ انقضا.

یکی دیگر از $625 میلیون دلار برای بهبود آب کار به سهولت دولت جلبک مشکلات مجموعه همراه با 100 میلیون دلار برای فلوریدا برای همیشه زمین و محیط زیست-خرید برنامه.

قانونگذاران همچنین توافق کرده اند که به صرف کامل $387 میلیون دلار در دولت مقرون به صرفه مسکن صندوق برای دیدار با نیازهای در آورده با افزایش قیمت خانه است که باید محور و تقاضا برای کاهش هزینه مسکن به سطح دیده نمی شود پس قبل از رکود بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>