فلوریدا جلبک سم باقی مانده در دلفین ها جگر حتی زمانی که گل

یک جلبک دریایی است که می درخشد مانند پری گرد و غبار در شب است که آسیب رساندن به bottlenose دلفین ها حتی زمانی که جلبک است نه گل

یک جلبک سم 1,000 بار مرگبارتر از سیانید همچنان در ردیابی سطح در جگر از bottlenose دلفین ها در تالاب رودخانه هند یک مطالعه جدید نشان می دهد باقی مانده وجود دارد حتی زمانی که جلبک است و نه گل.

در دراز مدت پیامدهای بهداشتی برای این تالاب را بالا درنده و دیگر زندگی دریایی نامشخص باقی می ماند.

“ما در حال ساخت هر گونه نتیجه گیری در مورد آنچه که آن را انجام می دهند به آنها گفت:” اسپنسر آتش استادیار در فلوریدا فن آوری.

این مطالعه برای اولین بار ایجاد یک سطح پایه از سم در تالاب دلفین ها که در آن به مقایسه آینده سطح سم در طول دلفین strandings و یا می میرند-آف.

“این چیزی است که ما انتظار داریم به نوع پس زمینه, سطح,” آتش گفت.

مرتبط با: 174 دلفین های مرده از جزر و مد قرمز و شکوفه کردن فلوریدا

سم به نام saxitoxin می آید از همان جلبک که می درخشد مانند پری گرد و غبار در شب در تالاب. این مطالعه به رهبری فلوریدا فن آوری, اولین گزارش از saxitoxin بودن در شناسایی پستانداران دریایی وجود ندارد و یک جلبک شکوفه.

Saxitoxin مسمومیت از خوردن تالاب ماهی ساخته شده است که افراد بیمار قبل از است. همان سم ارائه شده است پف کننده ماهی محدودیت برداشت از سال 2002 پس از چندین نفر تقریبا درگذشت پس از خوردن ماهی. حداقل 28 نفر بیمار در سال 2002 و 2003 پس از آنها خوردند pufferfish در تیتوسویل منطقه منجر به یک دولت دائم ممنوعیت برداشت ماهی.

Saxitoxin یک محصول جانبی طبیعی از گونه های خاصی از جلبک شناخته شده به شکوفه در تالاب و فلوریدا دریاچه ها و رودخانه ها از جمله سنت جانز رودخانه منبع اصلی این منطقه آب آشامیدنی. محلی سم اغلب در ارتباط با یک جلبک به نام Pyrodinium bahamense. مایل به قرمز جلبک است که خالی از سکنه خور بیش از دهه گذشته است bioluminescent و آن را محبوب برای فریب تورهای قایق پارویی اسکیموها و ecotourists.

انسان saxitoxin قرار گرفتن در معرض و معمولا از خوردن ماهی خاص که حاوی آن را در خود بافت.

سم بلوک سلول های عصبی از سنجش سیگنال. علائم saxitoxin مسمومیت عبارتند از: بی حسی در دهان به سرعت به عنوان 30 دقیقه پس از قرار گرفتن در معرض, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. در مسمومیت شدید بیماری به طور معمول به سرعت در حال پیشرفت است و ممکن است شامل تهوع, استفراغ, شناور, احساس سردرد, ضعف عضلانی, سوزش و یا سوزن سوزن شدن احساس و نارسایی تنفسی. مرگ رخ می دهد از فلج CDC می گوید.

فلوریدا Tech مطالعه آنلاین منتشر شد به تازگی در journalAquatic سم شناسی.

فلوریدا Tech دانشجوی کارشناسی ارشد جرمی براونینگ و وندی Noke Durden و مگان به سرقت رفته از Hubbs-سی ورلد موسسه تحقیقات و تحليل کبد نمونه از 119 مرده دلفین ها جمع آوری شده از سال 2002 تا 2011. آنها استخراج شده از کبد نمونه از دلفین مرده یافت از سال 2002 تا 2011 بیشتر از دلفین های موجود در تالاب, هالیفاکس رودخانه و در ساحل.

محقق می گویند این کشف نشان می دهد saxitoxin یک تهدید در حال ظهور به هر موجود زنده زندگی در تالاب اما به چه میزان ناشناخته است.

آتش گفت: دلفین ها دریافت saxitoxin از ماهی خوردن آنها از جمله کفال دریایی, ماهی قزل آلا و شاه ماهی است. او و همکارانش از بندر شعبه موسسه اقیانوس شناسی در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک نیز به تازگی به اتمام جداگانه سه سال مطالعه که در بر داشت 1 در 4 تالاب ماهی آنها مورد بررسی قرار گرفت شامل saxitoxin. سم سطح بودند یک سوم از فدرال اقدام محدود در آن صدف امن تلقی به خوردن آتش گفت.

“من فکر می کنم آن را خیلی زود ما را به هر گونه توصیه او گفت:” از اینکه افراد باید از خوردن تالاب غذاهای دریایی.

محققان برای اولین بار شروع به گمان Pyrodinium bahamense را سمیت در تالاب در اوایل 2000s پس از 28 نفر بیمار خوردن تالاب پف کننده ماهی در سال 2002 و 2003.

برخی از دانشمندان گمان می برند جلبک و آن saxitoxin می تواند مرتبط به حدود 120 دلفین مرگ و میر در تالاب بین تابستان سال 2000 و از 2001. حدود چهل درگذشت بین ایالات متحده 192 و دولت جاده 520 در یک ماه. Saxitoxin ممکن است سرکوب دلفین سیستم ایمنی بدن آنها را مستعد ابتلا به بیماری است.

به عنوان تالاب دستاوردهای بیش از حد مواد مغذی از طریق رواناب جلبک شکوفه می تواند اغلب و به شدت منجر به بیشتر مواد سمی به زنجیره غذایی.

با همکاری اساتید Toufiq رضا (ع) و رالف Turingan آتش ارائه شده است یک کمک هزینه فدرال پیشنهاد برای مطالعه یک راه برای حذف saxitoxins و جلبک است که تولید آن از آب است. این تحقیق شامل برداشت جلبک در طول یک شکوفه تبدیل آن به یک ماده جامد و re-معرفی که مواد به آب به عنوان یک راه برای عقب کشیدن جلبک.

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا [email protected]

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

این داستان در اصل منتشر شده به floridatoday.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه در گانت رسانه ای شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im