دیزنی جهان جنگل کروز سوار نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده در روز پنج شنبه هنگامی که یک قایق پر از مسافران غرق آب تیره.

خوشبختانه عصبانی اسب آبی واقعی نیست.

دیزنی جهان جنگل کروز سوار که مسافران در آرام تور از طریق یک رودخانه پر از ربات حیوانات چپ چپ رفت روز پنج شنبه هنگامی که یک قایق پر از مسافر غرق شد به کم عمق آب تیره.

هر چند Dwayne “The Rock” Johnson است که بازیگران در یک ماجراجویی آینده فیلم با الهام از سوار شدن وجود ندارد به جهش به نجات فلوریدا Reedy نهر آتش نشانی در پاسخ به این رویداد جهانی دیزنی نمایندگان به تایید ایالات متحده آمریکا امروز.

هر مسافری خارج شد قایق با خیال راحت و مقامات پارک مشغول به کار برای کمک به مرطوب مهمانان لذت بردن از استراحت از روز خود را.

بعد از آن روز یک مسافر روی عرشه کشتی در حال غرق شدن کشتی ارسال شده عکس از ضرب وشتم خود تایید نشده حساب توییتر @synewaves.

“ما قایق در جنگل های کروز غرق امروز” کاربر نوشته اضافه کردن یک تصویر از مسافران فوت زیر آب. “بار سرگرم کننده!”

ما قایق در جنگل های کروز غرق امروز. بار سرگرم کننده! #wdw pic.twitter.com/jCxjIOzu9Z

— متی وینس (@synewaves) 27 فوریه سال 2020

وی افزود: یک تصویر از یک مرد ایستاده در قایق های خود را با آب تقریبا تا کمر.

ما قایق در جنگل های کروز غرق امروز. بار سرگرم کننده! #wdw pic.twitter.com/jCxjIOzu9Z

— متی وینس (@synewaves) 27 فوریه سال 2020

“ما کاپیتان عالی بود با استفاده از یک رادیو برای دریافت کمک و ما را ندارد پا خیس یا مرطوب از روی لباس برای بسیار طولانی” کاربر خود ادامه داد. “من می توانید بقیه آسان بودن بخشی از بهترین دیزنی استعاره در تمام دوران”

آن را طولانی نیست قبل از جوک ها در مورد غرق شدن شروع به آمدن به سطح.

“تصور کنید که یک بازی گاه به گاه گردشگری در جنگل کروز قایق و آن را فقط راست تا غرق می شود و شما نمی دانید که اگر آن را بخشی از سوار شدن یا نه” نوشته کاربر توییتر @DisneyDweller.

کاربر @theWillSource گفت: تخلیه یک کشتی غرق می افزاید: به جنگل کروز ماجراجویی.

“مردم ادعا می کنند که آنها می خواهند همهجانبه بیشتر و واقع بینانه تجربه اما پس از آن شکایت دارند زمانی که خود را در جنگل کروز قایق شروع به غرق شدن” او نوشت. “مانند اتفاق می افتد که گاهی k?”

کاربر @themeparkjosh تعجب که چگونه کاپیتان که فراهم می کند punny تفسیر در طول سوار پاسخ داد.

“به خدا من امیدوارم که جنگل کروز کاپیتان hammed آن را در حالی که مهمان بودند در حال تخلیه است,” او نوشت. “‘اگر این نیست کامل استعاره برای زندگی عشق من: شما همه ترک و من به سمت چپ در حال غرق شدن.’ “

یک ویدئو از این رویداد به دست آورده مقايسه با سال 1997 فیلم “تایتانیک” با user @nahtanoJcimsoC های یک صحنه از مسافران تخلیه کشتی به عنوان Celine Dion کمربند “My Heart Will Go On.”

یکی از قایق در جنگل های کروز سوار در والت دیزنی جهانی غرق شد & کسی ثبت آن و اضافه شدن تایتانیک آهنگ “my heart will go on”😂pic.twitter.com/mnslH2TVsk

— .Aɔıssǝſ (@gerwigsbitch) در 28 فوریه سال 2020

کاربر @WALTBACON به شوخی اشاره کرد که چگونه کشتی غرق شد و دو روز پس از باب Chapek جایگزین Bob Iger به عنوان مدیر عامل شرکت والت دیزنی است.

تعداد جنگل کروز قایق که غرق تحت Bob Iger – 0

Chapek – pic.twitter.com/cyOivjT3xL

— والت بیکن (@WALTBACON) 27 فوریه سال 2020

این داستان در اصل منتشر شده به usatoday.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه در گانت رسانه ای شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de