فلوریدا ناسالم ذخایر

به عنوان بیماران مبتلا به لوپوس انتظار دولت این است که احتکار نزدیک به 1 میلیون دوز از HCQ برای COVID-19 درمان

به عنوان بیماران مبتلا به لوپوس در تلاش برای پیدا کردن لوازم از مواد مخدر آنها به شدت نیاز ایالت فلوریدا hashoarded یک ذخیره برای یک COVID-19 درمان است که اثبات نشده است.

در مارس Gov. ران DeSantis مرتب مجامع اهدای 1 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین برای بیمارستان ها در سراسر کشور. کمتر از 2% توزیع شد, ترک 983,900 دوز نشسته در تالاهاسی.

“ما تا به حال 1000 نفر ارسال نامه درخواست فرماندار برای رسیدگی به آنچه که تبدیل شدن به یک کمبود” گفت: Amy Yalden مدیر اجرایی بنیاد لوپوس آمریکا فلوریدا فصل. او گفت: آنها شنیده ام هیچ چیز: “هیچ پاسخ. هیچ. هرگز.”

به عنوان مواد مخدر باقی می ماند warehoused مردم withlupus که تکیه بر hydroxychloroquineto دفع ارگان آسیب و درد و ناتوانی در پرداخت سه برابر هزینه و اغلب نیاز به جایگزین گسترده تر با نام تجاری-نام نسخه Plaquenil.

“مردم نمی توانند خود را عادی تجویز و ما نمی دانیم که در آن مواد مخدر است که رفت و به بیمارستان” Yalden گفت: در ماه گذشته.

چه Yalden نمی دانست این بود که بسیاری از thedosesnever ساخته شده آن را به دولت مراکز پزشکی.

“به تاریخ 16,100 دوز توزیع شده به شش بیمارستان که درخواست دارو” با توجه به یک ایمیل در روز پنج شنبه از دولت مشترک مرکز اطلاعات در COVID-19. “دولت هنوز 983,900 دوز در دست است.”

با توجه به تولید کننده Amneal, هیدروکسی کلروکین یک عمر 24 ماه.

ظهور و سقوط از HCQ

نزدیک شروع به وسیلة coronavirus همه گیر گزارش های موردی از موفقیت با استفاده از hydroxychloroquineto درمان COVID-19infections گسترش از طریق شبکه های رسانه های اجتماعی و اخبار گزارش. این دارو معمولا به نام HCQ استفاده شده است برای چندین دهه برای جلوگیری از مالاریا و یک استاندارد برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید یکی دیگر از بیماری های خود ایمنی.

واقعی افزایش برای HCQ آمد و در مارس whenPresident دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به ترویج مواد مخدر writingin یک مارس 21 جیر که در ترکیب با یک آنتی بیوتیک می تواند آن را “یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است.” در 18 مه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال شروع به گرفتن HCQ برای جلوگیری از ابتلا به COVID-19 عفونت است.

چند هفته بعد در ژوئن 3, resultsof کنترل شده مطالعه منتشر شده در theNew مجله پزشکی انگلستان نشان می دهد که HCQ بود بهتر از دارونما در پیشگیری از یک عفونت کروناویروس.

کارشناسان پزشکی تا به حال هشدار داد در برابر تکیه onanecdotal evidencerather از بالينی trialsto اثبات این دارو اثر بخشی. اما DeSantis نیست صبر کنید برای اثبات علمی که مواد مخدر کار کرده است.

در آوریل 7, DeSantis اعلام کرد او رسیده بود به تهمت درخواست او speakwith نخست وزیر هند برای هموار کردن راه fora حمل و نقل دوم از HCQ از Teva دارویی Industriesto فلوریدا بیمارستان. در همان کنفرانس خبری DeSantissaid نیوجرسی-بر اساس Amneal داروسازی خواهد بود حمل و نقل “یک میلیون دوز” به Tallahasseethe روز بعد.

بیماران مبتلا به لوپوس سمت چپ

دولت هیدروکسی کلروکین debaclerankles سارا Esidore تمپا. 37 ساله شده است مبارزه با لوپوس برای 17 سال است.

“مصرف آن را از یک بیمار جمعیت و دادن آن به دیگری به نظر نمی رسد مثل یک راه حل و آن را بسیار خسته کننده برای جامعه ما” Esidore گفت. “این یک محاکمه و درست دارو برای لوپوس تایید شده در سال 1955 و آن را مورد تایید نیست برای COVID زمانی که این اتفاق افتاد.”

هیدروکسی کلروکین نگه می دارد ناتوان کننده شعلهور شدن این بیماری تحت کنترل Esidore گفت. “من تا به حال تمام نارسایی ارگان زمانی که من در خارج از آن. من نمی هر گونه نارسایی ارگان زمانی که من در آن بود.”

تجویز تحمل بار مسئولیت کمبود سعید نیک Monfreda یک عضو هیئت مدیره و خزانه دار از فلوریدا فصل لوپوس پایه و اساس است.

“من نا امید شدم با پزشکان نوشت که این نسخه. هیچ دلیلی وجود یک دندانپزشک باید نوشتن یک نسخه برای هیدروکسی کلروکین” گفت: Monfreda از ساحل بوینتون. “اگر شما به یک پزشک مسئول شما نباید در نوشتن این نسخه. من سرزنش پزشکان بیشتر از رسانه ها و سیاستمداران است.”

در فلوریدا های مختلف حرفه ای پزشکی از جمله پزشک و دستیاران پیشرفته پرستار ثبت شده پزشکان optometrists, podiatrists و دندانپزشکان می توانید با نوشتن نسخه.

Monfreda که لوپوس گفت: بعد از شنیدن در مورد هیدروکسی کلروکین استفاده می شود برای COVID-19 او رفت و به او به طور منظم داروخانه به یک نسخه پر است. در حالی که وجود دارد او معمولی پرسید که آیا آنها تا به حال شنیده در مورد هیدروکسی کلروکین و COVID-19 اتصال. “بله, ما در حال حاضر” بود جواب او گفت:. و hecouldn را دریافت نسخه خود را پر.

برای اولین بار نسخه برای HCQ در دو هفته گذشته از افزایش مارس 1,235% در سراسر کشور که نسبت به دو هفته اول ماه مارس با توجه به IPM.ai, a subsidiary of the Cambridge, Mass.-بر اساس از بین بردن یک شرکت متخصص در مراقبت های بهداشتی داده ها و تجزیه و تحلیل. در فلوریدا نسخه برای HCQ افزایش 2,973% در ماه مارس 16-31 در مقایسه با ماه مارس 1-15.

Esidore گفت: برای چند ماه گذشته مردم withlupus تلاش کرده اند برای پیدا کردن هیدروکسی کلروکین. پایه و راه اندازی لوازم از طریق داروخانه آنلاین, اما این سیستم افزایش هزینه HCQ برای بیماران.

“قبلی به این همه آن را بسیار مقرون به صرفه مواد مخدر 30 دلار به 40 دلار برای سه ماه به عرضه” او گفت:. و حتی اگر پایه کار کرده است برای دریافت هزینه های پایین حاضر تامین کننده مردم هنوز پرداخت سه برابر برای 30 روز و بیشتر نمی تواند بیش از دو هفته از عرضه است.

پرداختن به کمبود

از حدود 1.5 میلیون Americanswith لوپوس 90 درصد زنان هستند. این بیماری به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم افریقایی, آسیایی, آمریکایی های بومی و جزایر اقیانوس آرام فرود.

افرادی که مواد مخدر برای سال نمی توانید نسخه خود را پر برای بیش از چند هفته است. و theycan دسترسی نیست ارزان تر نسخه عمومی. این نام تجاری نسخه Plaquenil می تواند هزینه 10 برابر.

بنیاد لوپوس نیز خواسته دولت داروسازی هیئت مدیره به بحث در مورد مواد مخدر را کمبود و ویرانگر جسمی و مالی و اثر آن در افراد مبتلا به مزمن اختلالات خود ایمنی مانند لوپوس.

“آنها حتی نمی خواهد آن را در دستور کار” Monfreda گفت.

“فلوریدا مدیره از داروخانه مورد بحث نیست هیدروکسی کلروکین و یا هر گونه دیگر داروهای مربوط به COVID-19,” هیئت مدیره ارتباطات دفتر نوشت: در پاسخ به یک پرسش از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا.

اکثر کشورهای دیگر خطاب نامناسب تجویز و احتکار هیدروکسی کلروکین به “اطمینان حاصل شود که بیماران مبتلا به بیماری مزمن می تواند همچنان به مدیریت خود و بیماری های است که بیشترین شدت بیمار دریافت دارو نیاز آنها” با توجه به اطلاعات وارد شده توسط اتحاد ملی از دولت داروسازی انجمن.

پاسخ در همه اما 12 متحده در بازه زمانی از مشاوره داروسازان به استفاده از خود را “قضاوت حرفه ای” در هنگام پر کردن نسخه به منع داروسازان از پر کردن نسخه اگر آن را برای استفاده در پیشگیری و یا درمان COVID-19.

برخی از دولت ادارات بهداشت توصیه پزشکان که هیچ کارشناسی مطالعات اثربخشی این دارو به عنوان یک درمان برای COVID-19 و هشدار داد که “نامناسب تجویز یا توزیع داروها به منزله غیر حرفه ای انجام. … تجویز و داروسازان موظف به پیروی از قانون استاندارد مراقبت و حرفه ای کدهای اخلاق در خدمت بیماران خود و سلامت عمومی است.”

Yalden از فلوریدا لوپوس بنیاد گفت: یک دکتر تماس خود را پس از خواندن در مورد وضعیت افراد مبتلا به لوپوس قادر به دریافت دارو. او hadprescribed آن را برای خود و اعضای خانواده. او به او گفت که او تا به حال متوجه تاثیر اقدامات او و کسانی که از سایر پزشکان است.

مشابه اذعان و ندامت فاقد آن بوده اند از نظارتی و مقامات منتخب. افراد مبتلا به لوپوس بودند “به طور کامل نادیده گرفته شده است. ما نمی هر گونه کمک از رهبران ما” Esidore گفت.

“در حال حاضر ما می دانیم که این می تواند اتفاق می افتد … من آرزو می کنم وجود دارد werebetter برنامه ریزی و پروتکل های قرار داده در محل” Esidore گفت. “اگر این اتفاق می افتد با یکی دیگر از مواد مخدر و بیماری دیگری من می خواهم برای دیدن لوازم حفظ برای بیماران که نیاز به آن را برای خود مزمن بیماری است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>