پرواز ماهیگیری در Driftless امریکا: چگونه من سقوط در عشق با یک, وحشتناک, تفریح و سرگرمی فوق العاده

آن را دشوار است به نفرت ما انتخاب تفریح و سرگرمی, حداقل گاهی اوقات. بی حس شدن انگشتان دست است که آن را غیر ممکن به کراوات گره. ضربه زننده ماهی. پشه swarms. سرد ، آن را مانند گلف اگر سوراخ می تواند حرکت کند و یا کاملا ناپدید می شوند. پرواز ماهیگیری به من نشان داده است از یک طرف و سرخوردگی من نمی دانم کسی می تواند احساس. و این دقیقا همان چیزی است که نگه می دارد من در آب در تمام طول سال های طولانی.

پرواز ماهیگیری فروشگاه به نام ترمیم مقررات باز در جنوب مینیاپولیس در سال 2012 و محل عرضه کولرهای پر از ارزان زرد آبجو و یک twangy rock band را برای جشن تولد سال بعد. یک دوست از من دعوت همراه و هر چند پرواز ماهیگیری چیزی بود که من می دانستم که هیچ چیزی در مورد در آن زمان ارزان زرد آبجو و twangy سنگ شد من بسیار چیز. (دو نفر از سه العین بد نیست.) تا پایان سال 2013 من تازه خریداری پرواز میله و حلقه راه اندازی شاید ده اشکالات و هیچ ایده چه چیزی من خودم به.

هدف از پرواز ماهیگیری است که برای گرفتن ماهی. آن نسبتا ساده است. زمانی که اکثر مردمی فکر می کنم از پرواز ماهیگیری آنها فکر می کنم ماهی قزل آلا. اما در حالی که بسیاری از مردم تنها هدف قهوه ای و سیاه و رنگین کمان پرواز ماهیگیری اشاره به روش ماهیگیری به جای این نوع از ماهی که گرفتار هستند. بسیاری از مردمی هدف panfish باس و حتی muskies با میله پرواز. هر ماهی که می توان با یک bobber یا crankbait نیز می تواند در پرواز است. قزل آلا فقط بیشتر مردم در ارتباط با صید ماهی با میله پرواز به طوری که چیزی است که من را به چوب است.

هنگامی که اکثر مردم به پرواز ماهیگیری آنها تگ اول همراه با یک دوست با تجربه می داند که طناب. نه من.

من عاقلانه کبوتر سر برای اولین بار به یک سرگرمی گران قیمت است. آن مه 2014 در پرستون, مینه سوتا در ریشه رودخانه زمانی که من صرف روز اول من در آب است. من راد به درستی مونتاژ—خط رشته از طریق هر یک از راهنمای و همه چیز. بدون دانستن هر چیزی در مورد آن پرواز را انتخاب کنید, من استفاده می شود یک گره گرفتم از تماشای فیلم های یوتیوب به ضمیمه اشکال به پایان خط من. من waders کشیده شد و جلیقه من تا به حال بیشتر جیب خالی. جایی که دانش من متوقف شده است. من تا به حال هیچ ایده چگونه برای پیدا کردن ماهی و یا حتی چگونه به بازیگران یک پرواز در مقابل آنها اگر من برای پیدا کردن هر.

Audra Kerlin

Audra Kerlin

و در عین حال به نوعی من گرفتار یک ماهی. عجله آدرنالین که ترشح و احساس یک یدک کش در خط چیزی بود که من هرگز فراموش نکنید. جعلی آن تا زمانی که شما آن را به مردم.

اما آن را فقط شانس گنگ که من هر چیزی که روز اول. متعاقب آن تعداد انگشت شماری از بار رفتم ماهیگیری منجر به یک سری از skunks. در سال اول که شامل چندین سفر به Whitewater در طول رودخانه به خصوص سرد و برفی زمستان من skunked بیشتر از نه. اگر شما جدید به پرواز ماهیگیری و یا اگر شما به فکر گرفتن به آن صبر کنید تا ماه های گرم. شما احتمالا نمی گرفتن هر ماهی اما حداقل شما می شود گرم است. که زمستان بود و کاملا پر از بدبختی در رودخانه. -2/10 توصیه نمی.

با عمل (به آرامی) آمد و موفقیت بیشتر. من در نهایت صرف زمان بیشتری را با یک خط در آب از من بود untangling گره و unsnagging من مگس از درختان. روشن, من هنوز هم صرف زمان بیش از حد نیست-ماهیگیری در حالی که تلاش برای ماهی اما نسبت کمی بهبود یافته به نفع من. من گاهی اوقات ابتلا به چند ماهی طول یک روز یک روند است که من با خوشحالی به ارائه گزارش ادامه داده است. من هم شروع به کم کردن سرعت و لذت بردن از زیبایی از رودخانه ها. به جای پرتاب در دنده من و عجله به آب برای شروع ماهیگیری, من می خواهم را به من زمان مطالعه و آب و باد و مگس و ماهی حتی قبل از خیس شدن. آن من مجبور به آرام کردن دندان پایین و تجربه کاری.

…این است که شروع به صدا مانند برخی از تحول ذن تجربه نیست ؟

پرواز ماهیگیری شروع به مصرف ، کار هفته سپری شد انتظار تا آخر هفته به فرار به یک رودخانه است. در روزهای تابستان طولانی من می خواهم غالبا جست و خیز شهر پس از کار برای رفتن به Kinni در ریور فالز, Wisconsin. گاهی اوقات من می خواهم درایو یک ساعت ماهی برای یک ساعت تا, تاریک, سپس درایو ساعت به خانه برگشت. من نمی توانم بگویم آن ساخته شده حس بسیار به صرف دو ساعت رانندگی فقط برای یک ساعت ماهیگیری, اما من نمی—و هنوز هم نمی مراقبت. شبهای تابستان در دره رودخانه با جیرجیرک و قورباغه ها و مینیاتور مه ابر طولانی بیش از رپیدز سوم من زبان عشق. صید ماهی در حال تبدیل شدن بیشتر از یک جایزه اضافه شده این روزها.

اگر شما می دانید کسی که صرف مقدار زیادی از زمان پرواز ماهیگیری شما می دانید کسی که بسیار خاص و مجموعه ای از مهارت ها: تسلط بر گره untangling پیشرفته فحش چشمگیر, آبجو, تحمل, ناگفته صبر و چشم ناظر از یک نگهبانی. آنها همچنین به طور کامل غیر منطقی. ما در بر داشت چیزی است که ما عشق است و ما را انتخاب کنید به آن را انجام دهد راه سخت است. ما را انتخاب کنید تا از خواب بیدار شوید و قبل از طلوع آفتاب به ایستادن در یک رودخانه منجمد تا تیره. ما را انتخاب کنید به لرز برای ساعت در یک زمان. ما را انتخاب کنید به درایو ساعت از راه به سعی کنید یک نقطه جدید. ما را انتخاب کنید به استاد چیزی است که هرگز آسان تر می شود.

اگر من به شما گفت من از آن متنفر بودم, من می خواهم به دروغ گفتن به شما.

راهنمای گرفتن به پرواز ماهیگیری

1. تحقیق همه چیز پرواز ماهیگیری آنلاین.
لازم دنده گونه ماهی قزل آلا, ماهی قزل آلا, زیستگاه ماهی قزل آلا مواد غذایی – این همه وجود دارد. یادگیری تفاوت بین قهوه ای ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلای رنگین کمان. یادگیری آناتومی یک میله پرواز. یادگیری تفاوت بین یک رهبر و tippet. اینترنت در این مورد مفید است.

2. بازدید محلی پرواز فروشگاه
این است که یک منبع مهم است. من اعتبار ترمیم مقررات با من به جایی که من نیاز به. فروشگاه های محلی خود را دریافت کنید شما مجهز به دنده توصیه مگس شما میآموزد که چگونه به بازیگران آموزش به شما چگونه به کراوات مگس (اگر شما به آن) و اتصال شما با دیگر همفکر مردمی برای آینده ماهیگیری.

3. پیدا کردن یک دوست
آیا شما یک دوست است که صرف زمان بر روی رودخانه ؟ آیا شما به دنبال کسی که در Instagram که دوست دارد به ماهی ؟ با آنها صحبت کنید. ملاقات برای قهوه یا آبجو(ع) و یادگیری آنچه شما می توانید در مورد گرفتن آغاز شده است. از آنها بخواهید تا شما را ماهیگیری. ما مردم خوب.

4. یادگیری پرواز ماهیگیری قوانین و مقررات
هنگامی که در سال می تواند به شما گرفتن ماهی ؟ که در آن می تواند به شما گرفتن ماهی ؟ آنچه که شما می توانید استفاده کنید برای گرفتن ماهی ؟ مقررات متفاوت از دریاچه به دریاچه و رودخانه به رودخانه. این قوانین در محل هستند برای حفظ سلامت ماهی جمعيت و با سالم خوب اگر شما fuck up) است.

5. امتحان کنید. شکست. تکرار.
پرواز ماهیگیری آسان نیست. سادگی نیست چرا ما صرف وسواسی ساعت تعقیب ماهی است که ممکن است یا ممکن است وجود داشته باشد. می دانم که شما احتمالا نمی خواهد پیدا کردن موفقیت حق دور. این می تواند خسته کننده باشد. اما هنگامی که شما گرفتن که اولین ماهی هیچ یک از این امور و شما ناگهان به خودتان پیدا کنید در یک یک هفته ای در سفر به مکزیک با کسی که شما فقط ملاقات کرد—داستان واقعی است. شانس خوب در خارج وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>