پس مجلس تصویب, ایالات متحده آمریکا یک فرصت به ممنوعیت شکنجه کوسه باله تجارت

هر سال باله از به عنوان بسیاری از 73 میلیون کوسه گردش در سراسر جهان در یک مجموعه بین المللی بازار. آنها عنصر کلیدی در سوپ باله کوسه لوکس ظرف عنوان یک نماد وضعیت در برخی غذاهای آسیایی.

تجارت جهانی در باله های کوسه در حال کمک به یک بحران در میان کوسه جمعیت در سراسر جهان است. کوسه کشته می شوند 30 درصد سریع تر از آنها می تواند تکثیر و باله تجارت یکی از مجرمان اصلی. تا به یک چهارم از همه گونه از کوسه ها و بستگان خود را در معرض خطر انقراض است. برخی از کوسه جمعیت کاهش یافته و نزدیک به 90 درصد در دهه های اخیر. ناپدید شدن کوسه ها می تواند آسیب شکننده اقیانوس اکوسیستم چرا که به عنوان برترین شکارچیان کوسه کمک به حفظ تعادل جمعیت از گونه های زیر آنها را در زنجیره غذایی.

علاوه بر این بسیاری از باله های داد و ستد به دست آمده از طریق وحشیانه و ضد انسانی عمل شناخته شده به عنوان finning که در آن ماهیگیران در دریا گرفتن کوسه تکه کردن باله های خود و پرتاب حیوانات—معمولا هنوز زنده است—به آب. قادر به شنا کردن بدون باله های کوسه ها غرق خونریزی به مرگ یا خورده زنده با ماهی های دیگر است. چون فضا در قایق محدود است و باله های به مراتب با ارزش ترین بخش از کوسه ماهیگیران باید انگیزه ای برای استفاده از این بی رحمانه روش به باله.

اما جزر و مد در حال گردش است در برابر کوسه باله تجارت است.

در نوامبر 2019 در مجلس نمایندگان ایالات متحده صادر توجهی دو حزبی “نه” به این عمل بی رحمانه رای گیری 310 به 107 به تصویب یک لایحه منع تجارت از باله های کوسه و محصولات مشتق شده از باله های کوسه در ایالات متحده است. کوسه باله فروش حذف قانون به رهبری نمایندگان Gregorio Kilili Camacho Sablan (D-Northern Mariana Islands) و مایکل McCaul (R-تگزاس) را منع کلیه خرید و فروش و در اختیار داشتن برای مقاصد تجاری از این قطعات و محصولات. این قانون بر اساس قوانین قبلی تصویب شده توسط کنگره Shark Finning منع قانون از سال 2000 و حفاظت از کوسه قانون 2010—که ممنوع عمل shark finning در ایالات متحده آب و حمل و نقل در ایالات متحده آمریکا-پرچم عروق باله های کوسه به طور طبیعی متصل به یک کوسه لاشه.

عمل در حال حاضر نقل مکان کرد و به آمریکا که در آن یک سوم از اعضای حمایت موازی لایحه S. 877 معرفی شده توسط سناتور کوری بوکر (D-نیوجرسی) و شلی مور Capito (R-غرب ویرجینیا). در حال حاضر کمیته بازرگانی مجلس سنا را پاک کرده است این لایحه به صورت بالقوه طبقه عمل است.

متحده نیز در حال مبارزه است. در ماه ژانویه فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی, امضا لایحه به قانون است که ممنوعیت فروش و تجارت از باله های کوسه در باغ دولت است. دولت مجمع عمومی تا به حال تصویب این لایحه توسط یک رای از 54 تا 19 و دولت را در مجلس سنا تصویب نسخه خود را از این لایحه با رای 33 به 6. این رای برگه منعکس کننده اراده دولت ترکیبات: در بررسی های اخیر اکثریت نیوجرسی رای دهندگان گفتند که حمایت از ممنوعیت فروش مالکیت و تجارت از باله های کوسه.

نیوجرسی در حال حاضر می پیوندد 13 کشورهای دیگر از جمله همه از سواحل کشورهای همسایه و سه از مناطق ایالات متحده است که با تصویب قانون ممنوعیت یا محدودیت فروش از باله های کوسه—American Samoa, کالیفرنیا,, دلاور, گوام, هاوایی, ایلینوی, مریلند, ماساچوست, Nevada, New York, New York, جزایر ماریانای شمالی, اورگان, رود آیلند, تگزاس و واشنگتن است.

این زمان برای متوقف کردن کوسه باله تجارت نیز در جریان بین المللی است. در ژوئن 2019, کانادا, بزرگترین وارد کننده باله های کوسه در خارج از آسیا تصویب یک لایحه که شامل اقدامات لازم برای منع آن کشور در تجارت باله های کوسه و همچنین عمل finning در آب های کانادا. در سراسر جهان نزدیک به 60 شرکت های هواپیمایی و کانتینر شرکت های حمل و نقل از جمله هوایی چین شرقی هوایی حمل و نقل (شرکت مادر چهار چینی عمده شرکت های هواپیمایی) و دانی بزرگترین خط حمل و نقل—را ممنوع و حمل و نقل از باله های کوسه. بسیاری از بالا پایان رستوران ها و هتل های زنجیره ای در آسیا را نیز متوقف خدمت سوپ باله کوسه. تقاضا برای این سوپ رو به کاهش است اما نه به سرعت به اندازه کافی برای نجات کوسه ها در خود را دارد.

در حالی که finning در ایالات متحده آب است که در حال حاضر ممنوع است قانون فعلی کافی نیست زیرا هنگامی که باله های کوسه در زمین آنها می توان به فروش می رسد. علاوه بر این ایالات متحده شرکت در جهانی fin بازار همچنان به سوخت عمل در مکان هایی که فاقد کوسه-finning ممنوعیت یا کافی کوسه مدیریت و حفاظت از سیاست.

آن است که غیر ممکن است برای تضمین که کوسه باله های انسانی و پایدار منابع. این است زیرا هنگامی که یک باله است و جدا از آن است که غیر ممکن است به دانستن که در آن به دست آمده و یا اینکه آیا آن را قطعه قطعه کردن یک کوسه در دریا و یا حذف شده بعد از کوسه به ارمغان آورده بود به ساحل. آن را بسیار دشوار است برای تعیین گونه از کوسه. برای بیشتر قسمت ها باله های کوسه فروخته شده در ایالات متحده را از ایالات متحده فیشر. از آنجا که این باله به فروش می رسد در اینجا می تواند از کوسه ها که پره دار یا از در معرض خطر و یا در معرض تهدید گونه کوسه.

نقش ما این است که بزرگ شده توسط این واقعیت است که ایالات متحده آمریکا است که عمده ترانزیت بین المللی کوسه باله محموله. آمریکای لاتین یکی از مهم ترین کوسه باله-مناطق توليد و بسیاری از این کشورها حمل و نقل و باله های کوسه از طریق بنادر ایالات متحده. برخی از آمریکای لاتین سازمان ملل کشتی به اندازه یک سوم تا نیمی از تمام باله کوسه صادرات از طریق, ایالات متحده است. در واقع در فوریه 3, تقریبا از 1400 پوند از خشک باله های کوسه به ارزش حدود $1 میلیون پیدا شد توسط حیات وحش بازرسان در میامی. حمل و نقل اعتقاد بر این است که منشأ در آمریکای جنوبی و به احتمال زیاد رهبری به آسیا.

هنوز هم ممنوع کوسه باله تجارت در ایالات متحده است و مخالفان آن است. آنها استدلال می کنند که آمریکا کوسه شیلات در حال حاضر به خوبی مدیریت شده است. در واقعیت اما کمتر از 20 درصد از ایالات متحده کوسه سهام در نظر گرفته شده پایدار است. آنها همچنین استدلال می کنند که آن بی فایده است برای ماهیگیران به زمین کوسه و قادر به فروش آن باله. که استاندارد نیست فروش عاج از یک فیل مرده بی فایده است بیش از حد—اما به عنوان یک ملت ما تصمیم گرفته اند که گسترده بودن تمام فیل های جایگزین که خطرناک با استفاده از tusks.

ماهیگیری صنعت طرفداران ادعا می کنند که ممنوعیت fin تجارت را مضر اقتصادی اثرات. حقیقت این است که هر چند که کوسه ها ارزش خیلی بیشتر زنده از مرده است. در سال 2016 کوسه های مربوط به غواصی در فلوریدا تولید می شود بیش از $221 میلیون دلار درآمد و بیش از 3,700 شغل. علاوه بر این ماهیگیران هنوز هم قادر خواهد بود به فروش گوشت و محصولات دیگر از کوسه ها آنها زمین. در کشورهای که در آن کوسه باله تجارت ممنوع شده است وجود دارد هیچ شواهدی از اثرات منفی به ماهیگیری تجاری میباشد.

در نهایت برخی معتقدند ما می توانیم آدرس کوسه بحران نیست و با تغییر خود ما شیوه اما به سادگی نیاز به کشورهای دیگر خود را برای بهبود ماهیگیری کوسه روش. دومی یک هدف غیر واقعی. درصد کمی از ایالات متحده کوسه سهام شناخته می شود پایدار تأکید چقدر دشوار شیلات به مدیریت حتی در اینجا در یکی از ثروتمندترین و پیشرفته ترین کشورها است. علاوه بر این هنگامی که ایالات متحده منجر کشورهای دیگر را دنبال کنید. پس از ما ممنوع تجاری در تجارت عاج و بسیاری از کشورهای دیگر به دنبال کت و شلوار از جمله چین و اتحادیه اروپا و استرالیا.

به سادگی قرار دادن ایالات متحده باید حذف خود را از شکنجه و آسیب رساندن به محیط زیست جهانی تجارت باله کوسه. آمریکایی ها به شدت با آن مخالفت و ما در یک موقعیت به عنوان مثال مجموعه برای بقیه جهان است.

پیوستن به این موج برای آمریکا و کوسه باله بان. تماس خود را دو سناتور ایالات متحده آمریکا و از آنها بخواهید برای حمایت از S. 877 از باله کوسه فروش حذف عمل می کنند.

کوسه ارزش زنده تر از در یک کاسه سوپ.

این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در Truthout , و تولید شد, در همکاری با زمین | مواد غذایی | زندگییک پروژه از رسانه های مستقل موسسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>