مواد غذایی تمبر تغییر سوخت اضطراب به عنوان متحده سعی کنید برای جلوگیری از تاثیر

شیکاگو — داشتن مواد غذایی ارائه می دهد ریچارد باتلر یک ثبات او به ندرت شناخته شده در 25 سال. او در دولت بازداشت در سن 2 برد و خود را از سال های نوجوانی در پسران شیکاگو ” خانه و زندان برای سرقت و پس از تلاش برای پیدا کردن یک خانه دائمی.

این $194 سپرده ماهانه خود مزایای کارت اقدام به خرید محصولات تازه و گوشت.

“این بدان معنی است که جهان به من گفت:” ساقی که سهام یک آپارتمان یک خوابه با دو نفر دیگر. “ما می تواند بدون مقدار زیادی از چیزهایی مانند تلفن های همراه و موسیقی است. ما نمی توانیم بدون غذا خوردن.”

اما این ثبات است که در معرض خطر برای افرادی مانند ساقی که هستند سالم و بدون وابسته و بین سنین 18 و 49. جدید مغلوب ساختن پیشی جستن از قوانین دولت با در نظر گرفتن اثر آوریل 1 قرار داده و صدها هزار نفر از مردم در وضعیت خود را در خطر از دست دادن منافع خود را. آنها آمار به خصوص در مکان هایی مانند ایلینوی است که در برخورد با یک جدا مشابه تغییر در این کشور سومین شهر.

از هاوایی به پنسیلوانیا متحده در حال تقلا برای بلانت تاثیر قوانین جدید با حدود 700000 نفر در خطر از دست دادن مزایای مگر اینکه آنها را به دیدار برخی از کار آموزشی یا مدرسه مورد نیاز است. آنها به ثبت چند دولت طرح دعوی در دادگاه گسترش بودجه عمومی کار آموزش توسعه برنامه های خلبان و دو برابر کردن تلاش ها برای رسیدن به آسیب پذیر جوامع از جمله بی خانمان ساکنان روستایی و مردم از رنگ.

خدمات اجتماعی سازمان ها می گویند آنها نمی قادر خواهد بود برای پر کردن شکاف ساخت افزایش بی خانمانی و بیشتر بازدیدکننده داشته است بیمارستان در میان بزرگترین نگرانی است. کارشناسان می گویند آنها در حال حاضر دیده می شود نشانه های نگران کننده در برخی از کشورها.

“این یک اثر آبشاری گفت:” رابرت کمپبل مدیر عامل در تغذیه امریکا شبکه ای از صدها نفر از بانک های مواد غذایی در سراسر کشور. “آن را در افزایش مطالبات اضطراری سیستم غذایی, مواد غذایی, بانک ها و pantries.”

در حال حاضر کار واجد شرایط سفت بزرگسالان بدون وابستگان زیر 50 می توانید دریافت مزایای ماهیانه اگر آنها با 20 ساعت در هفته کار آموزش کار یا مدرسه مورد نیاز است. کسانی که همین حالا در حال محدود به سه ماه از مواد غذایی بیش از سه سال است.

اما متحده با نرخ بیکاری بالا و یا چند شغل شده اند قادر به صرف زمان محدود. هر دولتی به جز دلاور به دنبال چشم پوشی در برخی از نقطه, با توجه به, کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

قوانین جدید آن را سخت تر برای دریافت چشم پوشی. آنها برای اولین بار از سه تغییرات به Supplemental Nutrition Assistance Program و یا ضربه محکم و ناگهانی است که خوراک 36 میلیون نفر در سراسر کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تبلیغ تغییر به عنوان یک راه برای گرفتن مردم در حال کار و صرفه جویی 5.5 میلیارد دلار بیش از پنج سال است. سفت بزرگسالان بدون وابسته هستند و 7 درصد از ضربه محکم و ناگهانی دریافت کنندگان.

اما متحده در مبارزه با تغییر گویند که استدلال غلط است.

“نه هر کس است در یک موقعیت به یک کار فردا و در نظر گرفتن دور دسترسی به مواد غذایی است که فقط رفتن به آن سخت تر است” گفت: پنسیلوانیا وزارت خدمات انسانی وزیر ترزا میلر. “ما قصد داریم بیشتر مردم گرسنه در دولت است.”

پنسیلوانیا — که در آن به عنوان بسیاری از 100 ، 000 نفر می تواند تحت تاثیر قرار — است که کار با خدمات اجتماعی گروه برای ایجاد 30 کار برنامه های آموزشی برای ضربه محکم و ناگهانی دریافت کنندگان.

کارشناسان می گویند کار فرصت های محدود هستند.

بیش از نیمی از ضربه محکم و ناگهانی دریافت کنندگان باید دارای مدرک دیپلم هستند اما حدود یک چهارم کمتر است با توجه به مرکز بودجه و اولویت های سیاست. مشاغل موجود هستند بیشتر احتمال دارد که پرداخت کم تغییر برنامه است که ممکن است ارائه نمی دهد به اندازه کافی مقدماتی ساعت و چند مزایای مانند پرداخت مرخصی استعلاجی.

“الزامات کار واقعا واقعا خیلی تاثیر نرخ که در آن مردم در حال کار گفت:” ایلین Waxman در شهری موسسه غیر انتفاعی تحقیقات سازمان است. “اگر مردم کار می کنند و همواره آنها خیلی زیاد هستند.”

برخی از کشورهای در حال تمرکز بر مناطق روستایی که کمتر دسترسی به حمل و نقل و خدمات است.

هاوایی برای مثال می خواهد به توسعه یک برنامه آزمایشی برای کمک به 400 مولوکای ساکنان حفظ منافع. روستایی جزیره یک بار تا به حال چشم پوشی به دلیل بیکاری بالا اما قوانین جدید اختصاص مولوکای به همان بازار کار به عنوان نزدیک تر موفق مائوئی حتی اگر 30 دقیقه سوار هواپیما تنها راه برای سفر بین جزایر.

برنامه را با استفاده از آموزش و پرورش, آموزش و داوطلبانه برای انجام این کار مورد نیاز است. این مدل پس از برنامه های مشابه استفاده در کنترل از راه دور آلاسکا است که به دنبال چشم پوشی برای کمتر از جمعیت در مناطق. حدود 5000 نفر در آلاسکا می تواند منافع خود را از دست.

به طور کلی وکیل در حدود 20 ایالت و واشنگتن دی سی باید شکایت کرد برای جلوگیری از این قوانین است. آنها استدلال می کنند که این تغییرات مردم را مجبور به منحرف خود را محدود بودجه منجر به بی خانمانی و مشکلات سلامتی.

مردم با ناامنی غذایی صرف 45% بیشتر در مراقبت های پزشکی سالانه نسبت به کسانی که مواد غذایی امن با توجه به یک سال 2018 گزارش مرکز غیر انتفاعی در بودجه و اولویت های سیاست.

کارشناسان می گویند منتقدان نگرانی در حال تاسیس و نقطه به کنتاکی به عنوان یک مطالعه موردی.

مانند یک تعداد انگشت شماری از ایالت کنتاکی به طور داوطلبانه به تحكيم محدودیت زمانی برای ضربه محکم و ناگهانی مزایای پس از 2017. بیش از 13000 نفر در کنتاکی مزایای از دست رفته چون آنها به سه ماه محدود با توجه به 2019 شهری موسسه گزارش.

Anecdotally شده است وجود دارد افزایش در شربت خانه مواد غذایی بازدیدکننده داشته است.

در شهرستان فایتی که از دست آن چشم پوشی در سال 2018 متوسط تعداد ماهانه خانوار بازديد به مواد غذایی pantries شروع به پریدن کرد از از 1800 به 2000 گفته مایکل Halligan مدیر عامل از خدا شربت خانه مواد غذایی بانک در لکزینگتون.

“گرسنه مردم کمک کند آنها را به اشتغال” گفت: Mary Frances چارلتون, شیکاگو ائتلاف برای بی خانمان وکیل.

این دو whammy برای ایلینوی به عنوان Cook County خود را از دست داده چشم پوشی در این سال به دلیل بیکاری پایین چیزی است که اتفاق افتاده و در کشورهای دیگر به عنوان شرایط اقتصادی را بهبود بخشد. حدود 90,000 ایالت تحت تاثیر قرار خواهد شد مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر حکومت در همان زمان یکی دیگر از حدود 58,000 را در خطر از دست دادن منافع در منطقه شیکاگو.

برای چارلتون آن بوده است نگران کننده به عنوان بسیاری از مشتریان خود را از عدم دسترسی به ایمیل و اینترنت, و آنها ممکن است پیدا کردن تا زمانی که آنها برای رفتن به خرید مواد غذایی و کشف یک تعادل $0 در ایلینوی لینک کارت. او کار خود را به دریافت معافیت برای به عنوان بسیاری که ممکن است.

مثلا ساقی ممکن است واجد شرایط به دلیل مسائل مربوط به سلامت روان را ساخته اند که آن را دشوار برای او را به نگه داشتن یک شغل. او را در میان ساکنان تحت تاثیر این شهرستان تغییر را در مواجهه همان سرنوشت تحت مغلوب ساختن پیشی جستن از قوانین دولت.

در تلاش برای مقابله با این حجم از سوالات در مورد این موضوع ایلینوی اختصاص داده شده است یک آدرس ایمیل فقط برای مواد غذایی تمبر تغییرات و امیدوار است برای اضافه کردن بیشتر کار آموزش.

الهام بخش شرکت های غیر انتفاعی, اجرا می شود, آموزش های آشپزخانه و رستوران از یک تبدیل شیکاگو انبار. آن را پیشنهاد کرده است که افزایش آن تعداد نقاط برای ضربه محکم و ناگهانی شرکت کنندگان از 35 تا 45.

در روزهای اخیر فراکسیون مورد استفاده در اندازه گیری شد ناخوانا روی یک تخته سفید در نزدیکی آشپزخانه که در خدمت جنوبی-الهام کرایه مانند بلغور.

کارآموز آنتونی ردموند, 44, شروع به دریافت مواد غذایی تمبر زمانی که او از زندان آزاد شد در تابستان گذشته. با کمک او قادر به ترک خانه نیمه راه و پیدا کردن محل خود. پس از آموزش او امیدوار است برای پیدا کردن اشتغال و حفظ منافع است.

او در آرزوی باز کردن ناوگان کامیون مواد غذایی.

“اگر شما را به چیزی است که یک فرد نیاز دارد و بستگی دارد و آنها لازم نیست که هر گونه مهارت های زندگی به یک کار به نفع خانواده خود را,” او گفت:, “این فقط به علت مشکل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>