برای کالج است USF بهتر ادغام از FSU?

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و مجلس خوزه الیوا هر دو باز به ایده.

پس تا قبل از آن دیدگاه توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis, دولت, مجلس خوزه الیوا گفت: اواخر روز پنجشنبه او باز است و با توجه به ایده تاشو جدید دانشگاه فلوریدا به دانشگاه فلوریدای جنوبی به جای دانشگاه ایالتی فلوریدا.

DeSantis گفته بود پیش از آن در روز است که کالج و دانشگاه فلوریدای جنوبی را ممکن است بهتر مناسب از لحاظ جغرافیایی. جدید کالج ساراسوتا پردیس 57 کیلومتر از USF در تمپا و 321 کیلومتر از ایالت فلوریدا در این پردیس در تالاهاسی.

“من باز به دانشگاه جنوب فلوریدا و همچنین” اولیوا به خبرنگاران گفت:.

امکان ادغام کالج جدید به نهاد دیگر موجب اعتراض و تظاهرات دانشجويان و اساتيد و فارغ التحصیلان در این دانشگاه در روز پنج شنبه. مخالفان اختلاف اظهارات که این ادغام موجب صرفه جویی در پول و اصرار داشت که آن را تضعیف هنرهای لیبرال افتخارات کالج رتبه های بالا و کیفیت آموزش و پرورش است. منتقدان همچنین گفت: قرار است تحت یک بزرگتر مدرسه را کنترل خواهد ترک آن را در یک نقطه ضعف در گرفتن بودجه.

اما الیوا تصریح کرد: این موقعیت که این طرح را صرفه جویی در پول برای دولت و اطمینان از دانش آموزان می تواند همچنان به رفتن به یک دانشگاه که ارائه آنها را یک “بهره مند شوند.” وزارت امور خارجه تشکر. شیدا خوب صندلی از خانه عالی آموزش و پرورش, بودجه, پنل معتقد است که درجه بیش از حد هزینه در کالج جدید و فلوریدا دانشگاه پلی تکنیک است که می تواند تبدیل به بخشی از دانشگاه فلوریدا تحت لایحه ثبت شده در این ماه.

“من احساس نمی کنم که کسانی که دانش آموزان را در هر راه رنج می برند از دست دادن. آن را یک اختلال? بدون شک. اما مقدار پول که صرف این دو نهاد به طور کامل غیر قابل توجیه است و وظیفه ما به دنبال در چیزهایی مانند این که” اولیوا گفت.

خانه پیشنهاد (HB 7087) است به احتمال زیاد در نظر گرفته شده توسط کمیته تخصیص بودجه در هفته آینده با توجه به Rep. تراویس کامینگز یک فلمینگ جزیره جمهوریخواه که ریاست کمیته.

کالج جدید رئیس جمهور Donal اوشی است و بسیج محلی و دولت قانونگذاران و رهبران کسب و کار در برابر این پیشنهاد است.

این گزارش شامل مواد از سرویس خبری فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>