پرقدرت شهروند بازداشت شوک Surdyk را خریداران

مشتریان که شاهد آن خود را در زمان خشم به Yelp, گوگل, بررسی, و دیگر رسانه های اجتماعی توصیف دو تناسلی مردان, کشتی کج زن به زمین در حالی که سایر کارکنان “آن خندید.”

تماشاچیان می گویند که شکایت آنها به کارکنان در مورد استفاده از زور و خواستار توضیح از فروشگاه سیاستهای کارکنان و گفت: آنها خاطی و گفت: آنها را به ترک فروشگاه.

“اگر زن مرتکب جرم او باید مسئول برگزار می شود هیچ تردیدی نیست. اما اینکه آیا یا نه این زن اقدام به سرقت یک محصول این شرکت سیاست جسمی ضابط یک فرد با استفاده از دستبند است unproportionally پرقدرت و نامناسب” خریدار جان Weirick نوشت: در Yelp از بررسی.

“کارکنان که از لحاظ فیزیکی محدود زن… بودند unapologetic و بی احترامی نسبت به مشتریان که خواسته در مورد آنچه اتفاق افتاده است و در مورد سیاست های شرکت.”

Weirick اضافه شده او و “بیش از ده” مردم دیگر به سمت چپ فروشگاه که او تصمیم به خرید هر چیزی.

با توجه به گزارش پلیس این حادثه یک Surdyk کارکنان عضو نامیده می شود در یک گزارش از سه نفر اقدام به سرقت مشروب. دو فرار کرد و یک زن بازداشت شد و پس از اتهام هدف قرار دادن تماس گیرنده بر روی سر. تماس گیرنده رد اورژانس خدمات پزشکی با توجه به گزارش.

در Yelp Weirick نوشت: پلیس همراهی زن در خارج از فروشگاه به او صحبت کرد و او منتشر شد.

مینه سوتا قانون می گوید یک فرد خصوصی می تواند از نظر قانونی بازداشت – از جمله مهار – یکی دیگر از اگر آنها شاهد و یا می دانم که آنها مرتکب جرم و جنایت است. وجود دارد یک مجموعه کامل از قوانین در مورد چگونگی کسب و کار مجاز به بازداشت مظنون shoplifting و دستورالعمل برای زمانی که مردم عادی مجاز به استفاده از زور در هر یک از دیگر.

فقط به خاطر کسب و کار می تواند از نظر قانونی بازداشت مردم با نیروی پلیس مینیاپولیس سخنگوی وزارت گرت Parten می گوید: این بدان معنا نیست که این هوشمند را امتحان کنید.

“که فرد بازداشت, اگر آن را غیر منطقی تلقی و یا اگر نیروی غیر منطقی است آنها در قبال مدنی و کیفری به اتهام” Parten می گوید.

Surdyk صاحب ملیسا Surdyk تایید فروشگاه ناظران بازداشت یک زن شنبه و منتظر پلیس می رسند.

“حمله نمی کند اتفاق می افتد در فروشگاه ما به خصوص به این درجه, همیشه, که من با درگیر. و آن را یک واکنش حفاظت از دیگر مشتریان و کارکنان.”

Surdyk گفت: کارکنان خواهد بود دوباره روت در مهمان نوازی و مشتری اما جواب نداد که آیا کارکنان را دریافت خواهد کرد هر جهت در استفاده از زور.

“این مثال است که تحت درمان به طور جدی و آن را فقط در حال نادیده گرفته شده است. وضعیت مورد استفاده در آموزش و مطمئن شوید که همه چیز مثل این نیست در آینده اتفاق می افتد چرا که این همه در مورد تجربه افراد را در فروشگاه. و ما می خواهیم همه را به یک تجربه مثبت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>